Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Prośba o ocenę aut

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2023
    Mieszka w
    Płock
    Jeździ
    BMW 5 /2011 czarny
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Prośba o ocenę aut

    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...-ID6FniNG.html

    Co Panowie o nich sądzicie??
    Miałem kupić fx 2 generacji ale myślę że kwota 60 tys może być mało na porządny stan auta a nie ukrywam,że przeglądam od tygodni forum i I generacja bardzo mi się podoba szczególnie jak jest zrobiona na wersję black ( wszystko na czarno jak u niektórych forumowiczów)
    Wg mnie wewnątrz jak i z zewnątrz jest poszanowana ,klient posiada auto dość długo tylko czy gaz jak jest tak długo to nie wróży przygód niechcianych

    https://www.olx.pl/d/oferta/zadbany-...5-IDT6YSh.html

    Tu też jest ciekawa opcja , klient widzę wie jaki olej użyć ,, trochę informacji co było robione czyli standardowe tematy, tylko sam napęd RWD nie wiem czy to dobra opcja
    może ktoś zna te auta

    Z góry dziękuję za jakieś podpowiedzi i sugestie

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Gdanio
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Braniewo
    Jeździ
    FX 35,2005 CZARNY / Q50 3.5 Hybrid 2016 czerwony
    Postów
    1,040
    Podziękował
    80
    Otrzymał podziękowanie 105 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Miras Zobacz post
    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...-ID6FniNG.html

    Co Panowie o nich sądzicie??
    Miałem kupić fx 2 generacji ale myślę że kwota 60 tys może być mało na porządny stan auta a nie ukrywam,że przeglądam od tygodni forum i I generacja bardzo mi się podoba szczególnie jak jest zrobiona na wersję black ( wszystko na czarno jak u niektórych forumowiczów)
    Wg mnie wewnątrz jak i z zewnątrz jest poszanowana ,klient posiada auto dość długo tylko czy gaz jak jest tak długo to nie wróży przygód niechcianych


    https://www.olx.pl/d/oferta/zadbany-...5-IDT6YSh.html

    Tu też jest ciekawa opcja , klient widzę wie jaki olej użyć ,, trochę informacji co było robione czyli standardowe tematy, tylko sam napęd RWD nie wiem czy to dobra opcja
    może ktoś zna te auta

    Z góry dziękuję za jakieś podpowiedzi i sugestie


    Pierwszy to wersja poliftowa na kole 18 z małym hamulcem choć 2-tłoczkowym czerwona lampa z tyłu inne troszeczkę wnętrze ale to kwestia gustu
    drugi to wersja przedliftowa w wersji czy w pakiecie sport jak kto woli czyli lampy tylnie białe , koło 20,relingi aluminium , twardsze zawieszenie ,też na małym hamulcu i to jedno tłoczkowym ,robiony przez coobcio a to duży plus , gaz jak dobrze zestrojony nie robi problemów ,napęd rwd fajny do zabawy jak kto lubi w zimę czy latem poszaleć /choć 2 tonowym kioskiem ruchu to ciężko / osobiście wolałbym wersje przedlift w pakiecie sport trochę podłubać dopracować i będzie fajnie wyglądać i jeżdzić

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Jeździsz BMW,więc chyba wiesz jak spisuje się napęd rwd,więc na to pytanie odpowiesz sobie najlepiej sam.
    Gdanio wspominał o przedlifcie,nie różnią się one wiele,jednak ja wolalbym polifta jak miałbym pole wyboru,zawsze trochę świeższy.
    Druga generacje za 60 moze trafisz,ale pewnie sprowadzana. Ewentualnie może diesla...

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Gdanio
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Braniewo
    Jeździ
    FX 35,2005 CZARNY / Q50 3.5 Hybrid 2016 czerwony
    Postów
    1,040
    Podziękował
    80
    Otrzymał podziękowanie 105 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Jeździsz BMW,więc chyba wiesz jak spisuje się napęd rwd,więc na to pytanie odpowiesz sobie najlepiej sam.
    Gdanio wspominał o przedlifcie,nie różnią się one wiele,jednak ja wolalbym polifta jak miałbym pole wyboru,zawsze trochę świeższy.
    Druga generacje za 60 moze trafisz,ale pewnie sprowadzana. Ewentualnie może diesla...
    Tylko rok różnicy i zależy co kto lubi i które wnętrze bardziej mu pasuje , ale wersja sport to sport

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2023
    Mieszka w
    Płock
    Jeździ
    BMW 5 /2011 czarny
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    [QUOTE=Gdanio;97001]Pierwszy to wersja poliftowa na kole 18 z małym hamulcem choć 2-tłoczkowym czerwona lampa z tyłu inne troszeczkę wnętrze ale to kwestia gustu
    drugi to wersja przedliftowa w wersji czy w pakiecie sport jak kto woli czyli lampy tylnie białe , koło 20,relingi aluminium , twardsze zawieszenie ,też na małym hamulcu i to jedno tłoczkowym ,robiony przez coobcio a to duży plus , gaz jak dobrze zestrojony nie robi problemów ,napęd rwd fajny do zabawy jak kto lubi w zimę czy latem poszaleć /choć 2 tonowym kioskiem ruchu to ciężko / osobiście wolałbym wersje przedlift w pakiecie sport trochę podłubać dopracować i będzie fajnie wyglądać i jeżdzić[/QUOTE

    Ja na razie w temacie czy przed czy polift jestem "zielony" l
    Dziękuję właśnie za takie informacje
    Jestem jeszcze w tym temacie "zielony"
    Jak piszecie że nie ma jakiś dużych różnic w przed czy poliftem to dla mnie bardziej będzie przemawiał stan danego egzemplarza
    Do tej pory właśnie śmigałem głownie beemkami więc ten napęd RWD nie jest faktycznie problemem
    Plus też taki że ogarniamy u Coobcia więc może być spoko
    Nie oczekuje że jak coś kupię to będzie wszystko tip top bo zawsze coś będzie to ogarnięcia,najgorzej boję się rdzy zbyt dużej bo w BMW nigdy ten temat mnie nie dotyczył heh

    Pozdro

  6. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2023
    Mieszka w
    Płock
    Jeździ
    BMW 5 /2011 czarny
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dokładnie tak jak piszesz
    Jestem przyzwyczajony do tylniego napędu
    Właśnie nie chciałbym nabyć auta świeżo sprowadzonego bo można trafić różnie tylko z jakąś już historią u nas
    Na samym początku myślałem właśnie o tym dieslu tylko nie robię aż takich rocznych przebiegów ok 12-15 tyś km więc te benzynowe motory bardziej do mnie przemawiają

  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2023
    Mieszka w
    Płock
    Jeździ
    BMW 5 /2011 czarny
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Gdanio Zobacz post
    Pierwszy to wersja poliftowa na kole 18 z małym hamulcem choć 2-tłoczkowym czerwona lampa z tyłu inne troszeczkę wnętrze ale to kwestia gustu
    drugi to wersja przedliftowa w wersji czy w pakiecie sport jak kto woli czyli lampy tylnie białe , koło 20,relingi aluminium , twardsze zawieszenie ,też na małym hamulcu i to jedno tłoczkowym ,robiony przez coobcio a to duży plus , gaz jak dobrze zestrojony nie robi problemów ,napęd rwd fajny do zabawy jak kto lubi w zimę czy latem poszaleć /choć 2 tonowym kioskiem ruchu to ciężko / osobiście wolałbym wersje przedlift w pakiecie sport trochę podłubać dopracować i będzie fajnie wyglądać i jeżdzić
    A czy taka wersja z jednotłoczkowym hamulcem wogóle jakoś wyhamowuje te auta??
    Bo jak czytałem np twoje posty to zakładacie zwykle coś lepszego chyba Akebono jak się nie mylę
    Swoją drogą to szkoda że nie trafiłem wcześniej na wasze forum bo widziałem że nie dawno sprzedawaleś swojego FX-A a był zacny!!!
    Pozdro

  8. #8
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    858
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Miras Zobacz post
    A czy taka wersja z jednotłoczkowym hamulcem wogóle jakoś wyhamowuje te auta??
    Bo jak czytałem np twoje posty to zakładacie zwykle coś lepszego chyba Akebono jak się nie mylę
    Swoją drogą to szkoda że nie trafiłem wcześniej na wasze forum bo widziałem że nie dawno sprzedawaleś swojego FX-A a był zacny!!!
    Pozdro
    Spowalnia, nie hamuje - bez 4 tłoków dla mnie to auto nie do użytku w wiekszym mieście. Wystarczy, że w korku ktoś Ci się wciśnie przed mache i leżysz.

    Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka
    pozdrawiam, Artur.

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Gdanio
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Braniewo
    Jeździ
    FX 35,2005 CZARNY / Q50 3.5 Hybrid 2016 czerwony
    Postów
    1,040
    Podziękował
    80
    Otrzymał podziękowanie 105 raz/y

    Domy?lnie

    No te auta to rdza lubi ale bardziej elementy zawieszenia bo podłogi raczej są w dobrym stanie
    Resztę można wrzucić w proszek
    Z hamowaniem to jak koledzy piszą trzeba pomyśleć nad większym hamulcem i lepszymi jakościowo tarczami np. Powerstop
    Co do wnętrza to które ci się bardziej podoba to weźmiesz


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #10
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2023
    Mieszka w
    Płock
    Jeździ
    BMW 5 /2011 czarny
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Gdanio Zobacz post
    No te auta to rdza lubi ale bardziej elementy zawieszenia bo podłogi raczej są w dobrym stanie
    Resztę można wrzucić w proszek
    Z hamowaniem to jak koledzy piszą trzeba pomyśleć nad większym hamulcem i lepszymi jakościowo tarczami np. Powerstop
    Co do wnętrza to które ci się bardziej podoba to weźmiesz


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dzięki bardzo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Prośba o ocenę fx50
    By AdamCzech in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 10th-September-2020, 13:56
  2. FX35 prośba o ocenę
    By Radek in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15th-December-2013, 00:45
  3. FX 35 Prośba o Ocenę.
    By Tomson in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30th-October-2013, 08:08
  4. prośba o ocenę:
    By uerbe in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 8th-September-2012, 12:13
  5. Prośba o ocenę G35 Coupe
    By Tomek85 in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2nd-April-2012, 18:43

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •