Zaloguj si?

Zobacz pe?n? wersj? : niedziłające szyby i centralny



sebastian77
12th-November-2019, 23:10
Witam, może ktoś podpowie, auto stało jakiś czas, padł aku po naładowaniu nie widział kluczyka, zdjęcie klemy pomogło ale dalej nie dziłają szyby i centralny ale zamykanie tylko, oraz szyber. Postało parę dni wróciło do normy. postało znowu akumulator ok, ale znowu miła problem z kluczkiem szybami i centralnym?! Jest jakieś podtrzymanie pamięci i oddzielny aku? ktoś ? coś ? :hail::hail:

sebastian77
21st-November-2019, 12:31
nikt nie ma pomysłu ani nie borykał się z tym?

slepy62
21st-November-2019, 14:12
nikt nie ma pomysłu ani nie borykał się z tym?

Do sprawdzenia moduł BCM

Mateusz ex37
21st-November-2019, 14:25
Podepnę się do tematu. Od jakiegoś czasu ( po wizycie w warsztacie) W QX60 auto nie odblokowuje automatycznie zamka drzwi po zgaszeniu. Wcześniej działało. Co mechanior mógł narobić? Co nacisnąć?

slepy62
21st-November-2019, 15:17
Podepnę się do tematu. Od jakiegoś czasu ( po wizycie w warsztacie) W QX60 auto nie odblokowuje automatycznie zamka drzwi po zgaszeniu. Wcześniej działało. Co mechanior mógł narobić? Co nacisnąć?

Poszukaj w MENU - tam jest o ile pamiętam 3 ustawienia:
- dźwignia biegów na P
- po wyłączeniu
- w ogóle

Kazik_R52
21st-November-2019, 16:04
Tak to jest w menu, ja mam to celowo wylaczone.

sebastian77
23rd-November-2019, 23:46
A wiesz może gdzie go szukać? dziękuję za podpowiedź bo pomysły się skończyły

krypa
4th-December-2019, 14:02
Podepnę się do tematu. FX50s 2011 rok. Rozładował się akumulator. Po naładowaniu przestały działać kluczyki: nie otwierają i nie zamykają drzwi, odpalić można dopiero po włożeniu kluczyka do stacji dokującej. Nie mogę zamknąć drzwi kluczykiem w drzwiach kierowcy, nie działa również "rygiel" po włożeniu kluczyka do stacji. Baterie wymienione w dwóch kluczkach, akumulator odpięty dla resetu komputera, bez zmian. Szyby, lusterka, fotele: wszystko działa. Może jakiś bezpiecznik siadł po ładowaniu?

matyj2
4th-December-2019, 14:52
Ja tak miałem w moim fx 37s to moduł komfortu siadł, w serwisie chcą coś ok 3 tyś za nowy bcm

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

sirtrojan
4th-December-2019, 16:25
może jest jakaś opcja resetu np przez Consulta?

slepy62
4th-December-2019, 16:33
Podepnę się do tematu. FX50s 2011 rok. Rozładował się akumulator. Po naładowaniu przestały działać kluczyki: nie otwierają i nie zamykają drzwi, odpalić można dopiero po włożeniu kluczyka do stacji dokującej. Nie mogę zamknąć drzwi kluczykiem w drzwiach kierowcy, nie działa również "rygiel" po włożeniu kluczyka do stacji. Baterie wymienione w dwóch kluczkach, akumulator odpięty dla resetu komputera, bez zmian. Szyby, lusterka, fotele: wszystko działa. Może jakiś bezpiecznik siadł po ładowaniu?

Prześlij mi VIN na priv to sprawdzę koszt BCM...
ale dobrze byłoby żebyś gdzieś (np. w serwisie :infi: ) potwierdził że to faktycznie BCM

krypa
6th-December-2019, 14:03
Dzięki Irek za pomoc ale już po kłopocie. Jakimś magicznym sposobem wszystko wróciło do normy. Sam nie wiem jak. Wyciągnąłem aku, zajrzałem w bezpieczniki, poprzekładałem przekaźniki i bezpieczniki, otworzyłem piloty, podgiąłem blaszki w bateriach i bangla. Nie mam pojęcia który z tych zabiegów pomógł, czy była to chwilowa awaria elektroniki. Cieszy mnie bardzo że już po kłopocie bo Infi stało parę dni pod chmurką otwarte. Odnośnie serwisu: najbliższy dla mnie serwis Nissana ze Szczecina z programowaniem pilotów wysyła do Poznania lub Berlina.

maruss84
14th-December-2019, 22:39
Podepnę się pod ten temat bo nie znalazłem nigdzie info na mój probem

QX70 2014, żeby zamknąć szyby musze trzymać cały czas przycisk zamykania na drzwiach, nie dała tak że tylko włącze zamykanie i same jadą do góry. Tak samo jest w drzwch kierowycy i pasażera. ja ustawić żeby same się zamykały po pociągnięciu przyccisku?

?????????????