Poka? wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Przerywanie transmisji muzyki po BT Infiniti QX70 zapewne jest tam Clarion

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2022
    Mieszka w
    Wołomin
    Jeździ
    QX70 2014 Perła
    Postów
    15
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Przerywanie transmisji muzyki po BT Infiniti QX70 zapewne jest tam Clarion

    Cześć, może ktoś miał taki przypadek od paru miesięcy jest problem z iphone 11 ale i iphone 7 transmisja muzyki po BT przerywa albo od razu i konsekwentnie albo po starcie na chwile i potem jest ok i po paru minutach jest już dramat zacina sie na maksa nic nie można zrozumieć ani słuchać sie nie da.

    Jakiś czas temu było ok później zona dostała iwatcha z esim ma wałczone wifi samo sie włącza nawet jak wyłaczy recznie i moze on coś interferuje. ale ja nie mam iwatcha i jak testuje sam na iphone 7 to ten sam cyrk bywa.

    Zrobiłem test łacząc iphone 7 z usb po kablu i odłaczyłem i nagle po BT było ok, dziwne to ale znowu u żony sie zacina, sama jeżdzi

    Może ktoś sobie z czymś takim poradził? Telefon po BT działa poprawnie w obu telefonach.

    A jak nie mieliście takich przypadków to moze ktoś poleci mi jakieś moduł po BT do gniazda usb aby obejsc ten problem takie symulujace połaczenie zamiast kabla, moze jakis modul BT na USB macie co daje sie zastosowac zamiast kabla do iphone czyli puscic inaczej po BT z telefonu muzykę.

    dzieki za pomoc

  2. #2
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    KRK / RZE
    Jeździ
    14' Q50S Hybrid
    Postów
    796
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 136 raz/y

    Domy?lnie

    Spróbuj w aucie rozparować (zapomnieć) wszystkie połączenia pomiędzy urządzeniami bluetooth i jeszcze raz je wszystkie sparować tak by się wszytkie widziały. Czasami pomaga.
    Ew. streamować muzykę z zegarka.

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2022
    Mieszka w
    Wołomin
    Jeździ
    QX70 2014 Perła
    Postów
    15
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    OK, sprawdzę to może prosty sposób najlepszy

    a coś do podpiecia pod USB moze polecicie jakieś urzadzenie do streamowania do niego z iphone, alby nie drugi iphone plz

    dzieki bardzo za pomoc

  4. #4
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    KRK / RZE
    Jeździ
    14' Q50S Hybrid
    Postów
    796
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 136 raz/y

    Domy?lnie

    Wbudowany bluetooth wg. mnie sprawdza się bardzo dobrze i ładnie integruje wszystkie opcje w tym np. Nast/poprz. piosenka z kierownicy etc.
    Wybredny jest raczej iPhone w tej kwestii. Problem polega na tym, że w ramach profilu audio bluetooth są różne kodeki. Sbc, aac, ldac, aptx i pewnie inne.
    Dawniej wszystko korzystało z podstawowego Sbc i działało, a pozostałe były dla audiofili i się je włączało wedle uznania np. Poprzez apke dedykowaną dla danych słuchawek. Teraz jednak tel. starają się przesyłać audio w najwyższej jakości już domyślnie. Wszystko niby fajnie, ale te "audiofilskie" kodeki razem z lepszą jakością, wymagają też wyższej przepustowości.
    W laboratorium wszytko fajnie działa, ale w prawdziwym życiu pasmo 2,4ghz jest już bardzo mocno zatłoczone i te kodeki się rwą. W androidzie kodek przestawia się w opcjach programistycznych (w szukajce ustawień wpisz kodek lub codec). W iPhone nie wiem (znając życie Steve Jobs ustawił za Ciebie i wie lepiej).
    Jedyna opcja to w jakiś sposób zmusić urządzenia wew. auta do komunikacji przy użyciu 5ghz wifi zamiast 2,4

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2022
    Mieszka w
    Wołomin
    Jeździ
    QX70 2014 Perła
    Postów
    15
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki bardzo za te ciekawe info, a jest jakiś sprzęt do usb ktory symulowałby połaczenie kablowe i był na 5ghz?

    hmmm a moze wyłaczyć w spotyfy najwyzszą jakość? wtedy transfer będzie nizszy?

  6. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2022
    Mieszka w
    Wołomin
    Jeździ
    QX70 2014 Perła
    Postów
    15
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    w spotyfy zmieniłem jakość z bardzo wysokiej na wysoką i usunałem wcześniej pobrane pliki w bardzo wysokiej, na razie jest ok nie wiem czy z tego tylko powodu ale jest ok.

    Natomiast na empik go audiobooki nadal zacinają pioruńsko a kiedyś było ok, ciekawe to jest, w tej aplikacji nigdzie nie widzę jakości dzwięku aby coś obniżyć

    tak samo w audiotece nie widzę tego zona nie ma audioteki mam ja ale w infiniti nie testowałem i tak ma innego iphone

Podobne w?tki

  1. Przerywanie, żabkowanie przy gazie w podłodze
    By Agakir in forum VK45DE - V8
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 1st-July-2021, 20:25
  2. Przestrojenie strojenie radia Fx35 na fale PL tzw RASTER clarion 2548n
    By LOKTONG in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 9th-June-2019, 23:37
  3. Zrzut muzyki z dysku
    By stef in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22nd-October-2018, 22:35
  4. Jakiej muzyki sluchacie?
    By Jacob_USA in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11th-August-2011, 10:47
  5. Dla leniwych miłośniików filmów, muzyki
    By ZYZIO in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2nd-November-2010, 23:37

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •