Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: Moja pasja

  1. #11
    Trochę już ogarniam Avatar Norbi
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków/TL
    Jeździ
    Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0 PB
    Postów
    99
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Nie mogę zrobić prawka, nawet jeśli bym chciał, dopiero na przyszły sezon-ograniczenie wiekowe wg mnie debilizm. Poza tym po co komu te kategorie, nie wystarczyła by jedna? czy przepisy są jakieś mega inne? czy specjalne inne drogi dla motocykli? Głupota... umiem jeździć, siadam, jadę. Nie rozumiem tego.
    Było A4 B7 2.0 TDI, A6 C6 2.0 TFSI---Jest Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0---Będzie FX37 ???

  2. #12
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Tomek g35c Zobacz post
    "Bractwo" tak tylko za jaką cenę...
    nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło



    tak poważniej - to polizałem latatania na moto - przelatałem niecały sezon. Do tej pory jak wchodzę do garażu w oczy rzucają się graty - spodnie, kurtka, kask i buty.
    Ogarnę sobie trochę życie to znowu zawita Kawa albo jakiś inny zacny naged bike. Troche ciągnie mnie do cafe race-ra ale pozycja nie na mój kręgosłup.


    pgkoci gruby bike jak na pierwsze moto


    co do uprawnień - lepiej mieć niż nie mieć. sam zrobiłem kat A jakieś 2 lata temu. Z jazdami zajęło mi to około 1 mca wiec całkiem krótko.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #13
    Trochę już ogarniam Avatar Norbi
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków/TL
    Jeździ
    Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0 PB
    Postów
    99
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Do "bractw" należą również kobiety, żony są wtedy zbędne...zresztą, czasem lepiej być wolnym strzelcem aniżeli później wyrywać sobie włosy jak to wszystko odkręcić...


    Uwielbiam eNki, plastiki źle się kojarzą a choppery to jeszcze nie dla mnie
    Było A4 B7 2.0 TDI, A6 C6 2.0 TFSI---Jest Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0---Będzie FX37 ???

  4. #14
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    To jakie to ograniczenie wiekowe wprowadzono dla jednosladów??

    Nie interesowały mnie nigdy motory ponieważ... za dużo jest w życiu do stracenia... a kierowcy pojazdów 2 śladowych są ślepi ( nie piję do Irka Ślepego)i nie widzą małych jedośladów...prędkości w stosunku do samochodów za szybkie... a ja lubię depnąć więc kurde strach trochę...

    Najbardziej lubie ich dźwięk... jest zajefajny... czy to szlifirka czy też V-ka... super dźwięk... nie opakowany surowy... eh i tak nie zrobię kat A...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  5. #15
    Trochę już ogarniam Avatar Norbi
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków/TL
    Jeździ
    Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0 PB
    Postów
    99
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    24 lata Tomek wszystko jest dla ludzi. Ja wychodzę z założenia, że aby jeździć motocyklem trzeba mieć poukładane w głowie albo trzeba być zdrowo popier*****ym. Ja jako motocyklista też nie rozumiem niektórych na dwóch kółkach...jeżdżą tak gdyby mieli przynajmniej 9 żyć...
    Było A4 B7 2.0 TDI, A6 C6 2.0 TFSI---Jest Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0---Będzie FX37 ???

  6. #16
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Norbi Zobacz post
    nie rozumiem niektórych na dwóch kółkach...jeżdżą tak gdyby mieli przynajmniej 9 żyć...
    I tak z każdej strony niezależnie czym się jeździ. Ja mam prawko ze wszystkimi kategoriami (za młodu też dużo na motocyklu) a z racji zawodu też na uprzywilejowane i widzę co się dzieje na drogach-delikatnie pisząc ,,ciekawych" ludzi nie brakuje. A w razie wypadku lepiej mieć papiery-tak jak tu koledzy i koleżanki piszą.

  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar pgkoci
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Pruszków
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny; Honda Legend
    Postów
    296
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło




    pgkoci gruby bike jak na pierwsze moto


    co do uprawnień - lepiej mieć niż nie mieć. sam zrobiłem kat A jakieś 2 lata temu. Z jazdami zajęło mi to około 1 mca wiec całkiem krótko.
    Sirtrojanku drogi, faktycznie gruby bike ale poprzedni sezon przelatalem na hornecie, a ten mam dopiero od maja. Jakas wprawa juz zatem jest ale faktycznie mocy az w nadmiarze:-) Najwazniejsza glowa bezwzgledu na pojemnosc.

  8. #18
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    hornet fajna zabawka ale to tylko 600 cmm

    1000r - to inna bajka ale jak piszesz - to głowa steruje motorem.

    Szerokości i lewa w górę
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #19
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Co do uprawnień i kolizji. Miałem to nieszczęście, że uderzył we mnie motocyklista, który miał prawo jazdy, ale bez kategorii A - była jego wina, bo wyprzedzał mnie na zakazie. Przyjechała Policja, dostał mandat 300 zł i 6 pkt, miał OC za motor, więc nie miałem żadnego problemu z uzyskaniem odszkodowania, a kierowca motocykla też nie miał problemów. Ubezpieczenie OC to nie to samo co AC! Ono działa zawsze nawet, jak kierowca jest pijany lub nie ma uprawnień! OC jest przypisane do pojazdu a nie do kierowcy.

  10. #20
    Trochę już ogarniam Avatar Norbi
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków/TL
    Jeździ
    Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0 PB
    Postów
    99
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    grabba dobrze mówi, motocykl mam ubezpieczony, mam nawet wyższe NW, przegląd jest, prawko mam na auto. Mam nadzieję, że nigdy nie będę miał żadnej kolizji, ale raczej nie powinno być większych problemów z powodu tego, że nie mam kat. A...
    Było A4 B7 2.0 TDI, A6 C6 2.0 TFSI---Jest Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0---Będzie FX37 ???

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Moja ex suka
    By slothy in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10th-May-2015, 10:39
  2. Moja druga pasja-pizza
    By darekFX45 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 4th-December-2013, 20:22
  3. A to moja zabawka Fx 2007
    By seba79 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 16th-August-2013, 09:30
  4. Moja Acura
    By Norbi in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 14th-August-2013, 14:05
  5. Moja Zabaweczka:D
    By lukaszx680 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30th-January-2012, 03:37

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •