PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Kolor tapicerki



Mateusz ex37
8th-June-2019, 20:37
Poszukuję skóry w kolorze tapicerki mojego Infusia EX37. Według katalogu jest to kolor "Wheat ( beżowy, słomkowy, piaskowy jak kto woli)". Zamówiłem w sieci kilka próbek skóry w tym kolorze ale wszystkie są inne. Pomyślałem, że kupię jakąś część np podłokietnik. Ale do EXa nie ma. Jest za to do G. I tu pytanie. Czy ktoś się orientuję czy w aucie z podobnego rocznika ta skóra będzie w tym samym kolorze? Czy nie ma na to reguły?

slepy62
8th-June-2019, 20:54
To samo masz na pewno w FX'ie

Przemo432
8th-June-2019, 21:09
Poszukuję skóry w kolorze tapicerki mojego Infusia EX37. Według katalogu jest to kolor "Wheat ( beżowy, słomkowy, piaskowy jak kto woli)". Zamówiłem w sieci kilka próbek skóry w tym kolorze ale wszystkie są inne. Pomyślałem, że kupię jakąś część np podłokietnik. Ale do EXa nie ma. Jest za to do G. I tu pytanie. Czy ktoś się orientuję czy w aucie z podobnego rocznika ta skóra będzie w tym samym kolorze? Czy nie ma na to reguły?

A co planujesz obszywać? Ja też mam ten sam kolor czaje się na kierownice ale się boję, że nie dobiorą dobrze koloru.

Mateusz ex37
8th-June-2019, 21:11
Ok ale to musi być model FX I czy II
Chcę naprawić gałkę od biegów.

Przemo432
8th-June-2019, 21:17
Ok ale to musi być model FX I czy II
Chcę naprawić gałkę od biegów.

U mnie gałka ok, kierownica gorzej, poprzednia właścicielka obwieszona złotem, zastanawiam się tylko czy da się obszyć skórą również ten panel gdzie są guziki

Mateusz ex37
8th-June-2019, 21:21
Ten panel gdzie są guziki miałem porysowany więc kupiłem w :infi:.Nawet nie był bardzo drogi gdyż około 130zł On nie powinien być obszywany skórą w oryginale.

Przemo432
8th-June-2019, 21:24
Ten panel gdzie są guziki miałem porysowany więc kupiłem w :infi:.Nawet nie był bardzo drogi gdyż około 130zł On nie powinien być obszywany skórą w oryginale.

To faktycznie nie wiele, w oryginale nie ale pomyślałem, że przy obszywaniu koła kierownicy i to obszyć od razu i z głowy.

Mateusz ex37
8th-June-2019, 22:26
Jakoś tego nie widzę. Ale to kwestia gustu. Ja lubię by wszystko było jak z fabryki.

Przemo432
8th-June-2019, 22:37
Jakoś tego nie widzę. Ale to kwestia gustu. Ja lubię by wszystko było jak z fabryki.

Mi też ciężko to sobie wyobrazić w infiniti bo jeszcze nie widziałem, znam temat raczej z bmw i tam jeśli było zrobione w ori kolorze to wygląda jak oryginał. Myślę, ze przynajmniej ta skóra wytrzyma dłużej sam koszt tego elementu z tego co mówisz nie jest duży, ale jak wspomnę ile mi zajęło zdjęcie samej kierownicy kiedyś w bmw to masakra..

slepy62
9th-June-2019, 06:56
Ok ale to musi być model FX I czy II
Chcę naprawić gałkę od biegów.

Jeżeli chodzi gałkę biegów to nie wiem czy nie taniej wyjdzie kupić używaną beżową gałkę od II generacji FX / QX70 lub EX / QX50 jest sporo czarnych ale można trafić i na beżową na US eBay lub na Alle..
Nówka w US "tylko" $240, w Dubaju $134 ale jest niedostępna

Mateusz ex37
9th-June-2019, 09:10
No własnie rzecz w ty, że nie mogę trafić beżowej i dlatego chcę kupić skórę. 240 zielonych to lekka przesada. Wolę te pieniądze wydać na renowację felg.

slepy62
9th-June-2019, 12:46
No własnie rzecz w ty, że nie mogę trafić beżowej i dlatego chcę kupić skórę. 240 zielonych to lekka przesada. Wolę te pieniądze wydać na renowację felg.

Pomyślałem, że kupię jakąś część np podłokietnik.

Nie wiem w czym problem - dwie lol lewe ręce czy klawiatura :smash: Ci padła ?

https://allegro.pl/oferta/infiniti-ex37-ex35-tunel-srodkowy-podlokietnik-7309637091

https://allegro.pl/oferta/tunel-srodkowy-podlokietnik-infiniti-ex-30-ex30d-6886817808

...

Mateusz ex37
9th-June-2019, 18:27
Czekam na lepsze foty tego od EXa. Ten za 500 to trochę dużo jak na coś co nie wiem czy wyjdzie.

Lukasz
9th-June-2019, 19:38
Nie wiem w czym problem - dwie lol lewe ręce czy klawiatura :smash: Ci padła ?

https://allegro.pl/oferta/infiniti-ex37-ex35-tunel-srodkowy-podlokietnik-7309637091

https://allegro.pl/oferta/tunel-srodkowy-podlokietnik-infiniti-ex-30-ex30d-6886817808

...

Ten kolor wygląda mi na "Stone" a nie "Wheat"...

slepy62
9th-June-2019, 21:30
Ten kolor wygląda mi na "Stone" a nie "Wheat"...

Łukasz zależy od monitora, dla mnie to brudny wheat - bo zabrudzony wheat wygląda jak ciepły szary (wiem coś o tym po moich przejściach ze skórą w FX'ie) i tak jest na tych zdjęciach...
w tym za 150 zł wyraźnie widać jasny beżowy przycisk otwierania schowka podłokietnika...
poza tym (nie jestem na 100 % pewien) w EX'ie tak jak w FX'ie nie było chyba szarego wnętrza (graphite, java i wheat) ale mogę się mylić

więc na koniec - chyba MAREUSZ_ex37 ma telefon komórkowy - więc to nie problem zadzwonić i zapytać....


12650

Lukasz
9th-June-2019, 22:07
Łukasz zależy od monitora, dla mnie to brudny wheat - bo zabrudzony wheat wygląda jak ciepły szary (wiem coś o tym po moich przejściach ze skórą w FX'ie) i tak jest na tych zdjęciach...
w tym za 150 zł wyraźnie widać jasny beżowy przycisk otwierania schowka podłokietnika...
poza tym (nie jestem na 100 % pewien) w EX'ie tak jak w FX'ie nie było chyba szarego wnętrza (graphite, java i wheat) ale mogę się mylić

więc na koniec - chyba MAREUSZ_ex37 ma telefon komórkowy - więc to nie problem zadzwonić i zapytać....


12650

Dla mnie to dalej wygląda jak Stone :p

Dla porównania poniżej jak moim zdaniem wygląda Wheat:

https://f.allegroimg.com/s720/013e1d/0e9138fc464c913251a582ddc90f

i link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/podlokietnik-schowek-infiniti-g37-europa-7000570580

P.S. Też miałem przejścia z kolorami wnętrz, nawet chyba pamiętasz poszukiwania dywaników do mojego G... :becky:

Mateusz ex37
9th-June-2019, 22:54
W oryginalnej prospekcie reklamowym jest kolor Stone w EX ale nigdy takowego nie widziałem. Natomiast gdybym miał pewność że ten podłokietnik od G Jest w tym samym odcieniu beżu co w moim EX to bym go kupił. Ale na zdjęciach wygląda na jaśniejszy. Ale pewnie zaryzykuje i kupię wszak to 11 letni samochód więc jak będzie się odrobinę różnił to świat się nie zawali.