Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka? wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Kto smiga na motorze?

  1. #21
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jul 2011
    Mieszka w
    Włocławek
    Jeździ
    G37 sedan 2010 ,Nissan 350 z 2006
    Postów
    103
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Ja mam HONDĘ Magnę 750 z 1983 roku-motor choperowaty lecz niewiarygodny jeśli chodzi o osiągi-92 km i 3,5 s do 100 km/h-niejeden właściel szlifierki nie może wyjść ze zdziwienia jak zostaje w tyle-silnik na dwóch gażnikach i dwóch garach-mimo 28 lat wieku motoru wsiadam -przekręcam kluczyk i naciskam rozrusznik i zawsze zapali-takie są motory Hondy.
    Rdzę Ci nauczyć się jeżdzic przeciwskrętem-to najlepszy sposób aby przetrwać na drodze .Na marginesie -nawet nie mam prawa jazdy na motor -zrobiłem kurs ale nie miałem czasu na egzamin-zresztą i tak mnie nikt nigdy nie skontrolował
    Pozdrawiam
    Darek

  2. #22
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Jeździ
    fx35
    Postów
    2
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam brac dwukolowa,
    Coprawda jezdze na HD 1200 sportster forty eight wiec nie wiem czy moje rady beda pomocne ale...zawsze cos...choc pewnie juz zakupiles, bo sezon byl w tym roku meeeega dlugi i warto bylo posmigac ( zwlaszcza na dobrym sprzecie mam na mysli bike i odziez). Nie wiem co kupiles, ale ja bralbym Shoei'a XR wsrod znajomych cieszy sie duzym braniem, bo wygodny i cenowo nie zabija. Pozostaje kwestia przymiarki, czy dobrze lezy na bani , bo to najwazniejsze przeciez...No i kolorek, a to kwestia gustu i o tym sie nie rozmawia. Buty dobry wybor uwazam osobiscie, a kurtalka tylko Dainese, fajny look, wygodny kroj, dobry material, wloszczyzna robi naprawde dobre ciuszki, sama mam Dainese i chwale ja bardzo, mam tez narciarska Dainese, ktora tez jest super wiec jaknajbardziej polecam Dainese. Zapewne juz wszystko zakupiles, a ja sie rozpisalem, daj wiec cyne, czy dobrze sie jezdzilo. Pozdrowienia

  3. #23
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    temat moto czeka aż uporam się z innymi sprawami.
    kupiłem kask AGV , rękawiczki held ( ale za twarde i juz wiem ze kupie inne ), kurtkę będzie Icon-a, buty raczej AlpineStars, portki na początek jeans z kevlarem - Motto.

    co do moto to jestem nastawiony w 100% na Kawę z750 model + ' 07
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #24
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2005, srebrny
    Postów
    33
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Zajawkę to masz dużą, pamiętam twoją koszulkę z ostatniego spotu ( z kawą)
    Mam kolegę który też jeździ i nosi okulary i już ze dwa razy zmieniał kask, właśnie ze względu na okulary, taka dygresja co do doboru odpowiedniego kasku, najważniejsza waga, wentylacja i wyciszenie.
    Ja śmigam w Nolanie, kurteczka Adrenaline skóra i tekstylna Modeka (troszkę dłuższa), jak kupujesz krótka skórę to zaopatrz się też w pas nerkowy bo na ścigaczu może troszkę cie zawiewać.
    Ja uczyłem się na Magnie 750, rzeczywiście świetny motorek, do mojej masy nie był zbyt ciężki wiec ok, potem przerobiłem Suzuki GSR 600 i mogę go spokojnie polecić na początek, spokojny, neutralny i wybacza błędy.
    Teraz chwilowo brak własnego sprzęta, ale zabieram mojemu ojcu Suzuki Boulevard 1800 (M1800R) albo mniej przeze mnie lubianą Yamahę Royal Star Midnight Venture z zabudową ( ciężkie i jeszcze raz ciężkie i brak wstecznego co skutkuje bólem nóg przy parkowaniu w garażu).
    Suzuki oczywiście z pustymi wydechami Cobry, jak to mówią loud pipes save lives
    Attached Images Attached Images

  5. #25
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Jeździ
    Infiniti FX 35 2009 ciemny brąz
    Postów
    14
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ja śmigam na HD XR 1200, to jedyny mode Harleya l który skręca i nie siedzi się jak na fotelu ginekologicznym.
    Dla młodych to może mało 100 KM i 200 km/h, ale nie brzęczy jak piła motorowa przy wyrębie lasu

  6. #26
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar pgkoci
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Pruszków
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny; Honda Legend
    Postów
    296
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Ja w tym roku zrobilem prawko i kupilem Honde hornet z 2001r., wprawdzie pojemnosc to 600 ale 100 km jak na pierwsze moto to i tak sporo. Powiem Wam, ze naprawde daje rade i wrazenia z jazdy sa niesamowite i w suche dni zrezygnowalem zupelnie z jazdy samochodem na rzecz moto. Naprawde polecam bo ja zaluje, ze wczesniej sie nie zabralem za 2 kola.

  7. #27
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar pgkoci
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Pruszków
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny; Honda Legend
    Postów
    296
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    I jeszcze foto:-)
    Attached Images Attached Images

  8. #28
    Trochę już ogarniam Avatar Norbi
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków/TL
    Jeździ
    Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0 PB
    Postów
    99
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Przesiadlem sie z Bandita na Yamahe FZ6 N polecam, motocykl super sie prowadzi! mam go w sumie od tygodnia, ale wrazenia jak najbardziej na tak! wersja 98KM.
    Ostatnio edytowane przez Norbi ; 16th-May-2013 o 19:33

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne w?tki

  1. Kto posiada consult 3
    By Drzymek in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26th-July-2017, 01:02
  2. Kto z was leje
    By Black in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11th-May-2013, 11:12
  3. Głosujemy kto lepszy ?
    By slepy62 in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20th-November-2012, 10:27
  4. Kto jest kim i dlaczego :)
    By BAJZEL in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18th-November-2012, 10:21
  5. kto zna jakiegoś szamana?
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28th-July-2011, 17:01

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •