Poka? wyniki od 1 do 10 z 39

Temat: plenum + czyszczenie przepustnicy = POMOCY!

Hybrid View

  1. #1
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Nie no tragedia z tym odpalaniem,to chyba nie wina przepustnicy bo ona pracuje poprawnie.

    Grzechu ty montowałeś plenum w swoim,czy nie było tak że musiałeś cos tam rozciąc (jakis przewód) bądz założyć jakis zaworek?,może kolega S o prostu tego nie zrobił i stąd te problemy.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    przecinałem tylo jedną rurkę - żeby wpiąć w nią zawór - ale to na pewno nie to bo czy otwarty czy zamknięty zawór auto dopala normalnie.

    Jest opcja ze solista przeciął... złą
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    W ostateczności wywaliłbym tę uszczelkę i zamontował tak jak było fabrycznie
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    oj Blacku
    kolega pisał przecież ze wywalił uszczelkę a i tak lipa! jak nie działało tak nie działa.

    powinna zostać a przyczynę problemów trzeba usunąć.

    swoją drogą sprawdź czy może gdzieś ci bokiem nie zasysa lewego powietrza. Sam się tego obawiałem a kolega Pozioma dał mi niezły pomysł.
    Odpalasz auto i psikasz w miejsce gdzie może puszczać PLAKIEM do tapicerki - jak obroty rosną to znaczy ze masz nieszczelność.
    Kombinuj brachu.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    Forumowy wyjadacz Avatar solista
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    ^ g35 coupe
    Postów
    276
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 5 raz/y

    Domy?lnie

    na sraczkowato-pomarańczowo zaznaczyłem rurkę na której wstawiłem nicnierobiący zaworek, i tak jest w pozycji otwartej więc niewiele to zmienia...
    Czy fifirifi posiada silnik krokowy - a jeżeli tak to sama elektryka czy mechaniczny? gdzie go znajdę jak coś bo w manualu nie mogę go ogarnąć?



    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    gdzieś ci bokiem nie zasysa lewego powietrza
    Jestem tego niemal pewien, tylko nie mam już pomysłu gdzie szukać. Co myślicie o uszczelce przepustnicy? nie kupiłem nowej więc wrzuciłem starą...

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Odpalasz auto i psikasz
    Chciałbym, tylko że auto chodzi może z 5 sek...

    S.

    Edit: czy dolna część kolektora jest przykręcana tylko na 2 śruby?
    Edit2: po co jest ten kleik w tubce? bio nie z kminiłem i nie użyłem go... Po za tym było tam 18 podkładek do śrubek, ja użyłem tylko 6. Do cze3go jest 12 pozostałych? wrzuciłem je tylko na śruby na górnym kolektorze...
    Edit3: Jak sprawdzić czy auto się dusi z powodu ubogiej lub zbyt bogatej mieszanki?
    Ostatnio edytowane przez solista ; 10th-May-2012 o 15:26

  6. #6
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    kleik to locite - zawodowa sprawa do unieruchamiania śrub - ochrona przed odkręceniem generalnie do górnych śrub. ale każdą możesz tym przykleić - bardzo fajna sprawa.

    podkładki powinny zejść ci wszystkie.

    dołu - nie pamiętam na ile śrub był ale możliwe ze tylko na 2 - na obu końcach.

    co do zaworka to nie mam jakoś wyobraźni , i nie analizując co gdzie i jak oparłem sie tylko na instrukcji i tam go założyłem.


    zawór mam tu:



    do poprawienia bo trochę podcieka na gwincie.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #7
    Forumowy wyjadacz Avatar solista
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    ^ g35 coupe
    Postów
    276
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 5 raz/y

    Domy?lnie

    to zaworek mam w tym samym miejscu, podkladkki po prostu pod wszystkie sruby?

Podobne w?tki

  1. Czyszczenie przepustnicy
    By sirtrojan in forum FX/QX
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21st-March-2018, 22:34
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11th-November-2016, 18:33
  3. Adaptacja przepustnicy
    By Drzymek in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20th-June-2015, 11:38
  4. Plenum spacer
    By grzybek9997 in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 1st-February-2014, 22:46

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •