Poka? wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Choinka

Hybrid View

  1. #1
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    May 2013
    Mieszka w
    Stargard
    Jeździ
    FX50S 12' Midnight Mocha
    Postów
    319
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 20 raz/y

    Domy?lnie

    Ogólnie jestem zadowolony. Auto naprawione, ja nie zostałem bez auta, przy okazji przetestowałem nowy model. Auto wróciło naprawione i umyte. Mam jednak kilka zastrzeżeń:
    -nie miałem sparowanych czujników od kół zimowych, i zapomniałem o tym powiedzieć. Szkoda, że serwis nie wyszedł z inicjatywą, żeby mi je sparować, nawet odpłatnie, chociaż przy cenie kół zimowych powinni to zrobić gratis. Tymbardziej, że to pewnie chwila z kompem w ręku
    -nie wiem co trzeba rozbić z autem, żeby średnie spalanie wyniosło 23,3 l/100km . Tzn. wiem, że tyle można spokojnie osiągnąć, ale jak oddawałem auto to było wyjechane z pół baku i moje średnie spalanie gdzieś na poziomie 15-16l, i w ciągu jakiś kilkunastu km skoczyło do 23. Nawet komputer pokładowy, który od zawsze pokazuje 15,1 skoczył na 15,3. No chyba, że się komuś "wylało" . No, ale ktoś, kto jeździł nie musiał tankować, ja zastępczaka oddałem zatankowanego, srednie spalanie 7,1 i jeździłem jak swoim, a nawet dużo wolniej i delikatniej. Taki mały zgrzyt...

    Edit:jeszcze przyszło mi do głowy, że po prostu auto mogło stać w serwisie z odpalonym silnikiem przez dłuższy czas
    Ostatnio edytowane przez stef ; 13th-April-2014 o 09:23

Podobne w?tki

  1. choinka na tablicy rozdzielczej
    By Yeti in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12th-April-2016, 17:29

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •