PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Vin G35



Sajmon180
9th-December-2014, 03:35
Mołgbym kogos prosic o sprawdzenie takiego wozu JNKCV54E83M207541

Dzisiaj oglądałem to auto w Wawie u hadlarza i na pierwszy rzut oka tylko zderzak tył malowany ale cena jest za niska to handlarz dlatego poprostu nie wiierze bardzo był bym wdzieczny jakby ktos to zweryfikował :)

badyl
9th-December-2014, 07:59
Tu bylo o tym G:
http://www.ifans.pl/showthread.php?3703-G35-nowe-ogoszenie

Sajmon180
11th-December-2014, 04:12
oo dzieki juz rzucam okiem co tu jest grane :)

korzen
11th-December-2014, 08:21
Sajmon180 bylo malowane zdecydowanie wiecej, niz tylko zderzak ;) Z drugiej strony blache bedziesz ogarnial, wiec moze to byc propozycja dla Ciebie... Z tego co pamietam cena oscylowala w granicach 25k PLN i jeszcze moze cos z tego urwiesz...

Sajmon180
11th-December-2014, 13:52
noo właśnie teraz znikneła ta oferta z allegro korzeń własnie mysle mocno nad tym autem ale brać od handlarza ????? jeszcze nigdy tego nie zrobiłem :/

korzen
11th-December-2014, 14:27
Sporo bylo o tym aucie... Nie widzialem osobiscie, wiec nie odpowiem... Dla mnie ulep troche, ale jak masz i tak calego malowac to moze byc opcja dla Ciebie... Pod jednym warunkiem, ze mechanicznie bedzie elegancko... Ale tu w przypadku tego auta, mocno w to watpie...

DobryWujek
11th-January-2015, 16:30
Witam,

Nie chciałbym robić bałaganu ale na wstępie chciałbym coś napisać od siebie. Stworzyłem stronę na której umieszczam samochody powypadkowe z USA oraz Kanady, które pokazują się w ogłoszeniach sprzedaży na czołowych portalach. Na razie Infiniti mam 5 sztuk z dokumentacją fotograficzną i 7 bez dokumentacji. Cała baza liczy 1167 aut i jest na bieżąco aktualizowana. Zachęcam do wejścia, bo może akurat egzemplarz, który wzbudził zainteresowanie jest już na mojej stronie. Ja ze swojej strony postaram się w tym dziale dodawać zdjęcia do aut których nie mam na stronie.

W związku z tym, że to auto przewiało się na forum już kilka razy to zaktualizowałem zdjęcia na swojej stronie aby każdy wiedział na przyszłość jak auto wyglądało w USA: http://www.passioncars.pl/JNKCV54E83M207541

Pozdrawiam ;)
DobryWujek

Coobcio
12th-January-2015, 03:05
No i super sprawa dziekujemy :)
Drzwiczki do zmiany najlepej pod kolor no i poszycie błotnika do robtoy, taka zaawansowana kosmetyka, tylko pytanie jak to zostało ogarnięte