Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Czym czyścić skóry i nibyskóry w Infiniti?

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Ja używam gliptone. Ten cały kliner to jakby rozpuszcza farbe na skórze więc uwaga, rozpuszcza i rozciera. Dobry krem mają ten do kabrioletów, troche droższy i troche dłuzej się trzyma i błyszczy.
    Było: G35c revup + M56s + FX50s + corvette C6 GS.
    Jest: FX50s + lexus ct200h F-sport + corvette C7.

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Thomas82 Zobacz post
    Oczywiscie jesli ktos wybierze srodki od Colourlock tez bedzie mega zadowolony.


    Meguiars ma kilka swietnych produktow w swojej ofercie ale te do lakieru sa wyjatkowo nie trafione, efekt koncowy a zwlaszcza ich zywotnosc jest kwestionowalna. Jesli nie lubisz zbyt czesto woskowac auta to polecam polozyc 2 warstwy wosku wosku Fusso Coat do ciemnych lakierow od wspomnianego Soft99 i mozna go wspomagac tym Ultimate od Megsa ale ja najbardziej lubie podbicie jakie daje quick detailer od Poorboys QD+.
    Czaje się właśnie na preparaty do skóry od colourlock jednak chyba warto zużyć pierw ten tenzi zanim kupie cos nowego. Podobno tez nie nsst zly,jak to w sklepie mowili taka średnia półka.
    Ostatnio kupilem do kokpitu,ale jeszcze nie zdążyłem użyć. Pogoda ostatnio nie za ciekawa,czekam az sie polepszy...
    received_1099775383922307.jpg

    Odnośnie woskowania to wiadoma sprawa,że fajnie jakby efekt starczył na jak najdłużej. Co możesz polecić do jaśniejszych lakierow?20220312_165022.jpg
    Jak kupowalem ten preparat do kokpitu to patrzylem wlasnie produkty soft99. Zaciekawil mnie Wosk Soft99 Authentic Premium,ale nie wiem jak on się spisuje. Jak dwie warstwy to pewnie takie opakowanie starcza na raz,bo to nakładasz,wcierasz,poczym powtarzasz te czynności jeszcze raz. Zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest woskowanie auta u mnie na garazu,podłoże to piach i szkoda byłoby sobie porobić dodatkowe rysy przez niego właśnie...

  3. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Thomas82
    Do??czy?
    Oct 2019
    Mieszka w
    Poole
    Jeździ
    Q50s, 2.2D, 2017, Malbec Black
    Postów
    102
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Ja używam gliptone. Ten cały kliner to jakby rozpuszcza farbe na skórze więc uwaga,
    Gliptone to juz produkt niemal legendarny i nigdy nie slyszalem zeby byly z nim problemy. Oni maja 2 cleanery, jeden mocniejszy a drugi delikatniejszy wiec moze do regularnego czyszczenia lepiej stosowac slabszy. Trzeba probowac, te produkty sa od tak wielu lat na rynku ze az ciezko mi uwierzyc ze moga cos zniszczyc ale nigdy nie wiadomo.

  4. #14
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Thomas82
    Do??czy?
    Oct 2019
    Mieszka w
    Poole
    Jeździ
    Q50s, 2.2D, 2017, Malbec Black
    Postów
    102
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Czaje się właśnie na preparaty do skóry od colourlock jednak chyba warto zużyć pierw ten tenzi zanim kupie cos nowego.
    Wiele produktow Tenzi ma fajny stosunek ceny do jakosci ale do skory z mojego doswiadczenia wynika ze warto stosowac produkty firm wyspecjalizowanych jak wlasnie Colourlock, Furniture Clinic czy Gliptone.
    Ten produkt od Poorboys bardzo fajny, bedziesz z niego zadowolony. Na koniec moze go wykorzystac do odswiezenia gumowych uszczelek w drzwiach, bagazniku, nabiora elastycznosci i czerni.
    Co możesz polecić do jaśniejszych lakierow?
    Tez Fusso coat tyle ze wersja do jasnych kolorow. Moim zdaniem idealnym rozwiazaniem jest polozenie 1 warstwy na sezon wiosna/lato i wspomagac ja quick detailerem, nastepnie przed sezonem zimowym robisz dekontaminacje lakieru i ponownie kladziesz Fusso na czysty lakier. 2 warstwy Fusso zbyt dlugo beda zalegac na lakierze, ten wosk jest mega trwaly, taka wersja dla leniwych lub dla tych co nie chca przy aucie spedzac zbyt duzo czasu.

  5. #15
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Maxx
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Jeździ
    Q50s 2.0t 2016 Malbec Bl/ Nissan370z
    Postów
    939
    Podziękował
    109
    Otrzymał podziękowanie 125 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Ja używam gliptone. Ten cały kliner to jakby rozpuszcza farbe na skórze więc uwaga, rozpuszcza i rozciera. Dobry krem mają ten do kabrioletów, troche droższy i troche dłuzej się trzyma i błyszczy.
    Tez mi się wydawało podejrzane ze mam tak brudne fotele ( tapicerka czarna) w infi .... az do chwili gdy w zetce szmatka zrobiła sie żółta ( tapicerka pomarańczowa)
    ten krem konserwujący tez chyba lekko rozpuszcza więc nie należy trzeć

  6. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    received_494604879028356.jpg
    Zakupione dzis,jeszcze trzeba wosk fusso kupic tak jak Panowie piszecie i będziemy działać w wolnej chwili...
    Ostatnio rozpieszczam ja bardziej niż żonę...
    Musze cos Zonie tez sprezentować,aby się nie pogniewała,Pan w sklepie chcial w gratisie dać jakas ścierkę do mieszkania,ale wolałem mikrofibre do auta.

  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Thomas82
    Do??czy?
    Oct 2019
    Mieszka w
    Poole
    Jeździ
    Q50s, 2.2D, 2017, Malbec Black
    Postów
    102
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Musze cos Zonie tez sprezentować
    Mozesz polaczyc dwa w jednym, zamow zapach do auta i powiedz ze to specjalnie dla Niej. Proponuje striptizerke, czyli od kilkunastu last moj No.1 przy wyborze zapachow samochodowych https://www.pielegnacjaaut.pl/chemic...r-scent-473-ml

  8. #18
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Mam ten interior cleaner i mi się nie sprawdził - jakoś super nie działa ani tez super nie pachnie.
    ale to moje odczucia.

    Co do PoorBoy Natural Look - kozacki produkt. Nie dość że fajnie się z nim pracuje -to pachnie obłędnie : )
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #19
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Thomas82 Zobacz post
    Mozesz polaczyc dwa w jednym, zamow zapach do auta i powiedz ze to specjalnie dla Niej. Proponuje striptizerke, czyli od kilkunastu last moj No.1 przy wyborze zapachow samochodowych https://www.pielegnacjaaut.pl/chemic...r-scent-473-ml
    Hahaha dzieki! Ale mówisz,że nie będę musiał spac w garazu wrazie co? Bo tam tylko miejsca dla mojej fifki...

  10. #20
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    239
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Mam ten interior cleaner i mi się nie sprawdził - jakoś super nie działa ani tez super nie pachnie.
    ale to moje odczucia.
    To mnie trochę zmartwiłeś. Kumpel bardzo zachwalał to. Mowil,ze warto tym przeczyścić zanim położy się ten dresing od PoorBoy,aby plam zadnych nie bylo.
    W sklepie w sumie nie mieli nic ciekawszego lepszego i rowniez chwalili ten produkt,a bardziej kierowałem się tym,aby to czyściło,bo zapach rzeczywiście i dla mnie ma kiepskawy,najlepiej jakby go w ogole nie miał...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. O czym zapominają kierowcy
    By BAJZEL in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12th-August-2015, 21:12
  2. Czym jeżdzą celebryci?
    By mielony in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11th-September-2014, 14:01
  3. Jakie Kosmetyki do skóry dla FXa
    By dexsterek in forum Infiniti w kąpieli
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29th-March-2013, 22:42
  4. Zobaczcie czym Adamek przyjeżdza na trening
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23rd-August-2011, 00:06
  5. Środek do pielęgnacji skóry
    By sirtrojan in forum Infiniti w kąpieli
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26th-July-2010, 19:34

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •