Jestem kolejną osobą, która ujrzała obydwie ikonki jednocześnie Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

W ostatnim czasie miałem zdejmowaną kierownicę, ponieważ zlecałem jej nowe obszycie.
Po zamontowaniu po 1 słyszę co jakiś czas pryskniecie (przy skrętach), a po 2 j pojawiły mi się dwie ikonki VDC+SLIP. Czytałem wyżej w tym poście, że to mogą to być klocki+płyn, , jednak u MARCUSA oznaczało źle wykalibrowany czujnik skrętu.
Ktoś wie na czym polega kalibrowanie czujnika skrętu w INFINITI. Nie wiem czy po zdjęciu i montażu kierownicy takie coś musi być zrobione.

Oczywiście dla pewności sprawdzę również klocki. W poście na forum dot. klocków każdy praktycznie poleca co innego . Może ktoś przetestował na FX ostatnio jakiś dobry zestaw i może coś śmiało polecić (przód i tył oraz płyn).
Tarcze wymieniałem kiedyś na lepsze, natomiast teraz chciałbym zainwestować w płyn i dobre klocki.

dziękuje za szybką pomoc


Możesz polecić jakieś klocki przód, tył, płyn. Na forum jest sporo informacji, każdy poleca prawie co innego, można zwariować. Wiadomo, hamulce z FX lipa ale może coś ostatnio przetestowanego polecisz.