Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: Rozmyslam sprzedaż Infiniti fx37s

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie Rozmyslam sprzedaż Infiniti fx37s

    Dzień dobry Panowie.
    Z powodu chęci przesiadki na hybrydę w q50 albo Lexus IS wystawiam swoją Fifunie. Nie jest wystawiona nigdzie indziej i na razie nie zamierzam jej nigdzie wystawiać,gdyż tez nie mam jakiegoś ciśnienia.
    Temat grzecznościowy,może ktoś szuka akurat fajnego egzemplarza i będzie miał więcej czasu na jej dopieszczanie.

    Infiniti FX37S - model premium,najwyższa wersja wyposażenia
    Rok 2010
    Przebieg 302 tys.
    Polski salon,serwisowana w ASO do 2018 r.

    Olej 5w40,obecnie Ravenol

    Jestem drugim właścicielem

    W ostatnim czasie zrobiłem:
    - serwis olejowy
    - wymiana pompy wspomagania
    - wymianie przedniego dolnego wahacza wraz z łącznikami stabilizatora
    - wymiana przednich klocków hamulcowych.

    Rozmyślałem nad 63 900 - do negocjacji.









    Pozdrawiam
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez sirtrojan ; 18th-July-2023 o 20:51

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,076
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Mam to samo z moim EX37. Obawiam się że jest to w twoim i moim przypadku bardziej chęć zmiany czegoś w życiu. Ale obawiamy się czy z tej zmiany będziemy zadowoleni. Więc tak trochę liczymy na los. Jak się trafi auto cud to zmienimy jak nie to będziemy jeździć dziadkami. Mówiąc o wieku czy spalaniu szukamy pretekstu do zmiany bo przecież nasze auta są całkowicie sprawne i wiemy, że jeszcze 200 000 przejeżdżą z palcem w nosie. Problem kolejny jest taki, że Infiniti FX i EX mają w sobie to coś. Seria Q to już nie to... A więc w naszym przypadku albo FX, EX albo całkowita zmiana i przesiadka na przykład na Lexusa. Ale to tylko moja opinia.

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    Mam to samo z moim EX37. Obawiam się że jest to w twoim i moim przypadku bardziej chęć zmiany czegoś w życiu. Ale obawiamy się czy z tej zmiany będziemy zadowoleni. Więc tak trochę liczymy na los. Jak się trafi auto cud to zmienimy jak nie to będziemy jeździć dziadkami. Mówiąc o wieku czy spalaniu szukamy pretekstu do zmiany bo przecież nasze auta są całkowicie sprawne i wiemy, że jeszcze 200 000 przejeżdżą z palcem w nosie. Problem kolejny jest taki, że Infiniti FX i EX mają w sobie to coś. Seria Q to już nie to... A więc w naszym przypadku albo FX, EX albo całkowita zmiana i przesiadka na przykład na Lexusa. Ale to tylko moja opinia.
    Myślę,że po części masz racje.
    Na pewno w jakimś stopniu tez jest to chęć zmiany na cos innego,choć ja nie uważam swojej fifki mimo wieku za babcie. Niejedno nowe auto nie ma podjazdu jeśli chodzi o wnętrze lub wyposażenie... I tak jak piszesz przejeździ zapewne kolejne 300 tys i niejedno nowe auto. Jednak to spalanie rzeczywiście mi doskwiera... Dużo rozmyslalem na co można byłoby zmienić FX,ale jest na prawdę bardzo ciężko zastąpić go czymś innym.
    Ja wiem,ze jeśli sprzedałbym swoją fifunie to na pewno chciałbym sobie ściągnąć q50 albo is w hybrydzie. W is 3.generacji strasznie podoba mi się bryła i wnętrze,chyba nawet bardziej niż q50.

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,076
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    To, ze nowe auta nie mają podejścia to wiadomo. Mój brat miał G ale sprzedał i kupił Q50 3,7 w naprawdę świetnym stanie. Ale nie ma tego czegoś i obawiam się że skończy się na M37. Mi z kolei marzy się RX450h pomimo iż w środku wygląda jak "wieśwagen". Ale całość robi robotę. Nie mniej jednak EX jest dla mnie niedościgniony pod względem wzornictwa wnętrza. Rokuję także że z Q50 nie będziesz zadowolony. Mamy w domu LX470 i na tej podstawie wiem że z IS byłbyś zadowolony. Głupio tak pisać na forum Infiniti że inna marka jest lepsza ale tak uważam.

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Nero
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    RC, było FXII
    Postów
    271
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 16 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie... nie obawiać się... ja długo biłem się z myślami czy sprzedać mojego FXa, czy będzie w stanie coś go zastąpić... kilka miesięcy pobujałem się nowym bmw3 teraz lexus RC i mimo, że oglądam się za każdym FXem na ulicy to nowe auta to inne doświadczenia i doznania... znajdziemy inne zalety (wady także) ;-)

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Coraz bardziej nastawiam się na zmianę,nie wiem jednak jeszcze czy q50 czy is. Na pewno Infiniti albo Lexus,zadnej innej marki nie chcę. Pierw jednak trzeba sprzedać jedno,aby móc kupic kolejne,jak będzie to czas pokaże.

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Nero
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    RC, było FXII
    Postów
    271
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 16 raz/y

    Domy?lnie

    I tu możesz się zdziwić... ja wystawiłem jednocześnie na sprzedaż INFI i BMW z początkiem tego roku - wtedy stwierdziłem, że BMW pójdzie pierwsze. Jakież było moje zdziwienie gdy INFI sprzedało się jeszcze w styczniu a BMW dopiero w marcu... Oba auta były z salon PL i miały małe przebiegi jak na swoje roczniki. Trochę kwestia szczęścia jak z wszystkim.

    Co do rozważań odnośnie kolejnego modelu - miałem dylematy pomiędzy Q60 a Lexem RC... Oba auta podobały mi się tak samo (cena RC w podobnym rocznikach +15% do ceny Q60)... Generalnie przeważyła historia konkretnego egzemplarza i trochę też to, że LEXUS jako marka jest dobrze znany w PL, za 2-3 lata z odsprzedaniem Q60 mogłoby być różnie...

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Na razie wystawiłem ją tylko tutaj.
    W tygodniu moze wystawie ją jeszcze na Facebooka.
    Nie wiem czy będę wystawiał na otomoto,pewnie z czasem i tam wystawie,jak będzie echo...
    Rzeczywiście Lexus jest bardziej znany u nas w kraju i cholernie mi się podoba wnętrze IS-a,co w moim przypadku tez przewaza na jego korzyść. Ale tak jak piszesz zweryfikuje to czas i konkretny egzemplarz.
    Ogólnie kupic auto to nie problem,gorzej sprzedać... :s

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,076
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Ogólnie kupic auto to nie problem,gorzej sprzedać... :s
    To prawda. Wydawało by się że Audi Q3 powinna się sprzedać szybko. A tu kiszka. Autko w perfekcyjnym stanie i w zasadzie od dwóch miesięcy zero odzewu. Może dlatego że pomarańczowe?

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    Może dlatego że pomarańczowe?
    Kolor rzeczywiście nietypowy. Śmiałbym powiedzieć,że dla konkretnego klienta,bo nie każdy kupi tak 'odwazny' kolor.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Infiniti fx37s
    By matyj2 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24th-January-2021, 14:04
  2. VETTEL na sprzedaż !
    By lukasz32 in forum Sprawdz auto przed zakupem
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29th-October-2019, 22:59
  3. Infiniti fx37s
    By matyj2 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28th-April-2019, 12:51
  4. Sprzedaż w salonach INFINITI 2012 i styczeń 2013
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28th-February-2013, 12:30

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •