Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Ex35

  1. #1
    Marek 1
    Gość

    Domy?lnie Ex35

    Witam, na Otomoto jest wystawiony ex35, benzyna z 2008 roku z przebiegiem 270k , po sprawdzeniu okazuje sie ze mial 7 wlascicieli, czy jest sens pakowac sie w cos takiego? Prosze o opinie

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,085
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 108 raz/y

    Domy?lnie

    Nie przeraża mnie ani rocznik ani przebieg. Ale tych 7 właścicieli. Chyba coś tam jest nie halo skoro nie może to auto zacumować u kogoś na dłużej.
    Kierownica zdecydowanie po przeszyciu. Fotel kierowcy też mocno sfatygowany. Jakoś mnie nie zachęca.

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Nero
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    RC, było FXII
    Postów
    271
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 16 raz/y

    Domy?lnie

    Słuchaj... trzeba zapytać sprzedającego bo wg CEPiK mój też bus miał 4 właścicieli mimo, że kupiłem go z salonu nowego i jeżdżę od samego początku (dealer, bank, spółka, ja)...

  4. #4
    Marek 1
    Gość

    Domy?lnie

    Dziekuje za pomoc, bardzo mi sie podoba ale trzeba podejsc na chlodno do zakupu zeby sie nie wpakowac, dzwonilem do niego i mowil ze wschodnim akcentem. Ogolnie malo tego modelu w polsce

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,085
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 108 raz/y

    Domy?lnie

    EXów jest mało ale to wspaniały samochód. Jeżdżę od 3 lat. Obecnie nie widzę innego auta dla siebie. Nawet jak bym miał 500 000zł do wydania to i tak pewnie bym kupił EXa A już na pewno nie kupił bym Niemca.

  6. #6
    Marek 1
    Gość

    Domy?lnie

    Niemcy zeszli na psy,znalazlem EXa w komisie sprowadzonego , szkoda tylko ze .ma czarna tapicerke, zawsze chcialem z jasna, moze wie ktos o takim?

  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Dec 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    EX35,2012,biały
    Postów
    30
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 3 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Marek 1 Zobacz post
    Witam, na Otomoto jest wystawiony ex35, benzyna z 2008 roku z przebiegiem 270k , po sprawdzeniu okazuje sie ze mial 7 wlascicieli, czy jest sens pakowac sie w cos takiego? Prosze o opinie
    " "naprawa" fotela 150-200zł. bez LPG to plus. Ważne ilu z 7 właścicieli było w Polsce. I na koniec czy ta "sławna" papierowa uszczelka jest cała - kontrola ciśnienia oleju

  8. #8
    Marek 1
    Gość

    Domy?lnie

    Mateusz, a powiedz cos na temat silnika, na co zwrocic uwage przy zakupie? Z gory dziekuje

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Z właścicielami to spokojnie, mój g35 kiedy sprzedawałem miał już chyba 10, obecnie w ciagu półtora roku jest 2 kolejnych
    Między innymi był na mojej firmie i na firmie żony, ale wciąż był tylko 1 kierowca, wcześniej również miał epizod mąż i żona i to również mogło być celowe działaie, etc. Przyjechał też z usa do niemiec i topewnie było dwóch. Ale auto wciaż było wg mnie świetne.
    Było: G35c revup + M56s + FX50s + corvette C6 GS.
    Jest: FX50s + lexus ct200h F-sport + corvette C7.

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,085
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 108 raz/y

    Domy?lnie

    Ja mam wersję 3,7 , ale mam w domu tez QX60 z 3,5. Zarówno jeden jak i drugi silnik jak jeździ na benzynie to jest pancerny. Do LPG lepszy jest 3,7. Choć widzę, że to podpalanie gniazd w 3,5 jest przesadzone. Jak dobrze nastroisz LPG dasz dotrysk i raz na 50tys sprawdzisz zrobisz luz zaworowy to będzie jeździł i jeździł. Słabością jest słynna uszczelka magistrali olejowej. U mnie po 13 latach jest ok ale pewnie dla spokoju ją wymienię... Mankamentem EXów FXów i innych jest przekładnia w silnikach regulacji kierownicy. Jak działa to najlepiej odrobinę poluzować ślizgacz. Tam się lubi zacierać i szlag trafia przekładnie.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Wibracje na R i D w EX35
    By tomek_cze in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 5th-September-2021, 10:42
  2. Ex35
    By SilverArrow in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2nd-July-2021, 20:30
  3. Ex35
    By SilverArrow in forum Sprawdz auto przed zakupem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28th-May-2021, 22:36
  4. Lampy ex35
    By kerw in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19th-December-2020, 05:35

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •