Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Import części i innych fantów z US and A

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie Import części i innych fantów z US and A

    Cytat Napisa? mlody Zobacz post
    juz mam tak z urzędem celnym że przysyłaja mi od razu do domu paczkę z kwota do zapłaty i koniec - wystarczył email i zgoda
    O ! To dla mnie nowość - nie wiedziałem że tak można...
    Nie ma to jak wymiana informacji

    Cytat Napisa? mlody Zobacz post
    Ostatnio jak brałem z US to mnie skasowali sporo za wysyłke ale wysłali coś było taniej i różnice zwrocili na konto - to się dopiero nazywa uczciwość
    Co do wysyłek, z reguły wysyłałem wewnątrz stanów free - standard/ground - do mojego brata mieszkającego w Chicago a on nadawał do Polski.
    Teraz brat jest ciężko chory, sprawdziłem ceny i zacząłem korzystać on-line z Polameru ( http://www.polameronline.com/faq.aspx#4 ).
    W ubiegłą niedzielę zakupiłem trochę ciuchów narciarskich, są duże obniżki na kolekcje 2012, zakupy za ~300$ - w Polsce to samo jak sprawdziłem ~1800-zł, nadałem za free do Polameru, zamówiłem przesyłkę lotniczą (35$), dziś przesyłka trafiła do magazynu Polameru na Ursynowie.
    Cena wysyłki lotniczej do Polski bezpośrednio ze sklepu - 114$
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Polamer ci przepakowuje paczke ? za free?
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    O ! To dla mnie nowość - nie wiedziałem że tak można...
    Nie ma to jak wymiana informacji
    No niestety syto sobie liczą ale nie chcąc kogos obligować zamówiłem bezpośrednio. Generalnie na drążkach etc. zaoszczędziłem 500pln na rozruszniku dopłaciłem 100 pln ale za to dostałem nówkę orginał a w Polszy uzywka stała tylko 100 taniej
    Tak czy inaczej da się - czasami się dołoży ale wiadomo części to nie ubrania i warto czasami ciut dopłacic i miec oryginały nie używane - z częściami jak z autem nigdy nie wiadomo co siedzi w środku i jaki to naprawdę miało przebieg - szkoda by było dwa razy za jedną część płacić - no chyba że nia ma innej opcji to cóż począć
    Czekałem 7 dni więc czas też nie wygórowany .
    W US kożystają tylko i wyłącznie z US Post dlatego tak drogo
    Z urzędem było tak że pierwsza przesyłka przyszła a raczej pismo że podatek do zapłaty i takie tam, skontaktowaliśmy się z urzędem i stwierdzili że jak chcemy to wyslą za pobraniem (czyli wartość podatku do zapłaty) i po sprawie . No i tak od tej pory mam cały czas - ilekroć zamawiam to odrazu przesyłają do mnie paczkę i zapłatę , płace odbieram i po sprawie. Generalnie na czymś takim mam juz do przodu.
    Jeżeli mowa o ubraniach to wiem że wysarczy zerwać metki z ubrań napisać odzież używana i nawet jak paczkę otworzą to będzie bez cła/podatku - jak siedziałem w US sam tak słałem rodzicom, otwierali nie raz i nie czepiali się

  4. #4
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Wlaśnie Panowie

    Jak by kupować ubrania to polecam w szczególności TJ MAX i Marshall tam to dopiero można wyrwać tanio ciuch - oj pamiętam za bez cen nie wspominając o sklepach GAP czy też Timberland etc. No ale tam to już musi ktos pójść i poszperać na wieszaka ale ceny marzenie - za 100pln można było całemu się ubrać w dobry markowy ciuch

  5. #5
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Polamer ci przepakowuje paczke ? za free?
    Za przepakowanie lub łączenie paczek trzeba extra dopłacić - ale nie wiem ile bo jeszcze tak nie robiłem.
    Nadalem z e-sklepu (free) - paczkę na adres Polameru w Chicago, a Polamer przesyła ją do Polski - z tym że należy podać/wpisać jakiś/czyjś adres wysyłkowy (nadawcą nie może być Polamer).
    Na tej stronie którą podałem jest kalkulator do szacunkowego wyliczenia kosztu przesyłki lotniczej lub morskiej. Ceny jak niżej.
    PRZESYŁKI LOTNICZE
    do 4 funtów
    $21.00
    każdy następny funt $2.59
    PRZESYŁKI MORSKIEX
    do 15 funtów
    $10.35
    każdy następny funt$ 0.69

    + $8.00 serwis, ubezpieczenie i dokumenty
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? mlody Zobacz post
    Wlaśnie Panowie

    Jak by kupować ubrania to polecam w szczególności TJ MAX i Marshall tam to dopiero można wyrwać tanio ciuch - oj pamiętam za bez cen nie wspominając o sklepach GAP czy też Timberland etc. No ale tam to już musi ktos pójść i poszperać na wieszaka ale ceny marzenie - za 100pln można było całemu się ubrać w dobry markowy ciuch
    Max i Marshall są ok ale nie zapominaj o sklepiku ROSS tam dopiero tanio można się ubrać jeszcze jakis rok temu robióęm tam zakupy i jeansy - Calvina czy pepe po 10 - 15 $$ tylko , że nigdy nic nie wysyłałem zawsze sam targałem torbami do domku

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? mlody Zobacz post
    Wlaśnie Panowie

    Jak by kupować ubrania to polecam w szczególności TJ MAX i Marshall tam to dopiero można wyrwać tanio ciuch - oj pamiętam za bez cen nie wspominając o sklepach GAP czy też Timberland etc. No ale tam to już musi ktos pójść i poszperać na wieszaka ale ceny marzenie - za 100pln można było całemu się ubrać w dobry markowy ciuch
    Max i Marshall są ok ale nie zapominaj o sklepiku ROSS tam dopiero tanio można się ubrać jeszcze jakis rok temu robióęm tam zakupy i jeansy - Calvina czy pepe po 10 - 15 $$ tylko , że nigdy nic nie wysyłałem zawsze sam targałem torbami do domku

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  8. #8
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    cenny Chicagowskie u mnie trzeba doliczyc transport jeszcze z Milwaukee do Chicago


    BTW. zima przychodzi wielkimi krokami, wiec mam wolne... kilka chlopakow kozysta z mojej pomocy, i z checia pomoge z wysylkami
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  9. #9
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    Max i Marshall są ok ale nie zapominaj o sklepiku ROSS tam dopiero tanio można się ubrać jeszcze jakis rok temu robióęm tam zakupy i jeansy - Calvina czy pepe po 10 - 15 $$ tylko , że nigdy nic nie wysyłałem zawsze sam targałem torbami do domku
    Własnie zapomniałem o ROSS - cos mi rossmanem zalatywało i myślałęm ze to moje jakies fanaberie a tu faktycznie było i zawsze Marshall i ROSS w jednym miejscu były
    No ale z tymi cenami to fakt zgadzam się - och jak mi tego brakuje
    Cała rodzinka ubrana była od stóp do głów hehe a teraz - no nic pozostaje UK
    Tam też jest syto jak się trafi na wyprzedaże
    NIe pamiętam jeszcze jednego sklepu ale tam kurnia buty - Martens za 6-10$ a w Polszy ten sam model 400-500pln to się nazywa przebitka

  10. #10
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    May 2010
    Mieszka w
    obrubniki - białystok
    Jeździ
    G35 G35 G35
    Postów
    125
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    oj Jacob nie będę pisał jak bardzo jestem Ci wdzięczny za pomoc .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 13th-March-2019, 23:43
  2. SCREEN PATRONUS do Q50 i innych modeli :infi:
    By slepy62 in forum Polecam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19th-June-2016, 08:38
  3. Czy te częsci można zastąpić od innych modeli
    By mapmen in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 6th-January-2012, 21:44
  4. Import auta z US
    By Paweł_Bemowo in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 5th-August-2011, 11:35
  5. Import starszych autek do PL
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10th-October-2010, 22:13

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •