Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: nawigacja QX70

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    Poznan
    Jeździ
    QX70 s premium 3.0d
    Postów
    22
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie nawigacja QX70

    Hej, trochę się ostatnio zdziwiłem , ale odkryłem że w QX70 ( odebrane w salonie w listopadzie) nie mam aktualnej nawigacji, nie mam autostrad , obwodnic które powstały przed euro....:-( też tak macie??

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Podaj jaką wersję map masz teraz.

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    Poznan
    Jeździ
    QX70 s premium 3.0d
    Postów
    22
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    a gdzie znajdę opis wersji?

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Miko
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX37S Premium, 2013, biały
    Postów
    399
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 19 raz/y

    Domy?lnie

    My odebralismy co prawda FX-a w październiku i tez nie ma aktualnej mapy...

  5. #5
    Dopiero dołączylem Avatar marleo
    Do??czy?
    Oct 2011
    Mieszka w
    Płońsk
    Jeździ
    QX70 3,0D S Premium 2013r Moonlight White oraz FX 35 z 2008 r też biały
    Postów
    30
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam
    Ja odebrałem 25 lutego QX70 i również mapa nieaktualna.Powiedzieli w salonie,że czekają na aktualizację mapy.To podobno trwa tak długo gdyż planują też zmianę języka na polski w nawigacji.Przy sterowaniu głosem j.polski nie osiągalny.
    Natomiast bardzo fajna i aktualna sprawa z przewodnikami Michelin i atrakcyjnymi miejscami w 3D.Testowałem po trasie do Karpacza i np. restauracje z gwiazdkami Michelina godne polecenia

    Pozdrawiam
    Mariusz

    MARLEO





    FX35 3,5 benzyna+gaz 2008r Biała perła. Z tube + K&N mokry,Led,inst gaz.BRC ,zestaw multimedialny z naviboxem i wyjściem na IPhone , w planach lacie 21" na lato ,tbc......
    QX70S PREMIUM 3,0D 2013r MOONLIGHT WHITE ,na razie tylko Led set ,kolejne mody po gwarancji

  6. #6
    Dopiero dołączylem Avatar marleo
    Do??czy?
    Oct 2011
    Mieszka w
    Płońsk
    Jeździ
    QX70 3,0D S Premium 2013r Moonlight White oraz FX 35 z 2008 r też biały
    Postów
    30
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam,
    Byłem wczoraj w serwisie Infiniti w Warszawie na pierwszym przeglądzie mojego QX70 po pierwszych 20 tysiącach i dowiedziałem się przy okazji ,że powstała już aktualizacja do fabrycznej nawigacji w naszych QX -ach ale ze względu na bardzo wysoki koszt(ok. 1500zł) jeszcze nie oferują klientom ,ponieważ trwają rozmowy i negocjacje mające na celu obniżenie tej kwoty do poziomu 500PLN.Powstaje pytanie czy warto będzie nawet za 500PLN aktualizować navi i potem co roku dopłacać tyle samo za przedłużenie licencji na kolejny rok?
    Ja myślę ,że NIE warto, gdyż za 600zł zakupiłem asystenta kierowcy z Yanosik razem z nawigacją, ostrzeżeniami o zagrożeniach na trasie ,radarami, patrolami itp. oraz kamerką z nagrywaniem podczas jazdy i systemem automatycznego zapisu sytuacji podczas gwałtownego hamowania.
    Jak na razie jestem bardzo zadowolony z możliwości tego urządzenia i mimo ,że coś dodatkowego wisi nam na szybie to w podobnej kwocie mamy o wiele więcej możliwości. Można też zrezygnować z nagrywania podczas jazdy i podłączyć się z Yanosikiem przez kabel audio-video w schowku , przeznaczony do konsoli - i mieć obraz z głosem na fabrycznym panelu podczas jazdy bez potrzeby instalowania urządzenia na szybie. Koszt Licencji rocznej do tego asystenta kierowcy to 200PLN- ale mamy w zamian o wiele więcej niż może dać standardowa nawigacja, bo oprócz codziennej aktualizacji map i bieżącej aktualizacji sytuacji na drodze mamy też opcję omijania korków gdyż system jest obsługiwany online na bieżąco i z udziałem innych posiadaczy systemu znajdujących się w ruchu ryzyko złapania mandatu jest prawie 0 a co więcej nie słyszymy chamskich tekstów jak przy normalnym CB radiu. Zamiast czekać dalej na cud polecam rozwiązanie jakie ja zastosowałem.
    Pozdrawiam

    Pozdrawiam
    Mariusz

    MARLEO





    FX35 3,5 benzyna+gaz 2008r Biała perła. Z tube + K&N mokry,Led,inst gaz.BRC ,zestaw multimedialny z naviboxem i wyjściem na IPhone , w planach lacie 21" na lato ,tbc......
    QX70S PREMIUM 3,0D 2013r MOONLIGHT WHITE ,na razie tylko Led set ,kolejne mody po gwarancji

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Aktualizacja za 1500 PLN to mogą się pocałować, ale za 500 PLN to bym rozważył, pod warunkiem, że jest to konkretna aktualizacja i udostępnią jakiś change log tego co się zmieniło.

    Możesz podać nazwę tego urządzenia, które kupiłeś. Funkcjonalność brzmi bardzo ciekawie. Urządzenie włącza się automatycznie po włączeniu zasiłki auta i wyłącza po wyłączeniu auta ?

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Miko
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX37S Premium, 2013, biały
    Postów
    399
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 19 raz/y

    Domy?lnie

    sorry nie doczytałem
    Ostatnio edytowane przez Miko ; 13th-January-2015 o 21:55

  9. #9
    Dopiero dołączylem Avatar marleo
    Do??czy?
    Oct 2011
    Mieszka w
    Płońsk
    Jeździ
    QX70 3,0D S Premium 2013r Moonlight White oraz FX 35 z 2008 r też biały
    Postów
    30
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam,
    Kupiłem Asystenta Kierowcy DVR z firmy Yanosik .Urządzenie bardzo przydatne, możecie poczytać w linku poniżej:

    http://yanosik.pl/sklep/index.php?ro...&product_id=63

    Podłączyłem do ekranu fabrycznego przez Mirror Linka - kupiłem z Chin jakiś czas temu za 300 PLN.Tak naprawdę to kupiłem Mirror Link bo urządzenie daje możliwość wyświetlania obrazu z telefonu z Androidem na ekranie fabrycznym samochodu- jedyna wada, to fakt, że nie można obsługiwać dotykowo ekranu samochodu tak, żeby działały funkcje z telefonu natomiast obraz i dźwięk idzie przyzwoicie. Pisali do mnie ostatnio od producenta z Chin ,że już zrobili urządzenie Mirror Link z transmisją w jakości HD, natomiast te które ja mam nie powala jakością obrazu bo nie ma rozdzielczości HD ale po prostu działa. Wracając do Yanosik , to jeśli chcesz korzystać z funkcji kamery nagrywającej sytuację na drodze podczas jazdy to i tak musisz go przykleić uchwytem do szyby - ja mam tuż nad głośnikiem centralnym po środku konsoli. Oprócz tego jeżeli chcesz korzystać nawigacji dostępnej w tym urządzeniu to i tak przez mirror link nie wklepiesz adresu z ekranu dotykowego chyba, że się zatrzymasz, wybierzesz trasę a obraz zapodasz na ekran samochodu przez Mirror Link.
    Ja też , na początku nie byłem zadowolony, że coś wisi pod szybą ale biorąc pod uwagę możliwości tego sprzętu to już mi w ogóle to nie przeszkadza. Używając go sam również zgłaszasz sytuację na drodze jeśli jest patrol , wypadek czy zagrożenie a inni użytkownicy mający to urządzenie i przejeżdżający przez obszar zgłoszenia potwierdzają przez Yanosik , czy zagrożenie nadal istnieje czy nie i można w ten sposób mieć info w czasie rzeczywistym bo jest już ponad 1,2 miliona użytkowników. Dużo by się można rozpisywać na ten temat ale to nie w tym dziale. Jak chcecie to mogę otworzyć nowy temat i na bieżąco relacjonować z codziennego używania tego sprzętu. Póki co zainteresowanych odsyłam do powyższego linka.

    Pozdrawiam
    Mariusz

    MARLEO





    FX35 3,5 benzyna+gaz 2008r Biała perła. Z tube + K&N mokry,Led,inst gaz.BRC ,zestaw multimedialny z naviboxem i wyjściem na IPhone , w planach lacie 21" na lato ,tbc......
    QX70S PREMIUM 3,0D 2013r MOONLIGHT WHITE ,na razie tylko Led set ,kolejne mody po gwarancji

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Miko
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX37S Premium, 2013, biały
    Postów
    399
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 19 raz/y

    Domy?lnie

    A ja pobrałem darmowa wersje yanosika na iphona . Wczoraj przetestowalem na długiej trasie i działa super .

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Nawigacja w samochodach Infiniti
    By misiektoja in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 24th-April-2017, 23:59
  2. Nowa nawigacja FX II gen.
    By tiger456 in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 9th-September-2016, 20:10
  3. Kamera cofania i Nawigacja
    By mlody in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14th-November-2012, 15:10
  4. Nawigacja
    By red in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 31st-July-2011, 15:54
  5. Nawigacja na telefonie NOKIA
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 6th-May-2010, 15:07

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •