Poka? wyniki od 1 do 10 z 84

Temat: FX35-LPG-Milo222

Hybrid View

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie temat byl juz walkowany moze nie co do II generacji bo chyba na forum jeszcze nie ma zagazowanego fxa II ale co do pierwszej ... i wiadomo jest , ze mozna wcisnac zbiornik 80 - 85 L toroidalny czy;li w miejsce kola zapaspowego...
    Nie jest to standardowy zbiornik wiec trzeba sie na to umawiac wczesniej dac im czas na zorganizowanie zbiornika ...
    a dzwoniac do instalatora nie pytac sie jaki max zbiornik wejdzie tylko Mowic wprost
    Kolega instalowal w fx-ie junkers i ma zalozony zbiornik 80 L bez podniesionej podlogi i JA CHCE TAK SAMO
    A jak ktos chce szczegolowo to prosze

    http://www.irene.tp2.pl/modules.php?...showpage&pid=2


    Kontakt

    IRENE Karol Ptak

    76-251 Kobylnica, ul. Prof. St. Poznańskiego 24
    tel. 59 725-13-17

    e-mail: wgp@irene.pl



    Dzwonic pisac ... gosc jest dosc konkretny poda wymiary i litraz co tam mozna wpakowac i na kiedy zorganizuje zbiorniczek ... max pojemnosc nie podnoszac podlogi !!!!

    Niech zyje zgnila kapusta


    A tutaj zerknijcie sobie na INFI http://www.irene.pl/

    FX 35 - PZTZP/U 680/270 - 95L,
    alternatively ZTZP 680/270 - 84L

    Mozna ... mozna ...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  2. #2
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    Panowie temat byl juz walkowany moze nie co do II generacji bo chyba na forum jeszcze nie ma zagazowanego fxa II ale co do pierwszej ... i wiadomo jest , ze mozna wcisnac zbiornik 80 - 85 L toroidalny czy;li w miejsce kola zapaspowego...
    Nie jest to standardowy zbiornik wiec trzeba sie na to umawiac wczesniej dac im czas na zorganizowanie zbiornika ...
    a dzwoniac do instalatora nie pytac sie jaki max zbiornik wejdzie tylko Mowic wprost
    Kolega instalowal w fx-ie junkers i ma zalozony zbiornik 80 L bez podniesionej podlogi i JA CHCE TAK SAMO
    A jak ktos chce szczegolowo to prosze

    http://www.irene.tp2.pl/modules.php?...showpage&pid=2


    Kontakt

    IRENE Karol Ptak

    76-251 Kobylnica, ul. Prof. St. Poznańskiego 24
    tel. 59 725-13-17

    e-mail: wgp@irene.pl



    Dzwonic pisac ... gosc jest dosc konkretny poda wymiary i litraz co tam mozna wpakowac i na kiedy zorganizuje zbiorniczek ... max pojemnosc nie podnoszac podlogi !!!!

    Niech zyje zgnila kapusta


    A tutaj zerknijcie sobie na INFI http://www.irene.pl/

    FX 35 - PZTZP/U 680/270 - 95L,
    alternatively ZTZP 680/270 - 84L

    Mozna ... mozna ...
    Podobno IRENE straciło homologację na te zbiorniki...

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Tarnów
    Jeździ
    INFINITI FX35, rocznik 2011, kolor czarny
    Postów
    5
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam. No właśnie - Irene nie ma już zbiorników dopuszczonych do montażu na polski rynek. Rozpoznaję możliwości montażu instalacji autogazu w moim fx 35 (2011). Skłaniam się ku marce BRC i firmie Czakram w Tarnowie. Mają sporą renomę i doświadczenie w gazowaniu fur, m.in. Q7, hummer, range rover i oczywiście FX. Może ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami i polecić renomowaną instalację i firmę montującą? Pozdrawiam.

  4. #4
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    No to się trochę... doopa robi ze zbiornikiem, a w końcu sierpnia mam montować Co do powyższego postu - miałem/mam 2 poprzednie,terazniejsze mochody na BRC i szczerze polecam - jeden 5 lat, drugi kulam już ( jeszcze ) 4 lata.Montowałem - ŻNIN KUREK SERVIS, drugi POBIEDZISKA , ale chyba tyle km nie polecisz na instalacje.Czakram powinien mieć na swojej stronce autoryzowane tematy montażu, lub kuknij na forum lpg.
    Pzdr.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  5. Dzięki Lee za powyższy Post:

    angala (15th-July-2013)

  6. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Tarnów
    Jeździ
    INFINITI FX35, rocznik 2011, kolor czarny
    Postów
    5
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Lee, dzięki. Potwierdzają się opinię o BRC. Zamontuję w Tarnowie. Obiecuję zdjęcia i opinię.
    Pozdrawiam

  7. #6
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    No to czekamy na fotki, jestem ciekaw Pzdr.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  8. #7
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ja BRC zamontowałem w Hondzie CR-V, chodzi bez zarzutu tyle że co 20 tys km trzeba zawory regulować, ale to chyba wszędzie. Ma lubryfikację ale podobno to nie takie dobre dla katalizatora zwłaszcza - jakoś ta sądzę trzeba przepalić... Czakram w BRC kiepsko montuje też wylew gazu. Każą kręcąc taki śmieszny kijek przedłużkę. Obecnie Stag Premium zamontowałem 2 tys. korzystniej niż podobnej klasy BRC. Cała wartość dodana z STAG to centrala sterownicza, dynamicznie dostosowuje parametry mieszanki w zależności od obciążenia i wskazań centrali beznzynowej - lepiej komunikuje się. A dostrajając instalacje LPG raczej przyczepy z łodzią się nie zapina, a czasami okazja taka może się pojawić. W zwykłych sterowaniach parametry dobierane są sztywno do pewnych obciążeń w STAG Premium centrala działa dynamicznie do zmieniających się parametrów. Póki co przyjechałam 1500 km na STAG i bez zarzutu. Czas pokaże, czy dalej sprawować się będzie zestawik OK. Z wlewu gazu też jestem bardzo zadowolony nie muszę nic dokręcać na stacji - bardzo estetycznie.

    Podsumowując, nie mam nic przeciwko BRC - mało miałem taką instalację w V4, ale podobno STAG ma lepszą centralę - mózg instalacji - reszta wtryski, zbiornik, reduktory - to można dowolnie zestawić dobierając najbardziej odpowiednie. Ja zagazowałem u chłopaków w Krośnie, którzy zagazowali OPLA INSIGNIĘ najnowszy model na bezpośrednim wtrysku!!! Podobno na targach ludki z BRC wysyłali hostessy by popstrykały fotki...
    Ostatnio edytowane przez mzie ; 19th-July-2013 o 23:16

Podobne w?tki

  1. Szaraczek milo222 - szybko i dobrze
    By milo222 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 8th-June-2017, 22:45
  2. Zbiornik LPG Infiniti Fx35 2005
    By Grain in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 4th-April-2017, 08:35
  3. Fx35 LPG JNRAS08W04X218511
    By krisp in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27th-October-2016, 12:37
  4. spalanie LPG w FX35
    By kawszyn in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22nd-February-2015, 02:42
  5. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 3rd-November-2014, 17:57

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •