Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 49

Temat: Czujnik cisnienia opon

  1. #1
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie Czujnik cisnienia opon

    Zakladam nowy temat, bo szukalem i nie za wiele jest na ten temat. Jak kupilem auto nie mialem bledu. Wymienialem tuleje wachaczy i teraz swieci mi sie czujnik cisnienia opon. Bylem u 2 mechanikow i jednego wulkanizatora kazdy podlacza komputer i mowi ze nie ma tego jako blad. Pytanie jak to skasowac ?

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    nie rozpięli czegoś w czasie dłubania ?

    w ich komputerkach po OBD nie ma tego komunikatu bo go po prostu nie obsługują.
    Niektóre kompy/serwisy boscha to ogarną.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    temat rozwiazalem, czujniki sa w oponach i tam nie ma czego rozpiac
    dodatkowo to sie samo komunikuje jak wifi hehe
    podjechalem na sprawdzenie cisnienia i sie okazalo ze mam strasznie zasniedziale wentle czy wentyle nie wqiem sie pisze, wd40 malutka szczotka druciana, przejechalem sie 100m i samo zgasło
    UFFFF
    ale nadal mam problem z zaprogramowaniem fotela. SIRTROJAN pomoz mi, bylem w serwisie nissana sami nie weidza czemu to nie dziala, nie programuje mi fotela, czynnosi wykonywane sa popraqwnie, wszystko niby sie swieci najpierw setup potem 1 5sek i gasnie ale nie programuje. Sprawdz u siebie np na 2 i powiedz czy ci zadzialal program i dokladanie opisz jak to robisz. Cholera mnie bieze ze mi nei odsuwa sie kolumna i fotel jak zgasze auto. A mi to dzialalo przed rozlaczeniem klemy !!

  4. #4
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Podlacze sie pod prosbe kolegi odnosnie programowania fotela. Niby zaprogramowalem zgodnie z instrukcja na forum. Kolumna sie odsuwa, fotel tez przy otwarciu drzwi. Tyle, ze probowalem zaprogramowac pozycje dla zony na nr 2 i nie dziala. Jak przestawie fotel/kolumne to pamieta tylko ostatnie ustawienie. Czyli jak zona dosunie fotel to pamieta ostatnia pozycje i mnie zgniata po przekreceniu zaplonu Jak to zrobic, zeby na nr 1 byla moja pozycja a jak wcisne 2 to bedzie inna?

    Pozdrawiam
    korzen

  5. #5
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    Korzen opisz mi prosze proces programowania pozycji 1, bo mnie to wogole nie zapamietuje

  6. #6
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Przy otwartych drzwiach (zaplon wlaczony) ustawilem fotel. Nastepnie przytrzymalem przycisk SET (ten kolo 1 i 2). Trzymasz go az zacznie mrugac na przemian 1 i 2. Wtedy przyciskasz 1 i masz zapamietane. Tyle, ze u mnie jak przestawisz fotel i nacisniesz 1 to nie wraca do mojego ustawienia. To co zrobilem dziala tylko na obecne ustawienie i daje Ci to ze kolumna i fotel odsuwaja sie przy wysiadaniu. Jak rozkminisz jak zapamietac ustawienie, zeby po nacisnieciu 1/2 przesuwal sie do zapamietanych ustawien prosze daj znac.

    P.S. Moze przerzucimy te wypowiedzi do watku o ustawianiu foteli. Taka prosba do moderatorow...

  7. Dzięki korzen za powyższy Post:

    LOKTONG (16th-October-2013)

  8. #7
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    No wiec u mnie to inaczej wyglada. Otwarte drzwi,wlaczony zaplon ustawiasz fotel,lusterka kierownice wciskam setup 5sek i mi siweca sie na stale 1 i 2, nie mrugaja na przemian !!. Wicskam 5sek 1 i niby gasnie ale wlasnie nei pamieta ustawien.

  9. #8
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Wiesz co jak bede mial chwile to sprobuje i dam znac. Z tego co wyczytalem musi byc w ustawieniach zaznaczona opcja "exit convenience setting" . Sciagnalem instrukcje w pdf, wiec jak chcesz moge wrzucic Ci linka. Jest tam opisana procedura pamieci foteli jak i dostep do wszystkich opcji. Chwilowo nie mam czasu tego wertowac... Link do strony z instrukcjami jest w tym watku http://www.ifans.pl/showthread.php?2...6-2011-english Daj znac jak sie z tym uporasz

    Pozdro
    korzen

  10. #9
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    ja mam swoja instrukcje obslugi i mam bratowa co uczy ang w szkole wiec mi wsyztsko tłumaczy, podesle jej teraz ta intrukcje co podeslales i dam znac czy cos wiecej wiem

  11. #10
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Jezeli chodzi o angielski to nie ma problemu. Jak cos potrzeba na przyszlosc moge przetlumaczyc (znam angielski i posluguje sie nim na codzien) wiec nie ma problemu w tek kwesti. Jak moge pomoc to prosze pisz...

    pozdro
    korzen

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Czujnik cisnienia w oponach FX 2009
    By Norek in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 8th-January-2022, 20:35
  2. Kontrolka cisnienia opon
    By Alexis in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27th-February-2017, 23:39
  3. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 2nd-February-2017, 22:41
  4. czujnik felg opon
    By mapmen in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12th-October-2012, 10:36

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •