Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 111 do 120 z 136

Temat: Wiosenny spot - prawie ogólnopolski ;) 10.03.2012

  1. #111
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    BMW e46 330xi
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie fotki

    A więc poniżej kilka fotek ze spotkania.
    Bardzo wszystkim dziękujemy za miło spędzony czas oraz za pomoc przy "oględzinach" marki
    Miło widzieć, że klub zrzesza ludzi na poziomie. Dobre towarzystwo jeszcze bardziej powoduje, że chcemy kupić Infiniti....








  2. #112
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Krótka relacja ode mnie.
    Mimo że wiele znaków na niebie i ziemi było przeciwko nam udało nam sie dotrzeć do Częstochowy. Dlaczego przeciwko nam? Jak inaczej wytłumaczyć wypadek kiedy bus leży w poprzek Katowickiej albo remonty na odcinku 100 km z 200km trasy ale zacznę od początku...ruszam o 9.30 z Mokotowa, tankowanie po drodze i już jestem za Nadarzynem koło Blacka domu. Widzę korek. To poważny wypadek i wspomniany wcześniej bus. Na szczęście cały objazd skierowany został w przeciwną stronę niż zamierzałem skręcić i mój lewoskręt jest pusty. Zdzwoniłem sie z kolegą Ślepy i jedziemy zabrać Blacka ( jedzie ze mną żeby było nam raźniej). Zabieram go i bocznymi uliczkami, omijając wypadek, ruszamy na stacje Lukoil gdzie mieli się spotkać wszyscy ruszający ze 100licy. Podjeżdżamy, jest jedno auto ... BMW 330x i kolega Davvid z koleżanką .
    Czekamy jeszcze 15 minutek na ew maruderów i ruszamy śladem Szwedów na Częstochowę ! Do Piotrkowa non stop zwężenia, mijanki i podróż po dziurach więc prędkość przelotowa nie większa niż 60-70 km/h. Ciągnęliśmy się na tyle wolno, że mój FX pokazuje spalanie z 11,7 a Irka, ku jego ogromnej radości, coś około 7.5 Od Piotrkowa a dokładnej pętli na Łódź i Bełchatów przyspieszamy - wciąż nie wyścigowo ale już ze 120-130. W międzyczasie zdzwaniamy sie z Tomkiem, który nas informuje, że już jest na miejscu. Docieramy pół godziny przed rozpoczęciem spotkania czyli o 13.30. Kawka, herbatka i czekamy na pozostałych uczestników którzy powoli do nas dołączali.
    W końcu dociera również i Kuba którego przywiozła... mama No dobra nie mama ale Athens nie mniej jednak pilotowany przez Jakubową mamę

    Przywitanie, rozmowy o autach i ruszyliśmy do środka na coś konkretnego do jedzenia. Dominowała Polska kuchnia. Obaliliśmy z Blackiem teorie, że 1 korytko mięs jest dla 2 do 4 osób i zamówiliśmy i zjedliśmy 2 korytka Generalnie jeśli ktoś szuka miejsca na spotkanie w Częstochowie lub po prostu chce zjechać i zjeść coś konkretnego polecam ów zajazd. (http://www.zajazd-jurajski.pl/mapka/). Miejscówkę tę docenili również też piłkarze naszej ekstraklasy - w czasie kiedy tam byliśmy przyjechała ekipa piłkarzy Lechii Gdańsk ze swoim nowym trenerem Pawłem Janasem (później doczytałem, że zremisowali mecz z Górnikiem Zabrze 2:2)

    Po posiłku kolejne wyjście na parking, dyskusje o autkach, przymiarki, zdjęcia, pytania, odpowiedzi, mały handelek itp. Ponieważ pogoda zaczęła się psuć schowaliśmy się z powrotem w zajeździe gdzie kontynuowaliśmy nie zawsze motoryzacyjne dyskusje. W międzyczasie niektórzy forumowicze pojechali już do domów a my wytrwale czekaliśmy na Łukasza który cisnął już z Wrocławia wypożyczoną od kolegi hondą civic z kompresorem (obiecał, że w lato wpadnie na zlot już G35 - Łukasz trzymamy za słowo). Dotarł w końcu, porozmawialiśmy chwilę i około 19 wpakowaliśmy się do aut ruszając na Warszawę. Droga powrotna była jeszcze gorsza niż dojazd. Padający deszcz, fatalne drogi, beznadziejne oznakowanie które skutkowało tym, że 2 razy wpakowaliśmy się w plac budowy i jeden raz zjechaliśmy na złą trasę. Wisienką na torcie była pani w Toyocie która sunęła przed nami 40 km/h i po 20 kilometrach widziałem w lusterku wstecznym sznur świateł a z przez CB leciały takie inwektywy że nie wypada ich powtarzać.
    Finalnie o 22 z minutami byłem w Centrum Warszawy i tu kończy się moja historia wyjazdu i powrotu z (prawie) ogólnopolskiego spotkania fanów Infiniti.

    Małe podsumowanie:
    Dotarli na spotkanie INFINITI :
    Tomek G35c - swoim białym G35 coupe /Płock a chwilowo rezydent Bełchatowa/
    Ślepy i Monika - FX30d /Warszawa/
    DaVVid i koleżanka ( przepraszam zapomniałem imienia) - BMW 330x
    Hensle z synem - G35 sedan II gen
    Mirek z żoną - FX35 II gen
    Athens - G35 coupe
    Jacob z Gaby i mamą - Toyota Raw4
    Alexaus11 z kolegą - G35s II gen
    sirtrojan + Black - FX35 I gen.
    Lukas - Honda Civic SC.

    Aut może nie było dużo ale jak zasiedliśmy przy stole zrobiło się jak na małym weselu

    Niestety agencja reklamowa która miała mi zrobić naklejki nawaliła i będę mógł je odebrać dopiero w poniedziałek. Jak mówiłem na spocie i napisałem na forum. Osoby które były w Częstochowie dostają je za free ( regularna cena za komplet 3 sztuk to 10 PLN ). Kolega Ślepy zwrócił moja uwagę na pewien aspekt organizacyjny który powinien osobiście przedsięwziąć i obiecuje że na następnym spotkaniu wprowadzę go w życie. Może nie w formie w której proponował ale będzie.
    (ale tajemniczo pojechałem
    Najfajniejsze jest to, że mimo różnic wiekowych i pochodzenia z różnych krańców naszego pięknego kraju połączyło nas to że śmigamy INFINITI. ::
    Padły już propozycje kolejnego spotkania tym razem 2 dniowego więc sprawdzajcie swoje kalendarze w poszukiwaniu wolnego weekendu w miesiącu lipcu lub sierpniu.
    Dziękuje wszystkim którzy dotarli za spotkanie, teraz nasze internetowe rozmowy nabiorą innego wymiaru bo pod nickami będą się kryły nie tylko wymyślne, kolorowe awatary ale konkretni ludzie i ich twarze
    Ci którym się nie udało z nami spotkać - niech żałują


    PS.Kuba fajnie było po tylu latach internetowej gadki w końcu cię poznać i uścisnąć ci łapę - to samo dotyczy Łukasza.

    Kilka fotek ode mnie

    DSC_3298.jpgDSC_3278.jpgDSC_3302.jpgDSC_3268.jpgDSC_3271.jpgDSC_3291.jpgDSC_3317.jpgDSC_3300.jpgDSC_3297.jpgDSC_3309.jpg
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #113
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #114
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Marki
    Jeździ
    CL 500 2003 SREBRNY
    Postów
    18
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    ech... miło popatrzeć strasznie żałuję że nie udało mi się dołączyć a tym bardziej że nie moim ...x .. Pozdrawiam wszystkich i dalej będę wzdychał do czasu kiedy stanę się użytkownikiem.
    Pozdrawiam ekipę i wszystkich których ostatnio udało mi się widzieć na około mareckich trasach.

  5. #115
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Z jednej strony szkoda że nie pojechałem swoim G,z drugiej mogłem ożłopać się piwa i poirytować Grega narzekaniem na trasę i pogodę.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  6. #116
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Black Zobacz post
    Z jednej strony szkoda że nie pojechałem swoim G,z drugiej mogłem ożłopać się piwa i poirytować Grega narzekaniem na trasę i pogodę.
    Teraz musisz mu się zrewanżować i zabrać go. Niech też ma wolny czas i może piwka wypić...
    Ciekawe jak bardzo marudziłeś mu w aucie? Pewnie tak przezywał na ciebie jak wy na tą panią sunącą 40km/h.
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  7. #117
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    No problem,zresztą jak będzie zlot z noclegiem to każdy może się napić dojeżdżając autem.Co do tej niewiasty w corolli przed nami to cisneliśmy łaciną oj cisneliśmy
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  8. #118
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    BMW e46 330xi
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    a właśnie... jadąc al. prymasa, dołączył do nas czarny G35c jadący ze strony S8....co prawda pożegnałem ostatniego FXa i zjechałem w Broniewskiego, ale nawet na sam koniec trasy jeszcze Infiniti się znalazło

    i tak, pozdrowienia dla kierowniczki Corolli... a dzięki drogowcom przynajmniej nie było nudno

  9. #119
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2005, srebrny
    Postów
    33
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Zaje fajne zdjęcia, żałuje ze nie dałem rady nikogo do młodego załatwić ale następnym razem to już teściowa się zobowiązała że da radę. Czytam ze droga jak przez mękę, ale po zdjęciach wnoszę że impreza była udana i fajna. Następnym razem już tak łatwo nie odpuszczę, najwyżej z żoną i maluchem przyjadę. A na naklejki tez się piszę, daj znać Grzegorzu jak już je odbiezesz to się jakoś spotkamy, p.s. Nie ładnie bramy zostawiać na Chłodnej ))
    Ostatnio edytowane przez JarekT ; 12th-March-2012 o 01:34 Powód: Ortografia

  10. #120
    Hensle
    Gość

    Domy?lnie

    Dzięki za impreze, fajnie było...

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Wiosenny spot w W-wie/okolicach
    By Beckett in forum Spotkania Klubowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30th-April-2017, 10:47
  2. & Ogólnopolski Zlot NIssana, Datsuna i Infiniti
    By bombel in forum Spotkania Klubowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30th-January-2016, 17:57
  3. Zlot Ogólnopolski NISSANzone.pl 2015
    By bombel in forum Spotkania Klubowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 3rd-July-2015, 22:25
  4. Wiosenny spot InfinitiFans...
    By Tomek g35c in forum Spotkania Klubowe
    Odpowiedzi: 152
    Ostatni post / autor: 28th-April-2013, 22:08
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14th-May-2012, 16:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •