Poka? wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Lusterko - likwidacja szkody ...

  1. #1
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Angry Lusterko - likwidacja szkody ...

    Dziś właśnie po trzech tygodniach od zgłoszenia się z likwidacją szkody do firmy PGD, która jest wyłącznym serwisantem blacharsko-lakierniczym INFINITI POLSKA, dostałem telefon, że... właśnie zamawiają moje lusterko.
    Oczywiście usłyszałem, że kolega, który przyjął moje zlecenie jest od dwóch tygodni na urlopie ale zastanawia mnie, że kiedy dzwoniłem w zeszłym tygodniu zapytać się kiedy mogę już do nich przyjechać na montaż, operator powiedział mi, że ten przedstawiciel na chwile wyszedł i po powrocie oddzwoni. Obłęd.
    Swoją drogą dealer albo jego serwis takie rzeczy jak lusterka, zderzaki, lampy i szyby powinien mieć na magazynie :/
    c.d.n.

    PS. Na szczęście do człowieka z którym dziś rozmawiałem dotarło, że to obciach jeździć autem z lusterkiem przyklejonym taśmą klejącą


    Dostałem pismo z prokuratury -dot, lusterka - zamknęli sprawę zanim ją rozpoczęli.
    Ostatnio edytowane przez Black ; 17th-February-2010 o 17:24
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #2
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Dostałem pismo z prokuratury -dot, lusterka - zamknęli sprawę zanim ją rozpoczęli.
    I co teraz hahahaha ?
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  3. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    będę musiał być jak Bronson - i sam wymierzać sprawiedliwość - powstanie kolejne "Życzenie Śmierci" hhehe


    dziś po raz kolejny dzwoniłem aby dowiedzieć sie kiedy mogę spodziewać się lustereczka :/
    Ostatnio edytowane przez Black ; 9th-March-2010 o 18:16
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #4
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    I kiedy w lipcu ?? Grzegorz ja bym Ci to szybciej przywiozl
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  5. #5
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Dobra lustereczko jest w W-wie, dziś lakierują i w poniedziałek jadę na montaż Wreszcie nie będę musiał się wstydzić.

    edit: montaż będzie jednak we wtorek. Już się ciesze że będę mógł zrobić porządną sesje swojej furze



    EDIT: 9.03.Szczęśliwie mam już zamontowane lustereczko! Lakier tez dobrze dobrany. Furka umyta ehhh nic tylko jeździć


    naprawione-lusterczko.jpg
    Ostatnio edytowane przez Black ; 9th-March-2010 o 18:11 Powód: łączenie postów.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  6. #6
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    z tasmą nie wyglądalo żle,nawet fajnie tak rasowo.

    EDIT

    skoro lustereczko naprawione to temat mozna zamknąć,miejmy nadzieję że drugiemu nic się nie stanie i nie trzeba będzie go otwierać.
    Ostatnio edytowane przez Black ; 2nd-April-2010 o 22:24
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

Podobne w?tki

  1. likwidacja obicia drzwi z AC - "knoł hał"
    By lukasz32 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14th-August-2015, 21:51
  2. lusterko wsteczne
    By djtms in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21st-December-2012, 00:09
  3. Szkody parkingowe i inne niefajne historie
    By danielV6 in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20th-December-2010, 23:49
  4. Własnie rozpoczynam likwidacje szkody...
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 5th-October-2010, 23:29

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •