PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 Klapa Bagażnika



wojuś
22nd-February-2017, 19:08
Witam wszystkich
Mam serdecznie dosyć ciężkiej, nieporęcznej i nieautomatycznej klapy bagażnika w Q50. Czy może ktoś z kolegów już ten problem jakoś rozwiązał, w Polsce to chyba nieosiągalne ale gdzieś za wodą może można zakupić jakieś siłowniki do Q50, żeby chociaż klapa odbijała do pełnego otwarcia a przy zamykaniu siłownik pomagał przy zamknięciu (ja już nie wymagam elektryki ale takie rozwiązanie odbijającej i całkowicie otwierającej się klapy a przy zamykaniu łagodnie opadającej miałem w "vw pasku" made in 2002 r):eyebrows:

mariuszzar
22nd-February-2017, 22:04
Nie wiem, dlaczego w aucie za 200-250k zl Infiniti nie moze zrobic elektrycznej klapy bagaznika. W SUVach QX mozna a w sedanach juz nie.

slepy62
23rd-February-2017, 07:52
Witam wszystkich
Mam serdecznie dosyć ciężkiej, nieporęcznej i nieautomatycznej klapy bagażnika w Q50. Czy może ktoś z kolegów już ten problem jakoś rozwiązał, w Polsce to chyba nieosiągalne ale gdzieś za wodą może można zakupić jakieś siłowniki do Q50, żeby chociaż klapa odbijała do pełnego otwarcia a przy zamykaniu siłownik pomagał przy zamknięciu (ja już nie wymagam elektryki ale takie rozwiązanie odbijającej i całkowicie otwierającej się klapy a przy zamykaniu łagodnie opadającej miałem w "vw pasku" made in 2002 r):eyebrows:

Nie wiem co masz na myśli ale klapa
- po uniesieniu o ok. 25~30 cm sama powinna "odbić" do pełnego otwarcia
- po opuszczeniu - znów jak powyzej - powinna się sama zamknąć bez problemu

Może masz coś z siłownikami nie tak ?

wojuś
23rd-February-2017, 12:25
To może coś jest u mnie nie tak, bo do pełnego otwarcia muszę dzwigać klapę do góry a żeby zamknąć trzeba dobrze pierd......ąć. A w ogóle nie wiem czemu ta klapa jest taka ciężka, maska od silnika lekka bo chyba z aluminium a od bagażnika pancerna a ma tylko tablice rejestracyjna i kable od oświetlenia tablicy....Porażka

piore_w_rzece
24th-February-2017, 09:01
Nie wiem co masz na myśli ale klapa
- po uniesieniu o ok. 25~30 cm sama powinna "odbić" do pełnego otwarcia
- po opuszczeniu - znów jak powyzej - powinna się sama zamknąć bez problemu

Może masz coś z siłownikami nie tak ?

Pewnie tak - u mnie działa jak powyżej :)
Nawet jak klapa jest 2cm nad zderzakiem i się ją puści to się bez problemów zamknie.