Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Fx 35 z ciekawym srodkiem

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Jeździ
    Fx 35 -2009 Black
    Postów
    73
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie Fx 35 z ciekawym srodkiem

    Cześć załoga.
    Pokazała się dzisiaj -oto ten fx - może jakieś oceny.Zdjęcia dość dobrej rozdzielczości - może coś wam wpadnie w oko. Jest póki co bez książki, za to wydruki TUV. Oświetlenie prawdopodobnie zrobione na europę, przebieg w milach.
    http://allegro.pl/infiniti-fx35-280k...764740710.html

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    wstawki drewniane - kontrowersyjnej urody

    na plus nie zniszczone boczki fotela (raczej obstawiam że były wymieniane) , przerobione światła i te słodziutkie, malutkie spryskiwaczyki lamp. Założę się że wiekszość ich w ogóle nie zauważyła brak bombli na desce też jest zaletą.
    spinki grilla fabryczne więc raczej z tej strony nie był (mocno) dłubany.
    Ogólnie wylizany na handel - trzeba dokładnie pomierzyć i posprawdzać.

    Generalnie prezentuje się całkiem ładnie - te wlepki ze srodka po podgrzaniu można zerwać
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Tyle, że to nie model 2006.... wyplakowany strasznie, środek jak SIR pisze dla mnie dramat... sprawdź VIN i można jechać zobaczyć....

  4. #4
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    11
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Aaaaj szkoda, że ogłoszenia nie było wczoraj to był zobaczył auto. Wczoraj przejechałem 200km aby obejrzec FX35 w Kielcach i niestety ogromnie się rozczarowałem, środek auta wyglądał jakby pies z kotem się tam zabawiali ;/ Auto bardzo ciekawe, faktycznie to "drewno" jest specyficzne ale wszystko kewstią gustu. Również szukam fx'a i może wybiorę się obejrzeć ten model w środę to będę miał więcej informacji na jego temat. Pichoj jeśli znasz jakieś modele będące w Polsce, któer nie są godne polecenia to proszę powiedz mi, abym oszczędził czasu i pieniędzy na podróże. Pozdrawiam

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Jeździ
    Fx 35 -2009 Black
    Postów
    73
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    OK - Kraszix - ja ok dwa miechy szukam i jestem chyba na początku tej drogi - jak któryś wydaje się do wzięcia to wychodzi coś niespodziewanego. Miałem póki co jednego z Gdyni (już poszedł) ale po sporych przygodach. Drugi z Poznania (zresztą jak już widzę Poznań to zapala mi się czerwona lampka) tez po sporych przygodach z wystrzelonymi poduszkami włącznie. Wszystko wyszło w Carfaxie.
    Jakbyś jechał do Starachowic go obejrzec to daj cynk - (mam pierwszeństwo zakupu - haha, żartuję). Facet trochę nieogarnięty w infiniti - ale co się dziwić jak to zwożone jest na handel. Podobno cały samochód sprawdził miernikiem i wyszło tylko, że któreś drzwi były robione. Szkoda, że nie ma książki serw. a to już jest spory znak zapytania.
    Dobra jak będę wiedział coś na temat różnych fx-ów dam Ci cynę i liczę na to samo w moją stronę.
    Powodzenia w łowach.

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar butrym81
    Do??czy?
    Oct 2011
    Mieszka w
    CIN
    Jeździ
    BYŁO:Infinicja fx35 /06, Jest FX30dS
    Postów
    345
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Thumbs down

    Jeśli za 50k na gotowo po oplatach(cło18%, zysk handlarza, itp.) to ile musiał kosztować u niemca i czemu tak mało???
    Poza tym "drewnem" to zwykły przedlift, chyba bez keylessa, dolicz komplet opon na lato i pare pierdół i pod 60k wyjdze.

  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    11
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Rozumiem będę miał na uwadze Twoje pierwszeństwo zakupu Chociaż gdyby zamiast tego "drewna" było sreberko to ewentualnie mógłbym Cię uprzedzić. W środę wybiorę się albo do Starachowic albo do W-wy. O wszelkich "nowościach" Cię poinformuje. Posiadam czujnik lakieru także, dokładnie wszystko zmierzę. Pozdrawiam

  8. #8
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    z cłem kombinuja i tutaj nalezy uwazac bo potem przychodzi doplata
    drewno sory ale okropne, SIR ma racje boczki na bank naprawiane - sa jak nowe i chyba wsadzili naturalna skore a w oryginale jest pekajaca derma
    no i przebieg jakos nie wierze zeby mial tylko 87.... to co te auta stoja tylko w garazu ?? ja teraz liczylem ile zrobilem w miesiac i wyszlo 790 mil czyli 1278 kilosow , MIESIECZNIE a jezdze do pracy-do domu - na zakupy.
    Czy 2006 nie ma nowszego radia !! czemu tutaj jest stare radio stara gałka od biegow ?

    Galka od biegów i kierownca na zdjeciach widac ze zmeczona na bank przebieg kombinowany

  9. #9
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    11
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wiadomo jak to jest z cłem, 100 PLN dla znajomego rzeczoznawcy i mamy zaniżenie ceny samochodu o 15 tyś. PLN (opis: "auto po dachowaniu"). Przebieg jak najbardziej ruszany, wiadomo średnie dystanse w Polsce to 1000-1500 km. miesięcznie a na zachodzie 2x tyle. Mimo wszystko auto warte głębszego obejrzenia i zastanowienia się jeśli wszystko okazałoby się w porządku. A co do radia to jak najbardziej łapie się na "stare" data produkcji auta 12.2005.r. Btw. cena konkurencyjna ze względu na "piękny" drewniany marmur

  10. #10
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    hihihi

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •