Poka? wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Q70 Radar/kamera przód

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2021
    Mieszka w
    Leszno
    Jeździ
    Q70 2015 Czarny
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Q70 Radar/kamera przód

    Cześć wszystkim !

    Mam pytanie - zamierzam pojechać oglądać q70.
    Osoba która sprzedaje auto informuję że radar łapie czasem błąd i przestaje działać. Widzę na obrazie z 360 kamery że brakuje widoku na przód, czy jest to powiązane z nie działającym poprawnie Radarem ?

    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...NvMH26HioX_HvQ

    Byłbym wdzięczny za podpowiedź czy jest to powiązane czy szukać innej usterki
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Nero
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    RC, było FXII
    Postów
    271
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 16 raz/y

    Domy?lnie

    Witamy na forum - zapraszamy do przywitania się w specjalnym dziale.

    Auto dość długo "wisi" na portalu... poproś o normalne zdjęcia wnętrza bo te z filtrem nie wiem co mają ukryć... ja mimo 2x większego przebiegu mam fotele w lepszym stanie. A PDC z tyłu nie podłączone z wygody czy z braku czasu? I to niebieskie "S" (chyba) na klapie to dalej pokazuje, że auto faktycznie "hybrydowy" FUN CAR.

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2021
    Mieszka w
    Leszno
    Jeździ
    Q70 2015 Czarny
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Nero Zobacz post
    Witamy na forum - zapraszamy do przywitania się w specjalnym dziale. - Już sie poprawiam przepraszam !

    Auto dość długo "wisi" na portalu... poproś o normalne zdjęcia wnętrza bo te z filtrem nie wiem co mają ukryć... ja mimo 2x większego przebiegu mam fotele w lepszym stanie. A PDC z tyłu nie podłączone z wygody czy z braku czasu?
    I to niebieskie "S" (chyba) na klapie to dalej pokazuje, że auto faktycznie "hybrydowy" FUN CAR.
    Już się poprawiam i lecę się przywitać ! - przepraszam !
    Jeśli chodzi o PDC tył - sprzedający twierdzi że wiązka jest pocięta przez ubezpieczyciela jak było w USA po przygodzie....
    Nero a sprawa Radaru - czy ma to w takim razie znaczenie że nie działa kamera przód, czy taki ulep że coś wiecej może być ?

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Ja znam taką historię, że kamerę z lusterka zaadoptowano na przód czy tył i kosztowało to ze 200zł, trzeba coś tam przelutować tylko. No to będziesz musiał wiązkę robić ale w sedanie bez kamery przód da sie żyć. Auto długo wisi, bite w usa, ale jest dość tanie i młode. Jeśli poruszasz się w takim budżecie to przejrzyj je dobrze, zerknij jak naprawione, masz szansę na młody i bezproblemowy wóz w dobrej cenie, oczywiście będziesz musiał przymnknąć oko na pewne mankamenty. M czy Q to bardzo fajne samochody. Alternatywą dla mnie jest tylko lexus gs.
    Radar się kalibruje i nie sądzę aby miał związek z kamerą.
    Ja miałem m56 z kamerą tylko tylną, śnieżyła już w dniu zakupu - oczywiście winna wiązka w klapie, oczywiście naprawa jest banalna. Kamery przód nie miałem ale nie była mi potrzebna.

    To jest ten jak rozumiem https://en.bidfax.info/infiniti/q70/...2fm560966.html
    Było: G35c revup + M56s + FX50s + corvette C6 GS.
    Jest: FX50s + lexus ct200h F-sport + corvette C7.

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2021
    Mieszka w
    Leszno
    Jeździ
    Q70 2015 Czarny
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Ja znam taką historię, że kamerę z lusterka zaadoptowano na przód czy tył i kosztowało to ze 200zł, trzeba coś tam przelutować tylko. No to będziesz musiał wiązkę robić ale w sedanie bez kamery przód da sie żyć. Auto długo wisi, bite w usa, ale jest dość tanie i młode. Jeśli poruszasz się w takim budżecie to przejrzyj je dobrze, zerknij jak naprawione, masz szansę na młody i bezproblemowy wóz w dobrej cenie, oczywiście będziesz musiał przymnknąć oko na pewne mankamenty. M czy Q to bardzo fajne samochody. Alternatywą dla mnie jest tylko lexus gs.
    Radar się kalibruje i nie sądzę aby miał związek z kamerą.
    Ja miałem m56 z kamerą tylko tylną, śnieżyła już w dniu zakupu - oczywiście winna wiązka w klapie, oczywiście naprawa jest banalna. Kamery przód nie miałem ale nie była mi potrzebna.

    To jest ten jak rozumiem https://en.bidfax.info/infiniti/q70/...2fm560966.html

    Dokładnie to jest ten nie dostał mocno patrząc na zdjęcia, dokładnie sobie to zweryfikuje na miejscu.
    Dzięki za informację w sprawie Radaru, pytanie kto w WLKP robi takie rzeczy ?
    Łukasz Q70 ma jakieś newralgiczne punkty na które zwrócić uwagę przy oglądaniu ?
    I Ostatnie pytanie czy z racji że auto jest USA to stacje radiowe nie będą chodzić EU ? - pytam bo słyszałem że nie ma możliwości spolszczenia i transformacji na EU tanio tylko wymiana całego radia plud programowanie (info z uczymy auta polskiego)

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Budzian Zobacz post
    Dokładnie to jest ten nie dostał mocno patrząc na zdjęcia, dokładnie sobie to zweryfikuje na miejscu.
    Dzięki za informację w sprawie Radaru, pytanie kto w WLKP robi takie rzeczy ?
    Łukasz Q70 ma jakieś newralgiczne punkty na które zwrócić uwagę przy oglądaniu ?
    I Ostatnie pytanie czy z racji że auto jest USA to stacje radiowe nie będą chodzić EU ? - pytam bo słyszałem że nie ma możliwości spolszczenia i transformacji na EU tanio tylko wymiana całego radia plud programowanie (info z uczymy auta polskiego)
    Nie wiem jak w wlkp, gdybym miał problem to pewnie kupiłbym lub pożyczył consulta i sam to zrobił.

    Wycieki z magla sprawdź, korozji nie bedzie bo to usa ale obejrz z tyłu podłogę i łączenie sierp-progi, silnik super, skrzynia super, sprawdź ją ale w tych autach z tego roku i z takim przebiegiem nic się nie powinno dziać. Wydech powinien być jak nowy. Radio ktoś przerabiał na forum, chyba looktong, ja robie wydech i radia nie słucham, za dużo reklam, archaizmów zwanych przebojami i prania mózgu. Kupiłem teraz kolejną vette i podobno radio słabiej łapie zasięg, nie sprawdzę
    Spytaj o papier na wymiane oleju w skrzyni, w serwisie 2k, w domu 400zł, ale już zbijesz cenę.
    Rozrząd daje znać czasami przy około 200tys.

    M i Q to mało znane i mało lubiane modele dlatego może tak długo wisieć. Ja chyba sprzedawałem 4-5 miesięcy, trochę żałuję, ale nie jeździłem.
    Było: G35c revup + M56s + FX50s + corvette C6 GS.
    Jest: FX50s + lexus ct200h F-sport + corvette C7.

  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2021
    Mieszka w
    Leszno
    Jeździ
    Q70 2015 Czarny
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Łukasz dzięki za porady ! będę miał to na uwadze

  8. #8
    Dopiero dołączylem Avatar siegu
    Do??czy?
    Jan 2022
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    M37x, Mazda 626 GF, Mitshubishi Colt CZ3
    Postów
    11
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Budzian Zobacz post
    Łukasz dzięki za porady ! będę miał to na uwadze
    Zapytam z ciekawości, oględziny były? Bo temat się urwał.

Podobne w?tki

  1. Kamera
    By Kany in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11th-June-2021, 16:54
  2. Radar ICC
    By Zbrodniciel in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 1st-May-2021, 17:17
  3. [M35] [M37] radar od tempomatu, małe problemy
    By Kubaa in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30th-December-2020, 15:31
  4. Kamera z przodu :)
    By Foka in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6th-February-2019, 23:10

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •