Poka? wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wyświetlacze w Infiniti.

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,088
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 108 raz/y

    Domy?lnie Wyświetlacze w Infiniti.

    Panowie nie wiem jak wy ale ja mam olbrzymi niesmak związany z wyświetlaczami w Infiniti. Jakość jest okropna. O ile ten w EX37 jestem jeszcze w stanie zrozumieć to w QX80 i Q50 już nie. Kto to widział by w 2015 było tak źle? A jakość z kamer? Zgroza. Tu nic pomiędzy EX a Q50 się nie zmieniło. No chyba, że na gorsze. Czy da się coś z tym zrobić? założyć lepsze kamery lepsze wyświetlacze? Od razu mówię, że nie chcę żadnych systemów Ala Tesla. Ma wyglądać tak jak fabryka zrobiła, ale działać lepiej :-)

  2. #2
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2022
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    QX50, 2017, czarny
    Postów
    50
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    To konstrukcja sprzed niemal dwóch dekad, więc trudno spodziewać się 4K aczkolwiek zastanawiam się czego Ci brakuje? Rozdzielczości, dynamiki, czułości? ��

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,088
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 108 raz/y

    Domy?lnie

    No nie mówny o 4K ale przynajmniej 420P Obraz z kamery w QX80 i Q50 przy pochmurnym dniu jest prawie bezużyteczny. W Starym EX działa to odrobinę lepiej. Zdecydowanie brakuje rozdzielczości. Obraz to ziarno.

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Slayer
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Rydzynki
    Jeździ
    Q60S/3.0T/AWD/2018/black
    Postów
    209
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    U mnie w Q60s obraz jest dobry jedynie co mnie denerwuje to dość szybko oczko kamery się zabrudzą przy kiepskiej pogodzie.

  5. #5
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    KRK / RZE
    Jeździ
    14' Q50S Hybrid
    Postów
    796
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 136 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    No nie mówny o 4K ale przynajmniej 420P Obraz z kamery w QX80 i Q50 przy pochmurnym dniu jest prawie bezużyteczny. W Starym EX działa to odrobinę lepiej. Zdecydowanie brakuje rozdzielczości. Obraz to ziarno.
    Jesli masz ok 1000$, trochę cierpliwości do kontaktu z inną kulturą, trochę zaufania i żyłkę do grzebania, to w Chinach jest pewna grupka fanatyków, która ma opracowaną całkiem dopracowaną modyfikację, która mogła by Cię zadowolić.
    Sam jestem użytkownikiem starszej wersji ich modułu na Androidzie 5 i polecam, acz dobry miesiąc życia straciłem, by to ustawić pod siebie. Mogę popełnić film z tego jak to działa. Acz coraz bardziej ich moduł na Andku 9 mnie kusi.
    https://www.meipian.cn/3brhizqx - potrzebny translator z chińskiego.
    Ogólnie moduł załatwia 3 rzeczy. Dodaje carplay, zamienia ekran z 480p na 720p i dorzuca pełny android 9 z 8 rdzeniowym prockiem. Oprócz tego pełna integracja z intouchem i jak ma się jeszcze chęć to można kamery wymienić na hd.

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •