Witam. Wskoczyłem już w zimowe buty. Kupiłem drugi komplet kół z ori czujnikami. Po przejechaniu kilkunastu km wyskoczyła kontrolka od ciśnienia. Wskazań brak. Wiedziałem że trzeba je zaprogramować więc udałem się w sumie do 3 wulkanizatorow na programowanie. Żaden nie dał rady na uniwersalnym sprzęcie. Brak komunikacji z czujnikam. Wczoraj byłem w ASO w DE, również brak sukcesu. Komunikacja z czujnikami jest ale powiedzieli że mają za 'nowego softa' consulta i przy próbie czytania wywala im błąd na kompie, a cofnięcie aktualizacji oprogramowania to za dużo zachodu ale kiedyś coś takiego już robili i poszło pytanie do Was. Czy robił ktoś samodzielny reset w swojej eMce poprzez 1pinowa wtyczkę która znajduje się przy skrzynce bezpieczników przy lewej nodze kierowcy? Jest Wiele filmików ze stanów z infi i nissanami ale eMki brak i akurat u nas jest inaczej. Przy włączeniu kontrolka miga po czym zaświeca się na stałe. Próbowałem kilkanaście razy wzbudzić reset ale nie idzie.IMG_20211008_170256.jpgIMG_20211008_170256.jpgIMG_20211008_170256.jpg