Witam

Postanowiłem założyć temat z moimi pracami Auto Detailingowymi. W tym temacie będę wrzucał wybrane przeze mnie prace nad samochodami. Więcej znajdziecie na mojej stronie WWW (chwilowo jeszcze w trakcie moderacji) oraz profilu na Facebooku (zapraszam do lajkowania):

WWW oraz Facebook

Na dobry początek chciałbym Wam pokazać relację z moich zmagań nad wyjątkowym samochodem jakim jest Alfa Romeo Spider z 1985 r.

Samochód trafił do mnie na korektę lakieru z zabezpieczeniem woskiem konkursowym z palety Zymola. Wnętrze zostało dokładnie wyczyszczone oraz zabezpieczone. Zajęliśmy się również skórzaną tapicerką - została wyczyszczona oraz zaimpregnowana, podobnie jak materiałowy dach.

Samochód był w fatalnym stanie lakierniczym - masa zacieków oraz bardzo niechlujne polakierowanie spowodowało, że ze względu na bezpieczeństwo powłoki lakierniczej nie udało nam się zrobić 100% korekty. W przyszłym sezonie samochód będzie od nowa polakierowany więc właścicielowi aż tak bardzo nie zależało na "setce". Przemiana mimo wszystko i tak była ogromna. Jak to wyszło? Sami oceńcie

Samochód przed zabiegami



Stan lakieru przed korektą - halogen prawdę Ci powie...



Kilka 50/50











Dach został wyczyszczony, zaimpregnowany oraz wygrzany za pomocą promiennika podczerwieni



Plastiki we wnętrzu oczyszczone oraz odpowiednio zabezpieczone. Wnętrze dokładnie odkurzone a skóry zaimpregnowane





Efekt końcowy













Będę starał się wrzucać moje projekty na bieżąco tak więc zapraszam Was do śledzenia tematu.

Pozdrawiam,
eRBe