Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Moja Acura

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Norbi Zobacz post
    mozecie mnie banowac, wyrzucac z forum itp ale nie znosze takich ludzi i musialem mu wygarnac. znikam z forum, zegnam
    Norbi - niepotrzebne to bylo ... do tego wlasnie jest forum wyrazajac swoje zdanie musisz sie liczyc z tym , ze ktos moze je ( sam wiesz) o gustach sie nie dyskutuje ale kazdy ma prawo powiedziec co mysli oczywiscie w granicach rozsadku

    Ja osobiscie z zaspanym okiem wyggoglowalem Te Acure ... i przyznam , ze TYL AUTA z daleka mozna sie Q7 pomylic z przodu mi sie w ogole nie podoba ...natomiast srodek GIT - w hondach zegary mi sie zawsze podobaly ... i bez spiny wazne ze ty jestes zadowolony ...
    A docinki byly ... sa i beda
    Z mojego lpg tez bylo wesolo , ze wyglada tragedia ... ok wazne , ze dziala - tyle z mojej strony pozniej nawet sam zartowalem, ze to sprzet do nurkowania

    A nastepnym razem po przeczytaniu negatywnych komentarzy warto odejsc od kompa na chwile i przemyslec ... a nie reagowac na goraco przynajmniej ja tak robie bo niestety naleze do wybuchpowych ludzi... co innego jest na zywo


    Nie zegnaj sie tylko przygotuj linie obrony bez wulgaryzmow

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  2. #12
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Norbi Zobacz post
    Tomku- Twoje zdanie mam w dupie, brzydkie i tandetne jest Twoje g35 i to co z nim zrobiles swoja matowa folia no i ten agro zderzak...czesto widuje takie na calibrach . Tak wiec uprzejmie prosze Cie abys odpierdolil sie ode mnie i po prostu nie komentuj, zachowaj swoje uwagi dla siebie. Rozumiem ze jestes bogatym cwaniaczkiem z warszafki, jestes w koncu taki zajebisty...idealny...masz cudowne auta, ale nie musisz kazdego gnoic bo zauwazylem, ze nie tylko do mnie masz problem...sorry ale musialem to napisac.



    Co do auta, 100% bezwypadek, przebieg 83tys mil, w wyposazeniu brakuje elektrycznej klapy bagaznika i monitora w podsufitce poza tym full.

    Zapomnialem jak sie wstawia fotki ;/
    He he he,

    A ja jestem po stronie Norbiego. Wielu jest tu takich co dowala innym i uwaza ze to jest zabawne i im wolno, bo niby frazeologia zabawna. Tu Norbi kawe na lawe wywlil i dobrze. Zabolalo i mialo.

    Dzis z wieskiem takim jechalem jego X6 i mu trzeszczaly plastyki i niby tak od niechcenia naciskam i dociskam a ona mowi, co trzeszczy, a ja na to w moim Infiniti nie trzeszczy. On pewnie lepiej dopracowany, ja na to pewnie.

    W Hondzie tez nie trzeszczy a kulam sie czasami, zatem gratulacje z zakupu, mam nadzieje ze bedzie dobrze sluzyc Japonska siostra.

    A i pisalem, ze z dodawaniem fot problem. Admin zabierz sie za robote a nie ostrzeganie.

  3. #13
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    mzie- wiem co mam robić , jak i kiedy i chyba zostało wyjaśnione w innym temacie więc daruj sobie uwagi. Jeśli tak ci tu źle to cię nie zatrzymuje.


    Swoją droga Tomek też powinien się zastanowić nad swoim językiem - niby w żarcie ale jak widać uraził co wrażliwszych posiadaczy innych aut.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #14
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Admin spoko nic do ciebie nie mam. Tyle ze rownowaga musi byc.

    A i nie dam sie wyrzucic tak latwo.
    Jak widzisz zalozylem watek jaki gaz upakowac w II generacji i tak naprawde nikt mi konkretnie nie pomogl.
    Wybralem po analizach warsztat i rozwiazanie i sluze pomoca innym forumowiczom dzieki tym doswiadczeniom.

    A i nie powiem juz o 2 patencie - jak i gdzie CB upakowac. W aucie co ma kole 300 km to dosc wazne co....

  5. #15
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Norbi Zobacz post
    Tomku- Twoje zdanie mam w dupie, brzydkie i tandetne jest Twoje g35 i to co z nim zrobiles swoja matowa folia no i ten agro zderzak...czesto widuje takie na calibrach . Tak wiec uprzejmie prosze Cie abys odpierdolil sie ode mnie i po prostu nie komentuj, zachowaj swoje uwagi dla siebie. Rozumiem ze jestes bogatym cwaniaczkiem z warszafki, jestes w koncu taki zajebisty...idealny...masz cudowne auta, ale nie musisz kazdego gnoic bo zauwazylem, ze nie tylko do mnie masz problem...sorry ale musialem to napisac.

    OK. Przyjąłem słowa krytyki od kolegi już drugi raz.
    A reszę od siebie na PW do kolegi.

    Aha... chciałem przeprosić posiadaczy Hondy... za swój żart... może nie stosowny... ale nie kierowany personalnie do urzytkowników... lecz do marki...

    BTW czy takie zachowanie jest OK. Dla mnie to powinien być BAN...
    Ostatnio edytowane przez Tomek g35c ; 14th-August-2013 o 10:14
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  6. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? mzie Zobacz post
    He he he,

    A ja jestem po stronie Norbiego. Wielu jest tu takich co dowala innym i uwaza ze to jest zabawne i im wolno, bo niby frazeologia zabawna. Tu Norbi kawe na lawe wywlil i dobrze. Zabolalo i mialo.
    Boli tylko sposób przekazu... żenujący...i dalece niestosowny...
    W tej kwestii - poziom ten sam co u Norbi...
    Może razem powinniście założyć swoje własne forum.
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  7. #17
    Forumowy wyjadacz Avatar grzesiek
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    ICELAND
    Jeździ
    infiniti fx35 2005r
    Postów
    335
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 10 raz/y

    Domy?lnie

    A moje zdanie jest takie ten co najwięcej szczeka ma najmniej do powiedzenia

  8. #18
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    .
    Cytat Napisa? mzie Zobacz post
    A ja jestem po stronie Norbiego. Wielu jest tu takich co dowala innym i uwaza ze to jest zabawne i im wolno, bo niby frazeologia zabawna. Tu Norbi kawe na lawe wywlil i dobrze. Zabolalo i mialo.
    Ze sie bronil OK
    Ze nie interesuje go czyjes zdanie OK

    Ale wytykac komus kogo sie nie zna kim jest jaki tryb zycia prowadzi i czy ma pieniadze czy nie ... to juz osobiste sprawy i ze cwaniaczek z Warszafki ... po co
    kawa na lawe to jedno ... a hamstwo drugie ...
    Czesto kobieta pyta mnie co takeigo jest na tym forum, ze spedzam na nim tyle czasu ...
    Odpowiadam - inteligentni i pomocni ludzie dzielacy sie nowinkami i prostymi radami na ktorych oszczedzasz pare stowek ( serwis)
    Rozumiem oburzenie ze strony Norbiego - tylko reakcja byla zbyt gwaltowna

    A tekstami tego typu i jeszcze popieraniem tego , ze niby kawa na lawe sprawimy , ze nie bedziemy sie roznic niczym od zwyklego BURACTWA z podrzednych barow gdzie wracjaac z dobrej imprezy zachodzilo sie szukajac rozrywki ...

    Cytat Napisa? mzie Zobacz post
    Dzis z wieskiem takim jechalem jego X6 i mu trzeszczaly plastyki i niby tak od niechcenia naciskam i dociskam a ona mowi, co trzeszczy, a ja na to w moim Infiniti nie trzeszczy. On pewnie lepiej dopracowany, ja na to pewnie.
    Wiesiek wporzo gosciu zamiast nawrzucac na Twoje autko ... pogratulowal i zyczyl sukcesow ... przykladne... zdrowe... i na poziomie

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  9. #19
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    koniec tematu.
    kto miał cos do powiedzienia to sie wypowiedział.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Moja ex suka
    By slothy in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10th-May-2015, 09:39
  2. Acura MDX
    By Norbi in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10th-December-2013, 10:04
  3. Moja pasja
    By Norbi in forum Hobby
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 27th-September-2013, 09:23
  4. A to moja zabawka Fx 2007
    By seba79 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 16th-August-2013, 08:30
  5. Moja Zabaweczka:D
    By lukaszx680 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30th-January-2012, 02:37

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •