PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam serdecznie



Dax
1st-December-2010, 22:30
Witam serdecznie miłośników marki spod I. Mniej więcej od 10 lat moją duszą zawładneła Honda Prelude. Mimo ze już bez tych aut nadal w myślach za ich kierą. Prelude dała cos więcej niż posiadanie fajnego, kiedyś niespotykanego auta - dała klub, forum, przyjaźnie w całej Polsce, spotkania, pomoc i wiele fajnych sytuacji bez których na pewno życie potoczyłoby się inaczej. Jakieś 4 lata temu zwróciło moją uwagę G35 Coupe. Dojrzałem po pewnym czasie do tego że w bliższej lub dalszej przyszłości trzeba będzie zasiąść za sterami takiej juz własnej maszyny.
Mam nadzieję że będę mógł czasami w czymś pomóc i że tutaj też ją uzyskam.

pozdrawiam

Dax

sirtrojan
1st-December-2010, 22:32
Witamy na forum!

To masz już konkretne autko na oku czy dopiero rozpoznajesz rynek?

Jacob_USA
1st-December-2010, 22:47
Witaj na forum !

Dax
1st-December-2010, 23:27
Witamy na forum!

To masz już konkretne autko na oku czy dopiero rozpoznajesz rynek?


Każdy zakup traktuję spokojnie, konkretne autka były na oku lecz zawsze jakoś na zakup się nie składało, a to uciekło, a to stan studził po jak wielkim przeciągu było składane lub u jakiego fantastycznego kowala. Zdaję sobie oczywiście sprawę że "te" autka tak mają i że moje równiez będzie z przeszłością - lecz jednak wolę ją "w miarę" znać i akceptować.

Jacob_USA
2nd-December-2010, 01:39
To chyba tylko czekac az Piotrek nasz POZIOMA cos przytarga i posklada od niego mozna w ciemno brac.

solista
14th-September-2011, 13:09
Siema Dax, dopiero zauważyłem to przywitanie :)
W ramach przedstawienia osoby dodam że Dax jak już się weźmie za kupowanie auta to staje się chodzącym inwentarzem dostępnych sztuk :)
Mam nadzieje że ta cecha nie ucieknie - bo bywała przydatna w przeszłości ;)

S.