Poka? wyniki od 1,521 do 1,530 z 1742

Temat: Infiniti Q50 - wrażenia, pytania, odpowiedzi

Threaded View

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie Infiniti Q50 - opinie, wrażenia, pytania, odpowiedzi

    Proponuję tutaj umieszczać wszelkie opisy wrażeń z jazdy nowym Infiniti Q50 plus wszelkie pytania i odpowiedzi.

    Odpowiadając na pytanie grisza:

    Cytat Napisa? grisza Zobacz post
    Zadałem to pytanie w wątku poświęconym Q50 użytkownika "misiektoja" ale na razie nie doczekałem się odpowiedzi. Proszę zatem o twoje subiektywne odczucia w kwestii wyciszenia wnętrza, szczególnie w kontekście niskoprofilowych opon RF. Że jest twardo to już wiem. Ważna jest jednak dla mnie informacja czy oprócz tego, że jest twardo to we wnętrzu jest komfortowo w kwestii głośności, szczególnie odgłosów toczenia się opon.
    Tak jak wcześniej napisałem czuć, że jest to zawieszenie sportowe. A więc jest twarde co jest dodatkowo potęgowane przez niskoprofilowe 19 calowe opony run-flat. Ale jednocześnie zawieszenie jest bardzo fajnie zestrojone. Mimo, że czuć te nierówności to odgłos pracy zawieszenia jest bardzo, bardzo przyjemny. Generalnie ciężko to opisać, ale chce się słuchać pracy zawieszenia, naprawdę Poza tym po tych kilku dniach już się przyzwyczaiłem do twardości zawieszenia i nie przeszkadza mi to. Dodatkowo twardość rekompensuje to jak to auto trzyma się drogi - jak przyklejone Ja lubię sobie poszaleć na krętych drogach, a więc jak tylko dotrę auto zaczynam testować autko na dobre

    Jeśli chodzi o głośność tych opon to dla mnie są tak samo głośne jak normalne. Widziałem te narzekania użytkowników amerykańskiego forum, że run-flaty w Q50 są głośne, ale szczerze mówiąc nie wiem o co im chodzi, a więc ja nie widzę tutaj problemu. Ja jestem już na letnich run-flatach, Bartek z tego co wiem jeszcze na zimowych i jakoś też nie zwrócił uwagi na głośność opon RF, a więc chyba można przyjąć, że jest OK.

    Jeśli chodzi o ogólne wyciszenie to jest bardzo dobrze. W moim poprzednim samochodzie powyżej 140km/h musiałem podgłaśniać muzykę. Tutaj tego nie muszę robić, chociaż pewnie po części wynika to z systemu aktywnej redukcji szumu.

    Cytat Napisa? grisza Zobacz post
    Na koniec tygodnia jestem umówiony w Katowicach na jazdę próbną. Problem jednak w tym, że testowe Q50 mają na zimowym komplecie ogumienia i nie będę mógł póki co zrobić próbnej jazdy na komplecie 245/40 RF/19 w jaki wyposażana jest hybryda.
    Podejrzewam, że zimówki też są typu run-flat na 19 calach, tak przynajmniej jest w Warszawie, a więc jednak chyba będziesz miał okazję to sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez misiektoja ; 10th-August-2014 o 01:32

Podobne w?tki

  1. [M30d] INFINITI M30d wrażenia z użytkowania po 13 000 km.
    By sengin in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13th-April-2019, 20:27
  2. Infiniti Q50 2.2d 2015 Premium by SPIDER'Q50
    By SPIDER'Q50 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 30th-October-2017, 00:17
  3. G35 Coupe, 2003, VIN - brak odpowiedzi od sprzedającego
    By Lukasz in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-June-2015, 17:20
  4. Polskie serwisy Infiniti - pytania o części
    By bobofruit in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 1st-June-2015, 21:18
  5. infiniti, ogólne pytania.
    By krystian801 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-November-2013, 23:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •