Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka? wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Witam prosze o sprawdzenie VIN fx35 JNRAS08W56X209581

  1. #21
    Forumowy wyjadacz Avatar 123mielony
    Do??czy?
    Mar 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Jeździ
    Audi A8 4.2
    Postów
    312
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Kolego uważaj na handlarzy bo to specyficzna grupa społeczna (krętacze), skoro gość kłamie na starcie to czego można się jeszcze spodziewać " Nie biorę aut w komis, wszystkie moje auta pochodzą z importu prywatnego, są prze zemnie selektywnie wybierane, sprawdzane pod względem technicznym i przygotowywane do pierwszej rejestracji w kraju." a FX z aukcji na Polskich blachach.Odnośnie gazu to ciekawę czy ta instalacja nie jest założona byle jaka aby tylko była bo łatwiej sprzedać auto z dużym motorem z LPG.Ja osobiście się spotkałem że do silnika ośmio cylindrowego handlarz przed sprzedaż pchał instalację gazową za 2tyś.to nie ma prawa działać poprawnie.

  2. #22
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? mlody Zobacz post
    No to zaczynam działać czytac bardzo wam dziękuję za wsparcie i mam nadzieję że moje poszukiwania się skończyły a zacznie się niedługo fascynacja marką Infiniti i fx'em.
    Trzymamy kciuki żeby to nie mechanicy fascynowali się twoim autem heh

    Powodzeni i informuj nas na bieżąco co i jak w temacie...
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  3. #23
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    123mielony
    Kolego uważaj na handlarzy bo to specyficzna grupa społeczna (krętacze), skoro gość kłamie na starcie to czego można się jeszcze spodziewać " Nie biorę aut w komis, wszystkie moje auta pochodzą z importu prywatnego, są prze zemnie selektywnie wybierane, sprawdzane pod względem technicznym i przygotowywane do pierwszej rejestracji w kraju." a FX z aukcji na Polskich blachach.Odnośnie gazu to ciekawę czy ta instalacja nie jest założona byle jaka aby tylko była bo łatwiej sprzedać auto z dużym motorem z LPG.Ja osobiście się spotkałem że do silnika ośmio cylindrowego handlarz przed sprzedaż pchał instalację gazową za 2tyś.to nie ma prawa działać poprawnie.
    O tym wiem że handlarz trochę ściemnia bo u niego na stronie wyraźnie pisze że aut wzięte w komis a w ogłoszeniu że nie bierze w komis, opcja nie sport a według niego sport hehe sporo tych niejasności i niedociągnięć i żeby nie ten gaz to w sumie auto godne zainteresowania (przynajmniej w US tylko porysowane według carfax)

    Blacknapisał

    Trzymamy kciuki żeby to nie mechanicy fascynowali się twoim autem heh

    Powodzeni i informuj nas na bieżąco co i jak w temacie...
    Oczywiści enie omieszkam informowac co i jak tym bardziej że pisałem do gościa żeby podesłał chociaz zdjęcia jak tam jest gaz założony ale bez odzewu może po prostu nie miał czasu kto wie. Jutro będę dzwonił i się dowiadywał co i jak.
    Jak cos to będę węszył dalej a nóz widelec się znajdzie coś innego. Generalnie tak jak pisałem wcześniej jak juz będe jechał oglądac to dobrze by było obejrzec chociaż ze dwa tzy autka - większy wybór i mniejsze ryzyko powrotu z niczym hehe no nic teraz panoszę sie po forum LPG i aż się włos na głowie jeży co niektórzy gazownicy wyprawiają

  4. #24
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    No właśnie gośc odpisał że nie posiada dokumentacji ale poprosiłem jeszcze raz o zdjęci ajak jest założona - wrzuce na forum LPG i może cos mi więcej powiedzą - dodatkowo nie omieszkam podzielić sie z wami (oczywiście jak tylko takowe zdjęcia dostanę)

  5. #25
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    No właśnie dostałem od gościa zdjęcia instalacji.
    Nie wiem czy jest to założone fachowo oczy nie ale będę kontynuował temat na LPG-forum może ktoś coś więcej powie

    DSCN3023.jpgDSCN3024.jpgDSCN3022.jpgDSCN3021.jpgDSCN3026.jpgDSCN3025.jpg

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne w?tki

  1. Prosze o sprawdzenie VIN
    By COUGAR in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16th-March-2015, 13:33
  2. Prosze o sprawdzenie VIN JNKCV64E18M104409
    By badyl in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19th-January-2014, 15:37
  3. Witam prosze o sprawdzenie FX 45 VIN JNRBS08W53X404094
    By mlody in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 8th-March-2013, 22:52
  4. Prosze o sprawdzenie numer VIN:
    By seba79 in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2nd-March-2013, 18:55
  5. Witam prosze o sprawdzenie FX 35 VIN JNRAS08W75X205966
    By mlody in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 8th-November-2012, 14:18

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •