Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 41 do 50 z 143

Temat: Engine Serwis soon

  1. #41
    Trochę już ogarniam Avatar lolipanther
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Jeździ
    FX30d 2010.czarny. Mercedes CLS 500 2005 był FX35, 2005, czarny
    Postów
    109
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    dzięki za pomoc jutro popatrzę co tam jest grane ,ale raczej poskręcałem wszystko do kupy jak należy.
    a może to ten mój nowy filtr http://allegro.pl/pipercross-200sx-s...496234905.html co o tym myślisz.
    GRZEGORZ FX30d AWD 2010.CZARNY.

  2. #42
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    jak starego nie wyrzucilęś to zamień na chwile i zobacz czy obroty wrócily do normy
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #43
    Trochę już ogarniam Avatar lolipanther
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Jeździ
    FX30d 2010.czarny. Mercedes CLS 500 2005 był FX35, 2005, czarny
    Postów
    109
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    oki tak zrobię ale coś przeczuwam to najgorsze
    GRZEGORZ FX30d AWD 2010.CZARNY.

  4. #44
    Trochę już ogarniam Avatar lolipanther
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Międzyrzec Podlaski
    Jeździ
    FX30d 2010.czarny. Mercedes CLS 500 2005 był FX35, 2005, czarny
    Postów
    109
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    w końcu znalazłem czas i pojechałem do znajomego który posiada KTSa BOSCHA po podłączeniu okazało się oczywiście, że rozregulowałem przepustnicę (dobra rada lepiej jej nie dotykać)
    na szczęście KTS-em można zrobić prawie wszystko w naszych FXach wykasował błąd i ustawił parametry przepustnicy od początku .
    kosztowało mnie to parę browarów ,nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale FX idzie teraz od samego dołu jak brzytwa!
    a może to zasługa tego nowego filtra?
    GRZEGORZ FX30d AWD 2010.CZARNY.

  5. #45
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2010
    Mieszka w
    Przasnysz
    Jeździ
    infiniti fx45
    Postów
    8
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Unhappy

    Cytat Napisa? lolipanther Zobacz post
    w końcu znalazłem czas i pojechałem do znajomego który posiada KTSa BOSCHA po podłączeniu okazało się oczywiście, że rozregulowałem przepustnicę (dobra rada lepiej jej nie dotykać)
    na szczęście KTS-em można zrobić prawie wszystko w naszych FXach wykasował błąd i ustawił parametry przepustnicy od początku .
    kosztowało mnie to parę browarów ,nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale FX idzie teraz od samego dołu jak brzytwa!
    a może to zasługa tego nowego filtra?
    Tak to jest jak się nie czyta na bieżąco forum. Ja kazałem mechanikowi przeczyścić przepustnicę tydzień temu. No i oczywiście kontrolka się świeci i obroty z deka za wysokie...

  6. #46
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    hehe
    życie

    tak samo z wpadaniem na zloty
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #47
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    No to średnio wesoło ... co otwieram i sie wczytuje w wasze artykuły panowie to stwierdzam , że mam podobny problem... teraz kwestia czy w koncu to coś poważnego czy nie...
    podobnie przy przekręceniu stacyji razi po oczach ENGINE SERVICE SOON po odpaleniu momentalnie gaśnie... jedyny ratunek to serwis?? czy można coś samemu wyklepać a może czarodziej z kompem najzwyczajniej gasi lampke?? ma ktoś jakiś konkretny wniosek z całej tej wypowiedzi ??

    na początek pobawie sie komputerkiem może da sie to jakos zgasić a jak nie to serwis ??

  8. #48
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    SES masz jak ci świeci cały czas. Jak tylko przy rozruchu to normalna procedura startowa kontrolek. Nic sie u ciebie nie dzieje.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #49
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Pierwsza pozytywna wiadomość hehe Podziękował z całego serca ciągle sie jaram wprawdzie troszke mniej po tym jak sie dowiedziałem ze nie jest ro AWD ale i tak nie moge sie odkleic od kierownicy

  10. #50
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    PANOWIE AFERA !!!!!!
    Dzisiaj odebrałem autjo ze spa wygląda wybornie dosłownie wewnatrz i zewnatrz jak nowe, silnik, przewody również ... robione w baccara - koszalin fotki pozniej w innym dziale....
    latała nim moja kobieta dopiero wieczorem sam wsiadłem i zauważyłem , że po odpaleniu nie zgasła kontrolka SES ( service engine soon ) !!!!!!!!!!!! czy może mieć to powiązanie z czyszczeniem ?
    jak od najprostszej metody szukac rozwiązania czy odłączenie aku z rana czy może szukac czegoś gdzieś indziej ? troszke mi sie spanikowało ponieważ za pare dni zmykam w morze i nie chce zostawiac kobiecie niesprawnego autka... czy może od razu grzać na serwis czy macie jakieś pomysły ....

    Proszę o pomoc !!!!!!!
    Dodam jeszcze, że silnik odpala i pracuje tak jak zawsze, czyli bez zarzutów obroty w normie odpala od cyknięcia ... ostatnio zmieniłem olej w silniku na castrola 5w30 i cholera mam teraz za przeproszeniem sraczke , żeby tuż przed moim wyazdem na 2 miechy autko nie rozkraczyło sie

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Engine Serwis Soon
    By Kenio79 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 6th-June-2017, 23:29
  2. kontrolka service engine soon
    By sabi82 in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14th-July-2016, 21:30
  3. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 3rd-November-2014, 17:57
  4. Servis Engine Soon
    By Jacob_USA in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 7th-September-2012, 09:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •