Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 41 do 50 z 109

Temat: Pielęgnacja skórzanej tapicerki.

  1. #41
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    No tak, ale część tematów możesz przełożyć na późniejszy termin. A o skórę trzeba dbać na bieżąco i to dobrymi środkami, inaczej będziesz w

  2. #42
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Ja mam środki do czyszczenia za 50 PLN TurtleWax i już 1,5 roku używam i połowy nie zużyłem...
    Ściereczki z mikrofibry kupiłem 4 szt za 10 PLN... kupiłem za 40 PLN 16 szt...
    A myję wodą demineralizowaną... koszt zestawu 90 PLN... i nie żyłuję... tylko szanuję swoje pieniądze...

    Detailiści też myją szyby wodą... i wycierają do sucha mikrofibrą...
    Róbta co chceta...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  3. #43
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    Znam takich co szyby czyszcza stara czarnobiala gazeta. Podobno najlepsza. A pseudoskory w swoim wymylem po kupnie ciepla woda i szarym starym mydlem. Potem kupilem paste z gabka za 9zeta znowu lokowanie prduktu i sie swieci jak psu ......


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  4. #44
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    loktong jak jakis lokowany produkt ci pasuje i uważasz że warto/niewarto to podziel sie nazwą
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #45
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    Na wstepie bardzo prosze mnie nie linczowac za profanacje waszych preparatow - czytalem długo ten post zanim sie odezwalem.
    Chodzi o to ze choc mnie stac na preparat za 100-200zl to uwazam ze skoro nie mam skory to nie bede jej traktowac jako skore. I boki i cale obszycia foteli mam z jakiegos skaya !!
    Kupilem przypadkiem na spontana w biedronce - bo tam podobno robia zakupy biedaki (tak mowil Kaczynski ) cós takiego
    Efekt widoczny golym okiem, mnie to wystarczy - spodni nei brudzi,szybko wysycha i starcza na jakies 3 mieszki.
    Jak moja droga poloweczka przywyknie do wydawania pieniedzy zafunduje sobie caly srodek w prawdziwa skorke w firmie gdzi eobszywalem kierownice. koszt 3600zl wraz z boczkami i gwarancja na wykonanie i jakos skóry. Na ostatni zdjeciu pokazalam jaki kawalek skorki mi zaproponowano. Jak juz bede miec skore to beda ja traktowac jak skore


    DSC00002.jpg DSC00003.jpg DSC00004.jpg DSC00005.jpg

  6. #46
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    jak juz obszywasz to kombinuj - czesciowo alcantarę czesciowo skórkę, a co !

    co do efektu za bardzo sie świeci imho ale to moze kwestia przetarcia po aplikacji.

    zwykly turtle do skór też daje rade. Ważne żeby cokolwiek z nimi robić i nie zostawiać samych sobie.


    Co do skór w infi to bez komentarza.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #47
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    Wiem ze alcantare - taki moj plan zopbaczymy co z tego wyjdzie, sa sliczne. Swieci sie od lapy blyskowej w garazu, za dnia wyglada to delikatniej. Rozumie slepego i miska - skoro maja nowe bryczki to maja prawdziwe skory wiec mozna o nie dbac z sercem. Ja mam to co mam wiec tak to traktuje

  8. #48
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    W nowych Infi też nie całe fotele są skórzane. Ja elementy skórzane (z kierownicą włącznie) pielęgnuję gliptonem, ale na resztę skaju wystarczy środek Poorboy's Natural Look Dressing. ja też kupowałem kiedyś środki w marketach, ale jak się porówna ich cenę do wydajności (i nawet nie mówię tu o jakości), to się okazuje, że wcale tanie nie są. Ten środek firmy Poorboy's kupiłem z kumplem na spółkę (po pół butelki) i mi starczy na kilka lat na wszystkie moje samochody - taki jest wydajny.

  9. #49
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    Gliptopne GT11,GT12,GT13 ?? jest sporo modeli - podeslil fote nawet z sieci zeby wiadomo bylo co i jak

  10. #50
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Przeczytaj cały wątek ... są nawet linki do poszczególnych produktów. Wystarczy: cleaner GT15, conditioner GT11.

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Obszycie skórą tapicerki
    By dexsterek in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26th-May-2014, 12:51
  2. Infiniti g37 coupe bardzo wazna sprawa (kolor tapicerki)
    By Andrzej in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12th-June-2011, 09:14
  3. FX II generacji - ostrożnie z czyszczeniem tapicerki
    By slepy62 in forum Infiniti w kąpieli
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 6th-November-2010, 17:02

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •