PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Żarówki tylna klapa



golden35
8th-February-2015, 12:40
Witam ,mam takie pytanko w tylnej lampie klapy mam dwie żarówki jedna świeci przy wstecznym ,a druga nie wiem od czego jest ,obie są w okrągłym kloszu.Jeszcze jedno jakie tam są żarówki?

sirtrojan
8th-February-2015, 12:55
Pewnie p.Mgielne.

golden35
8th-February-2015, 14:18
a normalnie w tym kloszu są 2 żarówki?czy to jest jakaś przeróbka?

bolo2024
8th-February-2015, 15:05
A nie odbija ci się czasem i to złudzenie że masz 2 ? :) jak by miała być przeciw mgielna to była by czerwona i by się rzucało w oczy że są 2 inne a jak byś tam miał migacz to znów pomarańcz byś widział, więc myślę że to jest albo złudzenie albo dodatkowe wsteczne , poproś drugą osobę żeby spoglądnęła co w trawie piszczy :)

golden35
8th-February-2015, 16:14
Witam, są na pewno dwie sztuki. Dorobione są jakby z boku oryginalnej i one robią za wsteczny, a oryginalna była jako migacz ,ale migacze później przerobiłem u yakuzy i tak mam wolne żaróweczki.No i tak sobie myślę kupić żarówki czerwone led i wstawić jako przeciwmgielne,tylko nie wiem jakie tam są .

bolo2024
8th-February-2015, 18:30
Witam ,mam takie pytanko w tylnej lampie klapy mam dwie żarówki jedna świeci przy wstecznym ,a druga nie wiem od czego jest ,obie są w okrągłym kloszu.Jeszcze jedno jakie tam są żarówki?


Witam, są na pewno dwie sztuki. Dorobione są jakby z boku oryginalnej i one robią za wsteczny, a oryginalna była jako migacz ,ale migacze później przerobiłem u yakuzy i tak mam wolne żaróweczki.No i tak sobie myślę kupić żarówki czerwone led i wstawić jako przeciwmgielne,tylko nie wiem jakie tam są .


yyyyyyy ?????????? zgubiłem się dalej nie pomogę przepraszam :(