Hejka,

Może mi ktoś naświetlić temat nawigacji w samochodach Infiniti ? Jak to wygląda ? Czy mapy są aktualizowane, jak często, jak pokrycie dróg w Polsce ? Kto jest dostawcą map ? Jak z bazą punktów POI ? W jakim formacie są te punkty POI, czy można dogrywać własne (np. fotoradary z poiplaza.com) ? Czy jest opcja na jakiś live traffic, automatyczne omijanie korków etc ?

Obecnie mam panel Vivo-Media VM-9951 z Automapa EU, mapy bardzo dokładne, na stałe wpięty modem 3G, a więc automatycznie pobierane informacje o ruchu na ulicach i adekwatne wyznaczanie tras z omijaniem korków. Płacę za roczną subskrypcję, a więc autko automatycznie też aktualizuje punkty POI, ostrzega mnie na bieżąco przed fotoradarami i innymi utrudnieniami. Strasznie przyzwyczaiłem się do tego, mega wygodne rozwiązanie, ale z tego co widzę te fabryczne navi w Infiniti dość mocno ograniczone są.

Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami ? Można jakoś podpiąć modem 3G, ew. udostępnić za pomocą telefonu ? Jak radzicie sobie z fotoradarami jak jedziecie na trasy. Może są jacyś producenci zewnętrzni, którzy robią zamienne bardziej wypasione panele do samochodów Infiniti (VivoMedia nie ma dla Infiniti)? Najlepiej na Androidzie ?