Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: [INFO] Infiniti G35 Coupe VIN: JNKCV54E34M300050

  1. #11
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Czapki z głów, dobry jesteś. Też masz fach w rękach i głowie. Pozdrawiam zawodowego wyszukiwacza :-)

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Ja uważam że taka informacja powinna być przekazywana...
    Nie chciałbym być osobą która kupuje taki pojazd.
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  3. #13
    Forumowy wyjadacz Avatar solista
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    ^ g35 coupe
    Postów
    276
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 5 raz/y

    Domy?lnie

    lepiej, mając taką wiedzę każdorazowo powinno się pisać do allegro etc. co by autor nie mógł pisać że auto bezwypadkowe - szkoda że nie ma u nas takiego prawa

    S.

  4. #14
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    W pełni popieram, staram się zrozumiec , że człowiek chce sie pozbyć problemu i każdego mogło to spotkać ... ale trzeba sie pogodzić z faktem usunąć wyraz bezwypadkowy niestety zjechać grubo z ceny... najbardziej przykre jest to, że w końcu znajdzie się człowiek, który kupi swoje wymażone autko i będzie się szczycił słowem bezwypadkowy... do pewnego momentu oczywiście

    Tak czy inaczej nie życzę nikomu takiego zakupu...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  5. #15
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    infiniti G35
    Postów
    1
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam,


    Link do tego forum podesłały mi osoby zainteresowane kupnem. Przyznam, że zdjęcia jakie tu zobaczyłem wywołały u mnie sporą konsternację - taką, że przez pewien czas nie oferowałem samochodu do sprzedaży, aby dokładniej ustalić jego przeszłość.
    Zbadałem sprawę i okazało się, że niemożliwe jest, aby samochód miał taki wypadek, jak pokazują to zdjęcia. Jego naprawa byłaby nieopłacalna. Samo auto nie nosi żadnych śladów napraw i m.in. posiada wszystkie oryginalne szyby, nr identyfikacyjne na częściach, naklejki informacyjny itd. Niemożliwe, aby ktoś chciał i potrafił odtworzyć stan fabryczny z taką starannością (również w miejscach zakrytych).
    Poprosiłem również o ekspertyzę specjalistów zawodowo zajmujących się sprawdzaniem tożsamości pojazdów. Stwierdzili oni autentyczność identyfikacji samochodu. Nie ma żadnych śladów, aby ktoś majstrował przy numerach, aby wymieniał jakieś większe elementy. Dowiedziałem się również, że tzw. "przeszczepy" są tutaj nieopłacalne, ponieważ wymagają rozebrania połowy samochodu. Niezależnie od tego auto było sprawdzane przez bank, który udzielił poprzedniemu właścicielowi kredytu.

    Zatem jedynym wnioskiem jaki pozostaje jest przypuszczenie,że zamieszczone tutaj zdjęcia mijają się ze stanem faktycznym. Rozumiem potrzebę istnienia forów takie jak to i myślę, że są one bardzo potrzebne. Sam, dwa lata temu, gdy szukałem samochodu, przeglądałem portale o podobnym profilu. Jednak w tym przypadku wytworzony został obraz całkowicie odbiegający od rzeczywistości.

    Prześledziłem losy tego samochodu. Ustaliłem, ze został on zakupiony w salonie w USA i sprowadzony w idealnym stanie przez importera, który zarejestrował go na siebie i użytkował prywatnie przez dwa lata. Następnie został odsprzedany drugiemu właścicielowi, który wziął na niego kredyt. Dwa lata temu kredyt został spłacony, a samochód odsprzedany mi.
    Drugi właściciel poinformował mnie, że jedynym uszkodzeniem samochodu były porysowane przez wandali jedne drzwi, które zostały polakierowane w Nissanie Zborowskim, co też udało mi się potwierdzić wraz z przebiegiem auta.

    Według mojej wiedzy niemożliwe jest, aby ten samochód miał wypadek, dlatego nadal będę oferował go jako bezwypadkowy.
    Zapewniam, że osoby oglądające nie zobaczą samochodu po wyżej opisanych przejściach. Niedowiarkom gwarantuję, że w przeciwnym razie zwracam koszt dojazdu. Nie widzę również żadnego problemu, aby przed zakupem sprawdzić tożsamość samochodu na Policji.

    Osoby zainteresowane zakupem mogą się ze mną kontaktować mailowo: infiniti.g35.pl@gmail.com

    Łączę wyrazy szacunku
    Obecny właściciel

  6. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    No to bardzo ciekawa sprawa...
    Z niecierpliwością czekam na jej rozwiązanie jak to możliwe , że po VIN-ie wyskakują takie ciekawostki co do samochodu a właściciel twierdzi , że to mija się z prawdą ...i szyby w oryginale...

    Ale powiem szczerze , że kupując samochód sam sprawdzałem carfaxy i inne cuda płaciłem po 20 euro... za informacje i wyskakiwło , że idealny potwierdzony itd.... itp... a specjalista przy car spa pokazał pare rzeczy potwierdzających malowanie elementów fakt , że dodał iż to tylko kosmetyka była a nie uderzenia ... ale sam fakt... , że jednak coś było majstrowane...

    Kolega twierdzi , że szybki w oryginale i wszystkie elementry mają numery identyfikacyjne ... a wg vinu totalna korozja...

    Mam nadzieje, że szybko sie rozwiąże sprawa historii autka..

    Pozdrawiam bezwypadkowe g35

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Na szybach nie ma numerów vin.....może mieć te same nr ponieważ był cały rozbity i w jednym czasie był naprawiany.

    Kolego w tej sprawie ja zdania nie zmienię, jeżeli to nie przeszczep to bardziej wierzę Carfax'owi...niż innym specjalistom (oszustom) włącznie z naszą nieudolną skorumpowaną... itd
    Za pieniądze można wszystko... tylko kwestia za ile... i z tym trzeba walczyć...
    ale u Nas w kraju nie wsadza się do pudła za łapówki...
    przepraszam za ostre słowa... gdybyś się poczuł nie dobrze... nie są kierowane personalnie do Ciebie... jest mi przykro że zostałeś oszukany... to wszystko...

    Tylko nie ciągnij tego dalej... bo z ofiary staniesz się oszustem...
    Ostatnio edytowane przez Tomek g35c ; 4th-November-2012 o 13:26
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  8. #18
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Zaczyna być ciekawie. To nie pierwszy taki przypadek (już była mowa o BMW z której dobra była klapa bagażnika). Ciekawe jaka jest prawda, czy tak dobrze odbudowują (opłacalne?) czy jednak coś nie tak z carfaxem?

  9. #19
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? infinitig35 Zobacz post
    aby samochód miał taki wypadek, jak pokazują to zdjęcia. Jego naprawa byłaby nieopłacalna...
    Co do opłacalności naprawy - to się bardzo mylisz... ceny za tak "walone - total loss" auta na "giełdach ubezpieczalni" w USA są bardzo bardzo niskie...

    Jeżeli chcesz potwierdzić że auto nie było bite:
    Cytat Napisa? infinitig35 Zobacz post
    Prześledziłem losy tego samochodu. Ustaliłem, ze został on zakupiony w salonie w USA i sprowadzony w idealnym stanie przez importera, który zarejestrował go na siebie i użytkował prywatnie przez dwa lata. Następnie został odsprzedany drugiemu właścicielowi, który wziął na niego kredyt. Dwa lata temu kredyt został spłacony, a samochód odsprzedany mi.
    - powinieneś ściągnąć dokumentację aukcyjną z zakupu samochodu w USA (Importer)
    lub
    - dokumentację zakupu w salonie USA (Importer)
    lub
    - wystąpić do odpowiedniego wydz. komunikacji w Polsce (pierwsza rejestracja w RP) o ksero oryginału TITLE ...

    to rozwiązałoby problemy z ....przykładem tego "jak to się robi w polszy..."
    http://www.car-max.eu/gallery/0001/i...ti_0001_pl.htm

    dodatkowo - mając taką dokumentację - masz prawo zażądać usunięcia artykułów i zdjęć w internecie pod groźbą odszkodowania...

    w innym wypadku - jak na dzień dzisiejszy jesteś, jak delikatnie napisał to Tomassino, oszustem - nie masz dokumentacji j.w. a opinie:
    Cytat Napisa? infinitig35 Zobacz post
    Poprosiłem również o ekspertyzę specjalistów zawodowo zajmujących się sprawdzaniem tożsamości pojazdów. Stwierdzili oni autentyczność identyfikacji samochodu.
    stwierdzają tylko że auto nie jest kradzione/składane, więc pozostaje wersja z naprawą...
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 4th-November-2012 o 13:55
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #20
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    W sumie według zdjęć to tylko trójkącik czyli mała tylna szyba z prawej strony została cała po tej lekkiej stłuczce ... reszta poszła w recykling

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Infiniti g35 Coupe VIN: JNKCV54E03M208165
    By rybka in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22nd-June-2015, 21:30
  2. G35 Coupe, 2003, VIN - brak odpowiedzi od sprzedającego
    By Lukasz in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-June-2015, 17:20
  3. moto.pl - info o INFINITI q50
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22nd-November-2013, 19:38
  4. Prośba o sprawdzenie VIN G35 Coupe: JNKCV54E35M401560
    By mkdsoft in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12th-July-2012, 11:44
  5. 2x VIN do sprawdzenia: G35 coupe.
    By 6acek in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27th-February-2012, 23:28

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •