Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Audi A8 D3 kolejna zmiana by guziqs :)

  1. #1
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    bdg
    Jeździ
    AUDI A8
    Postów
    118
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Audi A8 D3 kolejna zmiana by guziqs :)

    Witam u mnie po przygodzie z E46 z forum potem z FX35 przyszła pora na A8 D3 2004 r. Silnik 3.7 + LPG od 2 msc, z wyposażenia to chyba jak wszystkie Audi dosyć bogato jedynie co warto wymienić to pneumatyczne zawieszenie. Nie planuje żadnych większych zmian prócz pielęgnacji Koła letnie 18 , bo zależy mi na komforcie który mam teraz i cudownym płynięciu po drodze. Całkowicie inaczej aniżeli było to w Infiniti. Przebieg cały serwisowany 280 tys i raczej na pewno bezwypadkowy. Fotki na szybko bo nabytek dopiero kilku dniowy i jedynie wpadły letnie koła Jeśli ktoś zna się to wysłucham porad itd bo to pierwsze Audi jednak. Chciałem z przodu w halogeny LEDy mocne ale ciągle by mi się palił błąd żarówek;/ Zastanawiam się też nad ewentualnie fajnymi tablicami ale brak pomysłow . Niestety mam kosztowny problem z kolektorem ssącym i innymi sprawami których nie znałem przy sprzedazy ;/ pozdr dla forumowiczów !
















    Ostatnio edytowane przez guziqs ; 31st-July-2013 o 11:14

  2. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar 123mielony
    Do??czy?
    Mar 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Jeździ
    Audi A8 4.2
    Postów
    312
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Witam.
    Gratulacje kolego,aby sie dobrze autko spisywało.
    Widzę że nie tylko ja mam sentyment do A8,naprawde bardzo fajne auto i daje dużo radości bynajmniej mi.
    Muszę Cię zmartwić kolego tak po samych fotkach to duże braki w wyposażeniu np.brak pakietu chrom wewnątrz jak i na zewnątrz,brak cztero strefowej klimy,brak keys-go,zwykłe fotele(od wołgi),brak doświetlania zakrętów,brak solardach(przewierzanie wnętrza na postoju),brak grzanych stołków i ten silnik jak to mówią ani mocny ani oszczędny ale wszystko zależy czego kto potrzebuję.Kolego zapraszam tu http://www.a8team.pl/

  3. #3
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    bdg
    Jeździ
    AUDI A8
    Postów
    118
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wiem, że wyposażenie nie jest najbogatsze, ale po tych wszystkich przygodach i problemach z FXem po prostu zamieniłem. A sprzedać też nie mogłem i się bujałem a bujałem ;/ Chce tylko żeby się nie psuło A co powinno być z chromu więcej?No bo grill wiadomo ze to nie jest S8 i lusterka jak patrzylem to tez wyskakuje w S8. Jeśli to nie są duże koszta to coś bym dołożył chromu z zewnątrz . Klima to akurat zawsze jeżdze sam lub w 2 osoby to bym nie używał. Solardachu nie założe ;d lampy chce tylko w mgielne włożyc LEdy z can busem. Może na tył rolety, pozdrawiam

  4. #4
    Forumowy wyjadacz Avatar 123mielony
    Do??czy?
    Mar 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Jeździ
    Audi A8 4.2
    Postów
    312
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Tak do porównania masz moją
    .
    W chromie na zewnątrz w A8 sa klamki w S8 tak jak pisałeś lusterka a jeśli chodzi o gril to A8 nie machromaowanych pionowych żeberek a S8 ma.Co do chromów wewnątrz to dzwigienka od ręcznego ramka wokoło przełączników ta pod monitorkiem,chrom na samym monitorze.

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Co mogę powiedzieć ?

    Dwa kredensy ....
    Nie jestem sympatykiem niemieckiej motoryzacji...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  6. #6
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    bdg
    Jeździ
    AUDI A8
    Postów
    118
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    no po prostu lochy ;p

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Grzechem byloby napisac , ze brzydkie poniewaz audiki szczegolnie te duze sa piekne
    ale juz tak przejedzone i niech nikt sie nie obraza bo w moim towarzystwie jest multum Audi & BMW i nie mowie tu o starych kapciach tylko wlasnie S4, A6, Q, BMW to samo 645, 535, X , autko nieschodzace ponizej 60k PLN w rodzinie i poznajomych tego multum i to jakies juz takie mimo, ze kazde jedno wyjatkowe i piekne to najzwyczajniej Nudne... pospolite ale nikt niepowie, ze jak przejezdza blyszczaca A8 to sie nie gapi

    Wazne zeby sie nie psulo i zeby w;lasciciel byl zadowolony

    Gratuluje zakupu

    Widze , ze jak ktos chce kupic INFI to szuka wieki... a jak chce sprzedac to jest jeszcze gorzej ...
    wystawiac na sprZedaz trzeba z rocznym wyprzedzeniem

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  8. #8
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    bdg
    Jeździ
    AUDI A8
    Postów
    118
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Rok to chyba minimum heh ;p I irytujące , że tyle osób na forum nowych buszuje w dziwnych ogłoszeniach a nie chce podjechać obejrzec nawet forumowych aut o.O

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Tak jak pisałem dla niektórych cena odgrywa rolę... a później dokładają wiecej niz mniej zapłacili...
    Gratuluję zakupów niech wam dobrze służą Audi'ki... ale zdania nie zmienię... JDM to podstawa...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  10. #10
    Forumowy wyjadacz Avatar 123mielony
    Do??czy?
    Mar 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Jeździ
    Audi A8 4.2
    Postów
    312
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Tomek g35c Zobacz post
    Gratuluję zakupów niech wam dobrze służą Audi'ki... ale zdania nie zmienię... JDM to podstawa...
    Pewnie zdanie swoje trzeba mieć.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. guziqs INFINITI FX35
    By guziqs in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 24th-December-2013, 13:28
  2. Audi ... Infiniti ... podobieństwo ??
    By BAJZEL in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 7th-November-2013, 17:48
  3. Na razie tylko Audi A8
    By 123mielony in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 4th-May-2012, 02:31
  4. kolejna prywata Volvo S60R
    By sirtrojan in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29th-October-2011, 09:53
  5. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 27th-March-2011, 19:44

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •