Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 171 do 180 z 211

Temat: Jak zrobić światła do jazdy dziennej - DTRL

  1. #171
    Trochę już ogarniam Avatar adrianramus
    Do??czy?
    Oct 2016
    Mieszka w
    Tarnobrzeg
    Jeździ
    FX35 2005 CZARNY
    Postów
    49
    Podziękował
    26
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Uruchamianie to fabryczna opcja w systemie bezkluczykowym. Fajna opcja w zimie aby odpalić samochód z okna aby się zagrzał lub w lecie aby się schodził w środku;D Do lansu się raczej nie nadaje gdyż aby zgasić samochód trzeba wejść do środka i wcisnąć hamulec. Więc odpalić, wsiąść, zgasić i znów odpalać i jechać to trochę idiotyczne;D ale przynajmniej nikt nie wybije szyby i nie odjedzie w razie w.

  2. #172
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Też mam system bezkluczykowy i jak mam to włączyć, zaprogramować?? Jest na to jakaś sekwencja? Ogólnie ciekawy bajer i tak jak piszesz w zimę z okna I czemu te ledy Ci tak migają przez odpaleniem zdalnie raz postojówki raz dzienne, no chyba że tam ktoś siedzi w aucie i przełącza

  3. #173
    Trochę już ogarniam Avatar adrianramus
    Do??czy?
    Oct 2016
    Mieszka w
    Tarnobrzeg
    Jeździ
    FX35 2005 CZARNY
    Postów
    49
    Podziękował
    26
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? djoneway Zobacz post
    Też mam system bezkluczykowy i jak mam to włączyć, zaprogramować?? Jest na to jakaś sekwencja? Ogólnie ciekawy bajer i tak jak piszesz w zimę z okna I czemu te ledy Ci tak migają przez odpaleniem zdalnie raz postojówki raz dzienne, no chyba że tam ktoś siedzi w aucie i przełącza
    Jak nie miałem jeszcze dziennych to po zdalnym odpaleniu zawsze zapalały się i gasły postojówki przód tył i tablica. Chyba ma to sygnalizować odpalony samochód. Gdybyś sobie niechcący zapalił to patrząc z okna na niego byś widział ja poznałem tą funkcję po tym jak zamknąłem samochód a po 3 godzinach wychodzę a on zapalony. Miałem tak od początku jak kupiłem. Naciskam 3 razy otwórz lub 3 razy zamknij, czasem 2 razy szybko i tez odpali. To samo jeśli wcisnę 3 razy guzik na klamce.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #174
    Trochę już ogarniam Avatar adrianramus
    Do??czy?
    Oct 2016
    Mieszka w
    Tarnobrzeg
    Jeździ
    FX35 2005 CZARNY
    Postów
    49
    Podziękował
    26
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Wybacz nie wiem czy nie wprowadzam w błąd. To mógł ktoś wcześniej założyć, bo nie słyszałem aby inni to mieli. Sugerowałem się opisem pakietów w Fx i tam było napisane: Obsługa bezkluczykowa - otwieranie i odpalanie samochodu mając kluczyk w kieszeni ale to chodziło chyba, że można przekręcić tą stacyjkę u nas bez wkładania kluczyka a nie o odpalanie z pilota. Chociaż kiedyś na aukcji widziałem, że ktoś pisał odpalanie z pilota. Musiałby się jeszcze ktoś udzielić w tym temacie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #175
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? adrianramus Zobacz post
    Wybacz nie wiem czy nie wprowadzam w błąd.
    No właśnie bardzo mnie zdziwiłeś tym wynalazkiem jako fabrycznym, myślę że jest to jednak dołożony dodatkowo moduł. Szkoda że nie wiesz co i jak bo mogłoby się to przydać na zimę

  6. #176
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Odpalanie auta ze smart keya to dodatkowa opcja, w standardowych systemach bezkluczykowych tego nie ma.
    Pozdrawiam, Patryk.

  7. #177
    Trochę już ogarniam Avatar adrianramus
    Do??czy?
    Oct 2016
    Mieszka w
    Tarnobrzeg
    Jeździ
    FX35 2005 CZARNY
    Postów
    49
    Podziękował
    26
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Kurde myslalem, ze fabryka bo te światła i odpalanie z klamek i pilota oryginalnego i gaszenie hamulcem.. To ktoś mądrze to pomyślał. To musiał ktoś przed poprzednim właścicielem gdyż tym autem jeździła taka bogata kobieta i dzwoniłem do jej męża kiedyś o coś zapytac i oni nic nie grzebali przy nim, tylko eksploatacja. Więc DVD alpine, to odpalanie i przerobione tylne lampy ktos przed nimi pare lat temu musiał ogarnąć. A co do tego odpalania to pogadaj z Cougarem bo on założył sobie takie cos tylko ma osobny większy pilot z antenka do sterowania tym.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #178
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    No właśnie takie moduły widziałem na allegro z osobnym pilotem a chciałbym tak jak u Ciebie z oryginalnego. Dobrze sobie ktoś to autko przygotował kiedyś, wzbogacona wersja, nic tylko jeździć i korzystać

  9. #179
    Trochę już ogarniam Avatar adrianramus
    Do??czy?
    Oct 2016
    Mieszka w
    Tarnobrzeg
    Jeździ
    FX35 2005 CZARNY
    Postów
    49
    Podziękował
    26
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? djoneway Zobacz post
    No właśnie takie moduły widziałem na allegro z osobnym pilotem a chciałbym tak jak u Ciebie z oryginalnego. Dobrze sobie ktoś to autko przygotował kiedyś, wzbogacona wersja, nic tylko jeździć i korzystać
    Hehe nawet kiedys podobno było playstation w kanapie tylnej tam gdzie powinien byc schowek na kubki, i brakuje mi tego schowka moze wrzucę playaka 2 tez kiedys bo mi leży w szafie. No i parrot jesCze był gdy kupiłem. Dalej go doposażam doszły te światła, yanosik, kamerka, zabudowa audio w bagazniku i pare innych a do tego w styczniu robiony silnik cały dół nowy wał,panewki korbowód,pompa, pierścienie Nissan wszystko bo przy okazji góra ale tylko pierścienie i robienie głowic, płynu i oleje wszystkie i ciagle cos od grudnia wsadziłem już 15 tys. Ale to opiszę niebawem w poście o swoim samochodzie czy tam gdzieś. A co do sprawy tego odpalania chętnie bym Ci pomógł ale nie mam kontaktu z tamtym człowiekiem. Na YouTube widziałem cos takiego w kluczyku jak u mnie

    Tu masz coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=eA16SjQPfG8
    Nawet z gaszeniem. Cholera zaraz u siebie pójdę zobaczyć czy też zgaśnie, bo nigdy nie próbowałem.

    http://www.ebay.com/sch/Remote-Car-S...1406043/i.html
    http://www.ebay.com/itm/Fortin-OEM-P...n/122196627305

    Byłem i rzeczywiście da się zgasić pilotem, czlowiek się dowiaduje po 1,5 roku;D tak apropo to może przeskoczmy do innego działu bo trochę offtop robimy pozdro
    Ostatnio edytowane przez adrianramus ; 13th-May-2017 o 21:44

  10. #180
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Trochę zboczyliśmy z kursu, dlatego jak znajdziesz chwilę, umieść zdjęcia swojego auta z opisem żeby można było zobaczyć te bajerki w które masz doposażone auto Widać że mocno doinwestowany i zadbany egzemplarz posiadasz ale motyw z plejką to jest Hit Dzieciaki (i nie tylko) mają niezłą zabawę na tylnej kanapie.

Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. DTRL - światła do jazdy dziennej
    By smola71 in forum Oświetlenie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16th-July-2021, 12:15
  2. [M35] DTRL (światła do jazdy dziennej) w M35h 2012
    By Radian in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 8th-March-2019, 15:11
  3. Xenony jako światła do jazdy dziennej
    By Jaro in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1st-December-2016, 12:59
  4. Światła do jazdy dziennej do infiniti g37 coupe
    By Kamil9 in forum Oświetlenie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18th-May-2016, 15:09
  5. Światła do jazdy dziennej.
    By Black in forum Oświetlenie
    Odpowiedzi: 117
    Ostatni post / autor: 8th-May-2015, 09:25

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •