Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Poka? wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: M35 2006 - 2007 ----- pytania ogólne

  1. #31
    Forumowy wyjadacz Avatar Kubaa
    Do??czy?
    Mar 2017
    Mieszka w
    Czchów
    Jeździ
    Kiedyś - G35 coupe. Teraz - m37s 2010
    Postów
    171
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 5 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Mówiłem Ci że tak będzie ze starym struclem. Kolejne znajdziesz podobne, ewentualnie przypudrowane, o czym dowiesz się po zakupie.
    Kolega który władował w zgazowaną eMkę pół jej wartości też nam tu nie odpisał

    G37 sedan 2007 pojawił sie dziś na "INFINITI kupię , sprzedam , samochody , części , porady".

    Te auta warto oglądać w absolutnej ciszy, będziesz wiedział czy go rdza chrupie.
    Mam wrażenie, że Pan "moja corvetta to, moja corvetta tamto" się coś mnie uczepił. Już śpieszę z "odpisaniem". Nie władowałem w Mke pół wartości, jak już to 1/3, nie przestrzege kolegi który założył temat, bo on szuka m35, a nie m37, już nie mówiąc, że u mnie to nie była wina samochodu, silnika tylko partacza gazownika, zjebał instalacje No i wyszło co wyszło, zresztą pieniądze do odzyskania. Zobaczymy, sprawa w toku. Więc nie wiem czy na siłę przywoływanie mojego przypadku ma tu sens, tak jakby w TWOJEJ CORVETTE ktoś źle wykonał naprawę, zepsuła by się i każdy by zaczął pisać, żeby przestrzegać przed corvettą. Po prostu nie rozumiem co mam tu odpisywać.

  2. #32
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Kubaa Zobacz post
    Mam wrażenie, że Pan "moja corvetta to, moja corvetta tamto" się coś mnie uczepił. Już śpieszę z "odpisaniem". Nie władowałem w Mke pół wartości, jak już to 1/3, nie przestrzege kolegi który założył temat, bo on szuka m35, a nie m37, już nie mówiąc, że u mnie to nie była wina samochodu, silnika tylko partacza gazownika, zjebał instalacje No i wyszło co wyszło, zresztą pieniądze do odzyskania. Zobaczymy, sprawa w toku. Więc nie wiem czy na siłę przywoływanie mojego przypadku ma tu sens, tak jakby w TWOJEJ CORVETTE ktoś źle wykonał naprawę, zepsuła by się i każdy by zaczął pisać, żeby przestrzegać przed corvettą. Po prostu nie rozumiem co mam tu odpisywać.
    Ten zły gazownik to sam Ci wcisnął tą instalację czy Ty się na nią decydowałeś? Bo to narracja frankowicza.

    W dalszym ciągu nie rozumiesz, że marka premium, którą jeździmy, nie do końca współpracuje z gazem, wielu kolegów już boleśnie się o tym przekonało, sam nie byłem z lpg zadowolony i drugi raz bym nie montował, dlatego odradzam a Ty jesteś tego doskonałym przykładem. Władowałeś 1/3 wartości auta a można było sobie kupić hybrydę albo diesla w trasy i nie próbować zaoszczędzić tam, gdzie się to może nie udać. Tak, są tutaj zaawansowani mechanicznie fachowcy/entuzjaści, którzy sami regulują instalacje i wymieniają szklanki, ale pewnie na palcach jednej ręki ich policzymy, reszta ma kolektory wiercone bez demontażu z wiórami w cylindrach i instalacje poustawiane na pałe z wielozaworem z przodu, z parownikiem za zderzakiem, na różnych "asterikach i czerwonych waldemarach" itd, o czym przekona się boleśnie któryś tam właściciel. Sam już takie partackie instalacje poprawiałem, choć to nie moja branża.

    Moja corveta jest wystawiona na mobile, jeśli tak Ci to solą w oku stoi, to zachęcam do zakupu.

    W moich samochodach z reguły sam wykonuję naprawy, każdego zachęcam do bycia bardziej samodzielnym.

    tyle OT ...
    Było: G35c revup + M56s + FX50s + corvette C6 GS.
    Jest: FX50s + lexus ct200h F-sport + corvette C7.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne w?tki

  1. Infiniti FX 35 2006/2007
    By przemek23pp in forum Dopiero dołączyłeś? Przywitaj się !
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25th-May-2016, 00:01
  2. Ogólne preparaty - do felg, skóry, wnętrza.
    By krystian801 in forum Infiniti w kąpieli
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21st-March-2014, 10:37
  3. Fx 35 2006 II gen. pytania
    By maxs in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14th-December-2013, 22:31
  4. infiniti, ogólne pytania.
    By krystian801 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-November-2013, 23:53
  5. Nowy G25 piszcie jak się podoba i ogólne opinie..
    By allsen21 in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18th-December-2010, 10:29

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •