Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: iSIMPLE INFINITI FX 35 dual AUX & iPOD wyjście z seryjnego radyjka

  1. #11
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Wiesz mi tam na pudelku nie zalezy. Jezeli mozna zaoszczedzic te $30 na przesylce i podatku, to bym sie pisal i chetnie poczekam Jezeli nie, to kupie i przetre szlaki. Jeszcze musze to przemyslec...

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    No ok .. czyli poproszę żeby przywiozl 1 sztukę na próbę... z koleżką pokombinuje jeżeli wszystko będzie trybiło wtedy poproszę żeby przyiozł ze 2 - 3 sztuki jeżeli nie będzie miał nic przeciwko .. generalnie to dużo miejsca nie zajmuje więc myślę , że nie powinno być problemu ... tak rozkminiam sobie ... że popielniczka w moim autku w ogole nie jest uzywana i w sumie fajnie byłoby tam wcisnąc jakąs mp3 ipod czy creative zen ... fajnie schowany by był
    Tak czy inaczej odpuszcze sobie póki co dolocik i zamawiam ten moduł
    Niech moc będzie z nami heheh

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  3. #13
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Spoko W takim razie czekamy na update. Co do odwarzacza mp3 to tez wlasnie myslalem o popielniczce. Wtedy jakby byl tam zamontowany, z jakims czytelnym wyswietlaczem to nawet obsluga nie sprawialaby problemu.
    Jakby dalo sie np polaczyc z iphone i miec sterowanie z kierownicy i na radiu to bylaby bajka. Nie mowiac juz, o przeslaniu obrazu z telefonu (w iphone to chyba nie da rady, nie ma wyjscia video). Chodzi mi o przeslanie obrazu telefonu na ekran naszego radia/navi. Wtedy i problem nawigacji bylby rozwiazany.

  4. #14
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    A co powiecie na cos takiego?? http://gsmserver.com/shop/car/car_vi...iti_nissan.php Wprawdzie troche drozej, ale moze by to dzalalo jako Audio/Video in?? Wtedy tylko telefon z wyjsciem np mini hdmi, kupic kabel mini hdmi>RCA i mamy filmy, muzyke, nawigacje... LOKTONG co ty na to?? Temat do ogarniecia?

  5. #15
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Tak wiem, i tak robie, ze wysylam na kumpla jak jestem tu. Tyle ze on ma ten sam adres. Niestety wiekszosc sprzedajacych wysyla albo na adres ebay, albo na confirmed address paypal
    Kompletnie nie rozumiem o czym piszesz - Ja mam w PayPal-u wprowadzone na stałe 6 różnych adresów dostaw (2 w USA, 1 w Kanadzie, 3 w Polsce), jak wchodzę w płatność - zawsze modyfikuję z "czego" idzie płatność i jaki ma być podany adres do wysyłki (confirmed adress).
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  6. #16
    Forumowy wyjadacz Avatar grzesiek
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    ICELAND
    Jeździ
    infiniti fx35 2005r
    Postów
    335
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 10 raz/y

  7. #17
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Kompletnie nie rozumiem o czym piszesz - Ja mam w PayPal-u wprowadzone na stałe 6 różnych adresów dostaw (2 w USA, 1 w Kanadzie, 3 w Polsce), jak wchodzę w płatność - zawsze modyfikuję z "czego" idzie płatność i jaki ma być podany adres do wysyłki (confirmed adress).
    No widzisz. Ja mam paypal z kilkoma adresami, w tym polski. Tyle, ze jedyny potwierdzony (confirmed paypal address) to ten w UK. Wlasnie o to mi chodzi, ze spotkalem sie wiele razy ze sprzedawcami, ktorzy wysylaja TYLKO na potwierdzony adres. Ja prowadzie dzialalnosc za granica, nie mam meldunku w PL. Nie mam rowniez konta, bo oddzial firmy w PL jest na zone. Wiec sila rzeczy nie mam jak potwierdizc adresu polskiego by uzyskac status "confirmed paypal address" dla polskiej lokalizacji. Dlatego, moge kupic do UK tylko na dzien dzisiejszy. Juz probowalem kupic grounding kit z ebay com z US i nei wysla mi do Polski.

  8. #18
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Juz probowalem kupic grounding kit z ebay com z US i nei wysla mi do Polski.
    Ja założyłem PayPal - bo ciągle na amerykańskich stronach miałem problem z akceptacją europejskich kart kredytowych (żeby było śmieszniej - m.in. wydanej przez amerykański CITI - oczywiście oddział w Polsce).

    W końcu rozmawiając na ten temat telefonicznie z którymś serwisem INFINITI - powiedzieli mi żebym płacił przez PayPal bo wtedy ich nie obchodzi jaki jest rzeczywisty/formalny/meldunkowy/bankowy:
    - billing adress - (płacąc kartą - musi być zgodny z tym podanym do karty - już nie jest to meldunkowy - dowolny jaki podasz w banku "do karty")
    - shipping adress - wysyłają według wskazania w karcie shipping sklepu lub podany przy zapłacie przez PayPal...

    Jedyny raz wg. "Twojego" modelu zdarzyło mi się 2 lata temu przy wysyłce jakichś tam pierdół z Kanady:
    - zeby było śmieszniej - zamiast do USA - wysłali do Polski (tak jak u Ciebie) a stawkę transportową naliczyli jak do jUSA
    - następnym razem - napisałem im że w chwili obecnej przebywam w Chicago i że albo wyślą na adres wskazany - albo niech anulują zamówienie bo zakwestionuję płatność po transakcji jako niezgodną ze zleceniem - tym razem wysłali gdzie trzeba...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  9. #19
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    slepy62 pewnie masz racje. Tyle, ze nie chcialbym jakichs problemow jak bede zamawial cos dla kolegow z forum. Raz mi sie zdazylo, wolalbym uniknac tego jezeli kupuje to dla kogos. Teraz finalnie kupilem grounding kit na ebay.com z Teksasu i przysla mi go do UK. Zabiore sobie jak bede za 2 tygodnie.

  10. #20
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    korzeń sam mogłeś sobie taki zmontować
    ale co gotowiec to gotowiec

    daj znać po montażu czy warto!
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. 3.5H INFINITI Premium Dual-Wall Exhaust Tip - do wszystkich modeli
    By slepy62 in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 7th-April-2017, 13:14
  2. 3.5H INFINITI Q50 HYBRID - Dual Cold Air Intake Kit
    By slepy62 in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21st-February-2017, 09:21
  3. Ipod
    By gizmo in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20th-January-2014, 12:02
  4. Infiniti FX37S z 2009 i pytanie o wejście AUX.
    By danpop in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31st-December-2012, 07:41
  5. Jak poprawić jakość seryjnego BOSE
    By Lukasz in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 8th-July-2010, 22:14

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •