Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 32

Temat: M35 2006 - 2007 ----- pytania ogólne

  1. #21
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? banny Zobacz post
    "hej. no ta Mka z Kielc odpada: z przodu przygoda, boki lakierowane i w jednym szpachla wychodzi i ruda, wnętrze tak jakby mial 500 k przejechane a nie 200k, od spodu najgorsze wrazenie - skorodowany, katalizatory do wymiany niedługo bo zżarte x2, wyciek z przekladni kierowniczej i w ogóle usterka.. Na plus nowe opony i tarcze xDDD"

    Dostałem około 200 zdjęc z oględzin, Spokojnie by trzeba włożyć z 8k by doprowadzic to do użyteczności, nie mówiąc o dopieszczaniu.

    z 32 maks na 28 zszedł, ale to i tak za dużo. Jak oglądałem zdjęcia spodu to tak wiesz, niebardzo.
    Mówiłem Ci że tak będzie ze starym struclem. Kolejne znajdziesz podobne, ewentualnie przypudrowane, o czym dowiesz się po zakupie.
    Kolega który władował w zgazowaną eMkę pół jej wartości też nam tu nie odpisał

    G37 sedan 2007 pojawił sie dziś na "INFINITI kupię , sprzedam , samochody , części , porady".

    Te auta warto oglądać w absolutnej ciszy, będziesz wiedział czy go rdza chrupie.
    Było: G35c revup + M56s + FX50s + corvette C6 GS.
    Jest: FX50s + lexus ct200h F-sport + corvette C7.

  2. #22
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mafioz
    Do??czy?
    Sep 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Infiniti G37S 2009 + 2013 Infiniti G37xS Coupe + Audi A6 3.0TFSI Quattro
    Postów
    329
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 39 raz/y

    Domy?lnie

    No niestety, taki urok starych aut "premium". Ja swoje G37 z 2009 kupiłem naprawdę zadbane, a i tak na przestrzeni 2 lat władowałem w to auto z 30k lekką ręką licząc. Tylko ja dużo elementów wymieniłem na "zapas" i na lepszej jakości od OEM. W stare auta mało kto chce ładować jakąś konkret kasę, to musi być człowiek który wie czym chce jeździć i ile to będzie kosztować. Uzbrój się w cierpliwość i życzę Ci powodzenia
    2009 Infiniti G37S Coupe
    2010 Ford Crown Victoria 4.6V8 ( R.I.P.) ;(
    2013 Infiniti G37xS Coupe
    2013 Audi A6 C7 3.0TFSI Quattro

  3. #23
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Aug 2019
    Mieszka w
    Tczew
    Jeździ
    FX35 2006 + Toyota GT86 2013
    Postów
    64
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki!

  4. #24
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Aug 2019
    Mieszka w
    Tczew
    Jeździ
    FX35 2006 + Toyota GT86 2013
    Postów
    64
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    @lukasz

    "G37 sedan 2007 pojawił sie dziś na "INFINITI kupię , sprzedam , samochody , części , porady"."
    rozmawiamy, rozmawiamy, czekam na numer vin i zdjecia. Może, może

    Problem, że mam 400 km w jedna stronę.

  5. #25
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mafioz Zobacz post
    No niestety, taki urok starych aut "premium". Ja swoje G37 z 2009 kupiłem naprawdę zadbane, a i tak na przestrzeni 2 lat władowałem w to auto z 30k lekką ręką licząc. Tylko ja dużo elementów wymieniłem na "zapas" i na lepszej jakości od OEM. W stare auta mało kto chce ładować jakąś konkret kasę, to musi być człowiek który wie czym chce jeździć i ile to będzie kosztować. Uzbrój się w cierpliwość i życzę Ci powodzenia

    Ja myślę, że najlepiej znaleźć takie auto jak Twoje, juz gotowe, oszczędzimy czasu a finalnie kwotowo i tak wyjdzie taniej. A w ogóle to najlepiej namierzyć taką osobe jak Ty i po prostu ją zapytać, czy by się nie zgodziła sprzedać i ewentualnie określić ten odległy termin Sam tak już kupowałem i ode mnie również tak ktoś kupował, po takiej sprzedaży często się pije z żalu przez tydzień, ale w końcu przechodzi

    Cytat Napisa? banny Zobacz post
    @lukasz

    "G37 sedan 2007 pojawił sie dziś na "INFINITI kupię , sprzedam , samochody , części , porady"."
    rozmawiamy, rozmawiamy, czekam na numer vin i zdjecia. Może, może

    Problem, że mam 400 km w jedna stronę.

    Ja ostatnio po vette pojechałem za poznań ze 500km, dlatego wciąż mam rejestrację "P" Ale było warto, auto forumowe, znajomy je znał i wiedział kto jeździł i co robił. I co ciekawe spalanie na powrocie miałem 7,8 L jadąc raczej lewym pasem.

    Mamy ogarniętych kolegów w Zamościu, Busku, jakby coś tam było to powinni pomóc. Ja w Częstochowie też Ci mogę wstępnie zajrzeć.

    ps. Do Wawy czyli ~2x300km po eMkę pojechałem blablacarem od razu ją kupić. Nie miałem nagranego powrotu. I oglądać wyszła cała czwórka pasażerów blablacara

    ps2. Jest taki numer, że w cepiku masz symbol SKP, możesz tam napisać email zadzwonić i wyciagnać informacje o pojeździe od diagnosty, takie nietypowe samochody bywają zapamietane, mnie się to kilka razy udało i pomogło w zakupie. W serwisie to już różnie bywa, koledzy z infi pomogą, lexus nie dał się podejść w żaden sposób, choć wykręcanie się od odpowiedzi może też być sygnałem "alarmującym" i tak nie kupiłem RCF-a
    Ostatnio edytowane przez lukasz32 ; 5th-November-2022 o 23:02
    Było: G35c revup + M56s + FX50s + corvette C6 GS.
    Jest: FX50s + lexus ct200h F-sport + corvette C7.

  6. #26
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mafioz
    Do??czy?
    Sep 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Infiniti G37S 2009 + 2013 Infiniti G37xS Coupe + Audi A6 3.0TFSI Quattro
    Postów
    329
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 39 raz/y

    Domy?lnie

    [QUOTE=lukasz32;95818]Ja myślę, że najlepiej znaleźć takie auto jak Twoje, juz gotowe, oszczędzimy czasu a finalnie kwotowo i tak wyjdzie taniej. A w ogóle to najlepiej namierzyć taką osobe jak Ty i po prostu ją zapytać, czy by się nie zgodziła sprzedać i ewentualnie określić ten odległy termin Sam tak już kupowałem i ode mnie również tak ktoś kupował, po takiej sprzedaży często się pije z żalu przez tydzień, ale w końcu przechodzi

    Moje zostaje u mnie do końca życia jego lub mojego W przyszłym roku będę miał na sell G37xS z 2013 w Coupe po profesjonalnej naprawie, ale budżet będzie konkret Niestety w PL mało kto chce kupić auto, które faktycznie nie wymaga wkładu finansowego i jest całkowicie sprawne oraz gotowe do drogi 1000km w jedną stronę, dlatego grubo będę sie zastanawiał czy nie wystawić go za granicą...Nic nie zapeszam, bo może akurat trafi do jakiegoś forumowicza/grupowicza, który doceni takie coś. Jeżeli tylko auto jest pewne, to ja bym pojechał nawet na drugi koniec europy. Teraz będę szukał zastępstwa za swoją Vici i możliwe, że będę miał wycieczkę do Wilna po prawdziwego białego kruka, ale to dopiero jak dowiem się wszystkiego o tym egzemplarzu i wycieczka 800 km w 1 stronę będzie tego warta
    2009 Infiniti G37S Coupe
    2010 Ford Crown Victoria 4.6V8 ( R.I.P.) ;(
    2013 Infiniti G37xS Coupe
    2013 Audi A6 C7 3.0TFSI Quattro

  7. #27
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    [QUOTE=Mafioz;95820]
    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Ja myślę, że najlepiej znaleźć takie auto jak Twoje, juz gotowe, oszczędzimy czasu a finalnie kwotowo i tak wyjdzie taniej. A w ogóle to najlepiej namierzyć taką osobe jak Ty i po prostu ją zapytać, czy by się nie zgodziła sprzedać i ewentualnie określić ten odległy termin Sam tak już kupowałem i ode mnie również tak ktoś kupował, po takiej sprzedaży często się pije z żalu przez tydzień, ale w końcu przechodzi

    Moje zostaje u mnie do końca życia jego lub mojego W przyszłym roku będę miał na sell G37xS z 2013 w Coupe po profesjonalnej naprawie, ale budżet będzie konkret Niestety w PL mało kto chce kupić auto, które faktycznie nie wymaga wkładu finansowego i jest całkowicie sprawne oraz gotowe do drogi 1000km w jedną stronę, dlatego grubo będę sie zastanawiał czy nie wystawić go za granicą...Nic nie zapeszam, bo może akurat trafi do jakiegoś forumowicza/grupowicza, który doceni takie coś. Jeżeli tylko auto jest pewne, to ja bym pojechał nawet na drugi koniec europy. Teraz będę szukał zastępstwa za swoją Vici i możliwe, że będę miał wycieczkę do Wilna po prawdziwego białego kruka, ale to dopiero jak dowiem się wszystkiego o tym egzemplarzu i wycieczka 800 km w 1 stronę będzie tego warta
    Koledzy z Zetek często przesiadają się na corvette, nawet właściciel słynnej "430Z" miał bądź ma c6 z kompresorem, nawet rozmawiałem z nim o potencjalnym zakupie ale 650 koni na tylnej osi nie nadaje sie do mojej jazdy po bułki do społem.

    To ja trzymam kciuki za ten Twój kolejny zakup, u mnie teraz na topie pojazdy z fotelikiem (jeszcze tyłem do kierunku jazdy), stąd kolejne coupe odpada.
    Było: G35c revup + M56s + FX50s + corvette C6 GS.
    Jest: FX50s + lexus ct200h F-sport + corvette C7.

  8. #28
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    May 2021
    Mieszka w
    OStróda
    Jeździ
    qx70, 2016
    Postów
    137
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Jakbyś chciał coś zobaczyć na mazurach albo Pomorzu, będę w domu po 18.11 i mogę też wstępnie coś zobaczyć. W twoim imieniu ,byś nie musiał Latać.

    A odnośnie, kupna tańszych -droższych.
    Tak jak wyżej zostało wspomniane, większość ludzi nie patrzy na te najdroższe, lecz te najtańsze, co finalnie kończy się wrzuceniem kupy siana.

    Na forum ostatnio też, ktoś kupił infitni za 75 i w sumie wpakował 20 k na wstępie.

    No i niestety większość ludzi kłamie w ogłoszeniach.
    Moje osobiste odczucie, że ludzi sprzedających pojazdy ,nie dlatego że się psują,a bo mają takie widzimisie ,albo inne potrzeby jest raptem może 5%

  9. Dzięki wildlifestyle za powyższy Post:

    banny (6th-November-2022)

  10. #29
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Aug 2019
    Mieszka w
    Tczew
    Jeździ
    FX35 2006 + Toyota GT86 2013
    Postów
    64
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Sluchajcie, wykupiłem raport tego 2007 g35 sedan (nowsza buda) za 35k.

    Ogolnie to kilka szkód w PL na 10-15-30k + całka w USA.

    2 razy cofnięty przebieg w PL.


    Odpuściłem temat.

  11. #30
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    May 2021
    Mieszka w
    OStróda
    Jeździ
    qx70, 2016
    Postów
    137
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Cofnięty licznik to już grubo.


    Choć szkoda w PL bym się nie przejmował.
    Miałem dosłownie parkingowke(załączyłem foto na jednym z tematów) i uwaga...koszt naprawy 32k
    Bo bezgotówkowo, a na pierwszy rzut jak ktoś zobaczy kwotę to się załamie.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Infiniti FX 35 2006/2007
    By przemek23pp in forum Dopiero dołączyłeś? Przywitaj się !
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25th-May-2016, 00:01
  2. Ogólne preparaty - do felg, skóry, wnętrza.
    By krystian801 in forum Infiniti w kąpieli
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21st-March-2014, 10:37
  3. Fx 35 2006 II gen. pytania
    By maxs in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14th-December-2013, 22:31
  4. infiniti, ogólne pytania.
    By krystian801 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-November-2013, 23:53
  5. Nowy G25 piszcie jak się podoba i ogólne opinie..
    By allsen21 in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18th-December-2010, 10:29

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •