Strona 167 z 175 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1,661 do 1,670 z 1742

Temat: Infiniti Q50 - wrażenia, pytania, odpowiedzi

  1. #1661
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2021
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti q50 2018 black
    Postów
    9
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć, mam problem z głośnikiem w lewych drzwiach kierowcy, otóż przy muzyce z basem idzie przester, jakby coś o coś uderzało lekko. Dodam że jest to co jakiś czas i nagle się dzieje. Czy jest to wina głośnika czy czegoś innego? Miał ktoś taki problem? Nagrałem krótki filmik, może będzie słychać na nagraniu. Pozdrawiam


  2. #1662
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2021
    Mieszka w
    Sląsk
    Jeździ
    Q50 hybrid 2014 czarny
    Postów
    31
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Ktoś wie czy to będzie działać w q50 2014r https://a.aliexpress.com/_vpFuQV

  3. #1663
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2021
    Mieszka w
    Sląsk
    Jeździ
    Q50 hybrid 2014 czarny
    Postów
    31
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Postaram się zamieścić zdjęcie�� Ja pod zderzak mam taki dyfuzor zamontowany, kupiony na allegro i lakierowany samodzielnie
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/64bc528c09911f38

    https://allegro.pl/oferta/infiniti-q...art-9335198014

  4. #1664
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Sep 2017
    Mieszka w
    Wieś
    Jeździ
    było q50 2.2 d, 2015, brąz, obecnie Mazda CX5 2.0
    Postów
    19
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? iTaM Zobacz post
    Cześć, mam problem z głośnikiem w lewych drzwiach kierowcy, otóż przy muzyce z basem idzie przester, jakby coś o coś uderzało lekko. Dodam że jest to co jakiś czas i nagle się dzieje. Czy jest to wina głośnika czy czegoś innego? Miał ktoś taki problem? Nagrałem krótki filmik, może będzie słychać na nagraniu. Pozdrawiam

    Cześć, u mnie odkleiła się membrana od kosza w 1/3 obwodu. Zdemontowałem głośnik i przykleiłem, działa bez problemu już ze 2 lata.
    Pozdrawiam

  5. Dzięki greq za powyższy Post:

    iTaM (18th-January-2022)

  6. #1665
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2021
    Mieszka w
    Police
    Jeździ
    W poszukiwaniu
    Postów
    8
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Koledzy powoli przymierzam się do poszukiwań swojego pierwszego Infiniti. Od dłuższego czasu studiuje lektury dotyczące tej marki. Jestem też po przeczytaniu instrukcji, która ma ponad 400 stron
    Dość dużo dowiedziałem się nowego, ale mam jeszcze parę pytań, gdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Ogólnie moje poszukiwania zawiezilem do modu Q50 w wersji hybrid. Będzie mnie intersowal model od 2015 r w górę. Mam 3 pytania, dotyczące w/w modelu:
    1. Jak mocno świeca lampy ledowe w tym modelu. Aktualnie jeżdżę Accordem w wersji biksenon z automatycznymi światłami drogowymi. Oświetlenie działa według mnie zadawalajacy i nie chciałbym w nowym aucie mieć gorsze oświetlenie, a nigdzie nie mogłem znaleźć porównania.
    2. Jak wygląda procedura ustawiania zbieżności z DAS, tak samo jak w "zwykłych pojazdach.
    3.Na jaki wydatek muszę się przygotować, rozstrzał cenowy między najtańszym a najdroższym egzemplarzem wynosi 100%
    Z góry dziękuję za pomoc

  7. #1666
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Oct 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    Q50 3.7 Moonlight White
    Postów
    137
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    Przed Infiniti Q50 miałem Accorda VIIIgen 2.4 TypeS i światła świecą w Infi o wiele lepiej - jaśniej

  8. #1667
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2021
    Mieszka w
    Police
    Jeździ
    W poszukiwaniu
    Postów
    8
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ok dzięki
    To jeszcze nie wiem punkt 2 i 3

  9. #1668
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    KRK / RZE
    Jeździ
    14' Q50S Hybrid
    Postów
    796
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 136 raz/y

    Domy?lnie

    Jeśli chodzi o światła, to LEDy w Q50 są przyzwoite. Lampy są bez spryskiwaczy, a więc nieco słabsze od Bi-ksenonów. Zimą trzeba je czasami przetrzeć, albo jasność szybko słabnie. Istnieje pakiet zima ze spryskami, ale bardzo trudny do dostania u nas.
    Możliwe, że będziesz musiał im zrobić regulację (zwłaszcza przeciwmgielne). Nie wiem jak u innych, ale u mnie wszystkie Japończyki z fabryki miały światła poustawiane "na odwal".
    Same światła oceniłbym jako powyżej średniej: mocniejsze od halogenów (np. Honda Jazz), ale pełne Biksenony (Merc W203, Lexus IS) dają IMO lepsze światło. W każdym razie długie światła jadąc przez las dają komfort w nocy tak do 90km/h, gdzie przy bi-ksenonach było to ok. 100km/h.

    Jeśli chodzi o DASt, to zbieżność ustawia się jak w każdym innym aucie. Niemniej z własnego doświadczenia (i analizy konstrukcji) zalecam ją robić na włączonym samochodzie (gdy ukł. DASt jest aktywny). We wspomaganiu elektrycznym i hydraulicznym, lepsze efekty są przy wyłączonym samochodzie, ale tu pojawiają się dodatkowe siły od sprzęgła awaryjnego. DASt zasadniczo nie stwarza problemów, o ile auto nie miało przygód. Niemniej w przypadku jego awarii potrzebny ktoś, kto ma interfejs consult, serwisówkę i chociaż raz w życiu to kalibrował. W przeciwnym razie polegnie...

    Ceny obecnie są bardzo umowne, każdy ceni swoje jak uważa. Raczej unikałbym aut z USA.
    Za 2015 r. z przebiegiem ok. 100-150 tys. km sprawiedliwa cena to ok. 100 tys.zł. Niemniej jeśli masz budżet w okolicach 120 tys. to szukałbym modelu z rocznika 2016 r z poprawionym Audio. Poznasz po aluminiowych blendach w przednich drzwiach z napisem "Bose Performance". A już najlepiej po-lifta (tylko nie ulepa, że kierownica z przedlifta, lampy z po, niby rocznik 2016, a jak wklepiesz VIN to wychodzi 2014 jak pan tutaj: https://www.otomoto.pl/oferta/infini...-ID6EfmiG.html ).
    Ostatnio edytowane przez wlaziu ; 22nd-January-2022 o 18:24

  10. Dzięki wlaziu za powyższy Post:

    Jacob101 (23rd-January-2022)

  11. #1669
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2021
    Mieszka w
    Police
    Jeździ
    W poszukiwaniu
    Postów
    8
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki za odpowiedź...
    W dużym stopniu rozwiales moje wątpliwości.

  12. #1670
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2021
    Mieszka w
    Police
    Jeździ
    W poszukiwaniu
    Postów
    8
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Jeszcze jedno pytanie
    Wyczytałem, że w 2015r w wersjach hybrid poprawiono wysprzeglik, który w modelach przed 15r. stwarzał problemy. Po czym poznać, że dany egzemplarz nie ma tej wady. Czy poprostu wszystkie wersje od 2015 są tej wady pozbawione?

Strona 167 z 175 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. [M30d] INFINITI M30d wrażenia z użytkowania po 13 000 km.
    By sengin in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13th-April-2019, 20:27
  2. Infiniti Q50 2.2d 2015 Premium by SPIDER'Q50
    By SPIDER'Q50 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 30th-October-2017, 00:17
  3. G35 Coupe, 2003, VIN - brak odpowiedzi od sprzedającego
    By Lukasz in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-June-2015, 17:20
  4. Polskie serwisy Infiniti - pytania o części
    By bobofruit in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 1st-June-2015, 21:18
  5. infiniti, ogólne pytania.
    By krystian801 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-November-2013, 23:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •