Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Co sądzicie o takiej instalacji do mojego FX35 2008

  1. #1
    waligorax
    Gość

    Domy?lnie Co sądzicie o takiej instalacji do mojego FX35 2008

    Witajcie

    Prosze o opinię tego co otrzymałem jako propozycje instalacji Gaz do mojego FX35 2008 rok.

    Wtryski Hana zielone
    stag 300
    reduktor do 300km
    grube i mocne węzę Bridgestone
    dodatkowy mapsensor
    Butla do kółka 73 litry

    Co myślicie o tym?

    Wystarczy jeden reduktor?

    Pozdrawiam

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Na pierwszy rzut oka to fajna...
    Ale nie jestem znawcą tematu... zapytaj na forum gazowników...
    A naprawdę to się w ogóle nie znam na gazowaniu...
    dla mnie jest to rzeź... pięknego silnika jakim jest VQ35DE... amen
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar gizmo
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2006 FX45 sport/technology
    Postów
    163
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Mam podobny zestaw ale dwa reduktory po 250 koni każdy. To jest niewielki wydatek a myślę, że warto.
    Jaką butle masz 73 litry w koło ? ja mam 680x220 -61,5 litra


    Cytat Napisa? waligorax Zobacz post
    Witajcie

    Prosze o opinię tego co otrzymałem jako propozycje instalacji Gaz do mojego FX35 2008 rok.

    Wtryski Hana zielone
    stag 300
    reduktor do 300km
    grube i mocne węzę Bridgestone
    dodatkowy mapsensor
    Butla do kółka 73 litry

    Co myślicie o tym?

    Wystarczy jeden reduktor?

    Pozdrawiam

  4. #4
    waligorax
    Gość

    Domy?lnie

    jeszcze nie mam butli. Póki co dostałem samą specyfikację

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    To nie jest dobre miejsce jeżeli pytasz o dobór instalacji .... ale dobre zeby zapytać o to jak sie konkretnie jezdzi FXem z gazem ...
    Butle wal jak najwiekszą tylko przy zakladaniu podkresl aby nie podnosiła podłogi... maxymalna to coś kolo 83 L ... IRENE oni robią butle i gościu mi wymierzał coś takiego tylko takie cuda to na zamowienie...

    To co mi napisano z firmy IRENE : butla max jaka wchodzi do infiniti fx jest taka sama jak do nissana murano toroidalna w kole - 720x240 ten rozmiar nie podnosi bagaznika i daje lekko ponad 80 L pojemności ...

    Powodzenia z junkersem : ja tam jeżdze na gazie i jest mi z tym dobrze zawsze ktoś rzuci kamieniem typu jak możesz krzywdzić taki silnik gazem odpowiedz jest prosta bo jestem hardcorem hehehe

    A tak szczerze to gazu wciąga 16 - 17 ... cena gazu to pi drzwi połowa więc tak jakby szło 8 litra benzyny przy takiej konsumpcji coś co wyrosło ponad 1.9tdi jest w moim zasięgu heheh zawsze miałem klekoty VW, Skoda, BMW ... a teraz to Cudo...
    Ostatnio edytowane przez BAJZEL ; 19th-December-2012 o 23:04

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar gizmo
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2006 FX45 sport/technology
    Postów
    163
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Ja mam butle 220 i już ona troszkę podnosi podłogę przy 240 może być problem z domknięciem bagażnika.

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    To nie jest dobre miejsce jeżeli pytasz o dobór instalacji .... ale dobre zeby zapytać o to jak sie konkretnie jezdzi FXem z gazem ...
    Butle wal jak najwiekszą tylko przy zakladaniu podkresl aby nie podnosiła podłogi... maxymalna to coś kolo 83 L ... IRENE oni robią butle i gościu mi wymierzał coś takiego tylko takie cuda to na zamowienie...

    To co mi napisano z firmy IRENE : butla max jaka wchodzi do infiniti fx jest taka sama jak do nissana murano toroidalna w kole - 720x240 ten rozmiar nie podnosi bagaznika i daje lekko ponad 80 L pojemności ...

    Powodzenia z junkersem : ja tam jeżdze na gazie i jest mi z tym dobrze zawsze ktoś rzuci kamieniem typu jak możesz krzywdzić taki silnik gazem odpowiedz jest prosta bo jestem hardcorem hehehe

    A tak szczerze to gazu wciąga 16 - 17 ... cena gazu to pi drzwi połowa więc tak jakby szło 8 litra benzyny przy takiej konsumpcji coś co wyrosło ponad 1.9tdi jest w moim zasięgu heheh zawsze miałem klekoty VW, Skoda, BMW ... a teraz to Cudo...

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Gizmo jesteś pewien, ze masz 220? dałbym sobie uciąć to i tamto , że 220 nie ma prawa podnieść podłogi... jaka masz oryginalnie pojemność butli i ile gazu wchodzi... no i czy podginałeś ...? ja zbieram sie do wsadzenia butli , która maksymalnie wykorzysta przestrzeń zapasówki bo teraz mam butle 60L a wchodzi około 44 co mnie dobija a nie mam czasu podjechać żeby podgięli blaszkę...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? gizmo Zobacz post
    240 może być problem z domknięciem bagażnika.
    Tutaj to się nie mogę zgodzić ponieważ miałem wsadzoną dość wysoką butlę jak kupowałem w berlinie robiony w royalgas berlin i miałem o jakies 5cm podniesioną podłogę i miałem zamontowane po obu bokach takie kostki z pianki 5x5cm co by podłoga sie nie opierała na butli ... ale w niczym to nie przeszkadzało z domykaniem bagażnika... a gdzies widziałem na innym forum FX-a z butlą ponad 90 L z podobnym rozwiązaniem podłoga podniesiona o jakieś 5-7 cm oparta na klockach

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar gizmo
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2006 FX45 sport/technology
    Postów
    163
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Mam na 100% 220 i delikantnie podnosi podłogę (niezauważalnie) - tutaj instalacja kolegi z forum oraz Jego zdjęcia z naciętej podłogi frezem :
    http://www.ifans.pl/showthread.php?1499-LPG-w-FX45

    edit: ponieważ tam zdjęcia wygasły dodaje od siebie :



    [IMG][/IMG]
    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    Gizmo jesteś pewien, ze masz 220? dałbym sobie uciąć to i tamto , że 220 nie ma prawa podnieść podłogi... jaka masz oryginalnie pojemność butli i ile gazu wchodzi... no i czy podginałeś ...? ja zbieram sie do wsadzenia butli , która maksymalnie wykorzysta przestrzeń zapasówki bo teraz mam butle 60L a wchodzi około 44 co mnie dobija a nie mam czasu podjechać żeby podgięli blaszkę...
    Ostatnio edytowane przez gizmo ; 20th-December-2012 o 11:01

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    no to ciekawostka... bo ja wspominałem o tym podnoszeniu podłogi, ze chce tego uniknąć i gościu od junkersów stwierdził, ze ostatnio robili fx-a i wykorzystali całą te przestrzen (szerokość) bo nawet na zdjeciu widać , że dobre 5cm średnicy więcej można dać i na spokojnie 83 litry można łądować... tylko , że to już nie są standardowe butle ( czyli to co masowo łądują ) tylko na zamówienie... miałem podniesioną podłogę i zrezygnowałem z tego bo mnie to strasznie drażniło wizualnie zobaczymy jak sie sprawy potoczą jak w końcu się zmusze do wymiany ... może i mi planowali nacinać podłogę ... nic o tym nie mówiąć... heh
    Pozdro z gazowni heheh

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Fx35, 2008, jnras08w78x205258
    By Marcus65 in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 6th-April-2016, 19:53
  2. Gumowe dywaniki do fx35 2003- 2008 i 2008 - 2012
    By BAJZEL in forum Wewnętrzna Modyfikacja
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 5th-March-2015, 13:53
  3. Halogeny przeciwmgielne FX35 - co sądzicie ?
    By Darek33 in forum Oświetlenie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 4th-April-2012, 01:41
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2nd-February-2010, 20:56
  5. Podręcznik użytkownika FX 2006-2008 FX35 i FX45
    By sirtrojan in forum Instrukcje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2nd-February-2010, 20:56

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •