Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: ITD i Sweet Focie z przydrożnych skrzynek.

  1. #11
    FAN INFINITI - Klubowicz Avatar ZYZIO
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Okolice Warszawy
    Jeździ
    Obecnie bez Infiniti
    Postów
    200
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    Nadal czekam na odpowiedz gołębie pocztowe cos w h... walą heh , żeby nie było , że zapomniałem i sam jestem bardzo ciekaw prawnej opinii na dany temat
    Może to
    http://regiomoto.pl/portal/eksploata...lacic-poradnik
    Aha, tu też metoda na zmęcenie materiału. Skuteczności nie gwarantuję
    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...jda,nId,613429

    najlepsze tutaj
    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...-kl,nId,433002

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Dostałem taką odpowiedz zwrotna, która mało mnie satysfakconuje... ale lepsze to niż nic...

    nic nie stoi na przeszkodzie żebyś dostał to po takim czasie. Najważniejsze jest, żebyś zapłacił mandat w ciągu 30 dni od jego otrzymania a otrzymasz go jak już zdeklarujesz jaką opcję wybierasz J. Co do zdjęcia fakt – powinieneś je dostać razem z informacją o możliwym ukaraniu. Więc dziwna sprawa, a jeszcze dziwniejsza, że nie udostępnią Ci ich do wglądu. Sugeruję napisać, krótkie pisemko, że w związku z otrzymaną korespondencją wnosisz o przekazanie Ci zdjęcia potwierdzającego zdarzenie, o którym jest mowa co umożliwi Ci odniesienie do zawartych w nim informacji bo bez zdjęcia nie jesteś w stanie stwierdzić czy to twoje auto i kto prowadził samochód i cierpliwie poczekaj na korespondencję zwrotną. Nic złego nie powinno się wydarzyć, a może być tak , że rozejdzie sie po kościach nadać poleconym tak bys miał dokumentacje , że wysłałes i i czekać

    Inna możliwość to odmowa przyjęcia mandatu co ostatecznie prowadzi do rozprawy w sądzie, który ustala kto prowadził i ewentualnie orzeka grzywną (ale punktów nie masz J).

    Teraz kwestia czy to olać i bawić sie w korespondencje i liczyc , że im się odechce wysyłania bo maja tego tony papieru dziennie i zginie gdzies po dordze.... lub najzwyczajniej w świecie pojsc i powiedziec nie wiem kto jechal bo to bylo dawno temu ... placisz bez puktów

    ja bym wysłał pisemko o prośbe udostępnienia foto w celu ustalenia sprawcy zdarzenia i dodaóbym ponieważ " Każdeo zło musi być wykryte a jego sprawca ukarany " bo tak chciał chuck norris

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  3. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Jakies newsy w sprawie ... jestem ciekaw jak rozwiążesz problem ... ja osobiście nadałbym poleconym pismo, o przedstawieniu dowodu w postaci fotki ponieważ z tego co paqmietasz autko było w warsztacie w danym okresie ...
    I po cichu liczył na zagubienie papierka... jak to mówią rozplynie sie w stercie innych...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Wyrok w sprawie ITD
    By tomwojko in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 9th-June-2014, 10:47
  2. przed i po liftingu ...itd....
    By mirassek in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 7th-August-2011, 07:23

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •