Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: wycieraczki

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie wycieraczki

    Koleżanki wycieraczki z mojego FXa chcą już stanowczo wymienione. Ze względu na to iż nigdy w tym aucie tego nie robiłem prosze o podpowiedź jakie firmy wycieraczki polecacie oraz gdzie ich szukać. Czy w Polsce za ludzie pieniądze można je gdzieś dostać?
    dziękuje za pomoc
    p.s.
    nie wiem czy w dobrej kategorii umieściłem ten temat.

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    miejscówka moze byc

    co do samych wycieraczek ostatnio zakupiłem valeo.
    co ciekawe powinny być rożnej długości jedna 22" a druga 20"

    jeszcze ich nie założyłem - wrzucę jak wymienię przednią szybę.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    jakiś sklepik internetowy masz do polecenia? czy po prostu Valeo ma wszędzie w swojej ofercie wycieraczki do INFINITY FX?

    p.s.
    przekreciłem 1 zdanie i można to różnie odczytać dlatego dla sprostowania
    "Koleżanki wycieraczki z mojego FXa chcą już być stanowczo wymienione. "

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    dowolne, kupilem na sztuki ostatnio w przygodnym aczkolwiek znajomym sklepie motoryzacyjnym.
    tanie nie są bo placilem ok 40 za JEDNO pióro

    Przydadzą sie jak będę miał nową szybkę
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    Dopiero dołączylem Avatar wildcat
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX45 '04, Nissan Micra 1.6
    Postów
    54
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    A jaka wycieraczka idzie na tył? Może ktoś podać jakąś referencję?
    Katalogi nie są jednoznaczne.

  6. #6
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    na tył kupiłem uniwersalne z metra (z 15 PLN) i wymieniłem tylko gumkę
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2005, srebrny
    Postów
    33
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Nie kupisz kompletu wycieraczek do Infiniti FX, chyba że w Nissanie lub w infiniti. Ja w Intercarsie dobierałem po długości też Valeo.
    Natomiast w przypadku tylnej wycieraczki, nigdzie jej nie mieli i chyba nie mają. Więc pozostaje zakup samego pióra i wymiany gumki z blaszkami, lub samej gumki z metra. Tylko uwaga z tylną wycieraczką łatwo ją połamać albo uszkodzić.

  8. #8
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    ale bardzo łatwo sie wykreca wiec jak ktoś ma mało delikatne paluszki, demontaż - wymiana - montaż
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #9
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Nieprzejmuj sie o kategorie Panie Pierog w bardzo dobrym miejscu umiesciles ten temat nawet bym powiedzial ze we wspanialym miejscu ,sa tu goscie bardzo przewrazliwieni na przecinki i nie tylko ,jak sie nie wstawi tematu w odpowiednim miejscu , to nawet sa gotowi pogrysc czlowieka, bardzo agresywne nastawienie jest do forumowicza przecietnego ,pelno pouczen wskazowek problemow przepisow, niezadowolenia przecinek tu a nie tam ja niemoge normalnie jakna jakiejs wykladowni moze jak sie dostosuje do tych wszystkich przepisow to dostane tytul tu z forum Doktorat ifansiarza.Ja do swojego zakupilem wycieruchy firmy BOSS daja rade sa wspaniale mam je 7 miechow i wycieraja pieknie niezostawiaja zadnych smuggg .Zobaczymy jak zima lub po zimie beda wygladac.
    Ostatnio edytowane przez seba79 ; 30th-October-2011 o 04:30

  10. #10
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? seba79 Zobacz post
    Nieprzejmuj sie o kategorie Panie Pierog w bardzo dobrym miejscu umiesciles ten temat nawet bym powiedzial ze we wspanialym miejscu ,sa tu goscie bardzo przewrazliwieni na przecinki i nie tylko ,jak sie nie wstawi tematu w odpowiednim miejscu , to nawet sa gotowi pogrysc czlowieka, bardzo agresywne nastawienie jest do forumowicza przecietnego ,pelno pouczen wskazowek problemow przepisow, niezadowolenia przecinek tu a nie tam ja niemoge normalnie jakna jakiejs wykladowni moze jak sie dostosuje do tych wszystkich przepisow to dostane tytul tu z forum Doktorat ifansiarza.Ja do swojego zakupilem wycieruchy firmy BOSS daja rade sa wspaniale mam je 7 miechow i wycieraja pieknie niezostawiaja zadnych smuggg .Zobaczymy jak zima lub po zimie beda wygladac.
    Temat wstawił w dobrym miejscu bo dotyczy tzw budy - czyli wycieraczek. Mógłby być w o ogólnych ale tu tez się nadają.

    Zakładam, że w domu też nie sikasz do zlewu bo nie do tego on służy. Tak samo jak pisanie postów w złych działach pierwszych z brzegu albo na chybił - trafił - ot tak bo mi się akurat zachciało pisać.
    To samo dotyczy pisania postów językiem niezrozumiałym dla pozostałych użytkowników. Styl ortografia słownictwo - to podstawy ze szkoły podstawowej którą chciał nie chciał każdy musiał ukończyć. To ze nie ma polskich znaków w tekscie spoko - do przeżycia ale forma jest nie do przyjęcia.

    Jak ci sie nie podobają zasady na forum - nie ma problemu, napisz do mnie PW. to usunę twoje konto
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. [M30d] Wycieraczki przedniej szyby
    By docent in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22nd-April-2017, 15:12
  2. Wycieraczki
    By crazyPro in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23rd-December-2015, 00:08
  3. Wycieraczki zostawiają smugi na szybie
    By misiektoja in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29th-April-2014, 19:13

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •