Strona 26 z 222 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676126 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 251 do 260 z 2217

Temat: Co robiłem ostatnio w swoim INFINITI

  1. #251
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    "Plastiki" spolerujesz (np. lampy), z szybą jak pisze Pozioma możesz mieć problem - lepsza metoda to chyba wypełniacze odprysków może się da zastosować do zarysowań, które likwidują efekt załamania światła...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #252
    SUPER MODERATOR Avatar Lukasz
    Do??czy?
    May 2010
    Mieszka w
    Dusseldorf, Wrocław
    Jeździ
    G35, 2005
    Postów
    960
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 77 raz/y

    Domy?lnie

    Więc jest tak jak już kiedyś słyszałem, jakieś tam bardzo delikatne zarysowania da się usunąć ale usunięcie głębszych wiąże się z ryzykiem załamań optycznych albo nawet (jak słusznie zauważył Pozioma) z pęknięciem szyby od przegrzania lub osłabienia powierzchni.
    G35 Coupe 2005 | Twin Turbo | 550 KM - 690 Nm >LINK<

  3. #253
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Puki co spróbuję polerować. Nie przegrzewałem szyby bo sprawdzałem palcem. Poza tym jak zaczynało wysychać spryskiwałem wodą.

    Mam koło się firmę zajmującą się polerowaniem ale nie robią niczego innego jak tlenek ceru - filc i jazda. Tak to i ja potrafię.

    Zimno było a ja o pustym brzuchu od rana. Następnym razem lepiej się przygotuję i zacznę jeszcze raz od początku.

    Aha i lampy poleruje się czym innym ( no chyba że mówimy o szklanych lampach ze starszych aut


    PS. w zestawie jest też filler do zarysowań, ja jednak chciałem je usunąć przede wszystkim a nie maskować. Jak ogarnę z grubsza to użyje fillera.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #254
    Forumowy wyjadacz Avatar krzychu
    Do??czy?
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX50S Premium '09 Umbria Twilight / Wheat
    Postów
    226
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Grzesiu,

    Dzięki za Z-TUBE, mam wrażenie że samochód dostał niezłego kopa Pomruk rasowej V6 został upiększony o dodatkowe decybele.

    Wkrótce filtr K&N

    Pozdrawiam
    Krzychu

    P.S. Twój dobry kolega dostał łomot, jedynie Kalidov wykonał plan.
    Krzysiek
    SOLD FX35 '06 Black / Brick | Technology | Sport | Touring | Summer - 20" Chrome rims, Winter - 20" rims '08 design | Klocki Przód i Tył HAWK PERFORMANCE HPS| Dywaniki WeatherTech FloorLiner
    CURRENT FX50S Premium '09 Umbria Twilight / Wheat | Summer - 21" Turbiny - Dunlop Sport MAXX RT 2 265/45R21 | Winter = 21" Fabryczne - Pirelli Scorpion Ice&Snow & NOKIAN WR SUV 4 265/45R21 | Dywaniki WeatherTech FloorLiner

  5. #255
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    kolega nawet zakończył karierę :/
    ale jak sam mówi - będą rozsądne pieniądze to będzie walczył.

    sry za OT.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  6. #256
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Niestety nie udało mi się dotrzeć na garaż i nie byłem świadkiem próby między szybą a sprzętem Grzegorza... Następnym razem może się uda. A swoją drogą szkoda,że nie zeszły te rysy. Kiedyś kleiłem szybę bo miała pęknięcie i na końcu fachowiec nawiercił aby zapobiec dalszemu pękaniu a następnie wtłoczył spoiwo/klej/jakiś płyn. Fakt było minimalne załamanie pod światło, ale nie duże. A z rysami to nie wiem co można zrobić jak nie spolerować?

    Jak się ustawiamy po odbiór mojego Z-Tube?
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  7. #257
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Dziś zrobiłem przekładkę zimówek na letnie w FX-ie i Jiulci.
    Koła zabrałem z Serwisu - jesienią mówili że 140-zł za sezon (1-wszy sezon darmo) a teraz krzyknęli ~430-zł !
    W weekend zrobię fotki to zamieszczę - po zmianie.
    Koła piknie domyłem i.... drapię się po głowie gdzie by je tu "włożyć". Na Jiulke mam półkę ale
    FX-owe '21 to przy 4 kołach prawie metr sześcienny - Greg wymyśliłeś te wieszaki
    chyba jak mówiłeś pozostaje mi powiesić "obrazki" na ścianie
    Przy sobocie może w końcu zamontuję chlapacze bo leżą już 2 miesiące i jakoś do tej pory nie miałem do nich "weny".
    Zrobiło się cieplej i widniej to może się uda
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 22nd-March-2011 o 19:33
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  8. #258
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    mozemy sie umówić kiedyś u mnei w garażu i je zamontować. mam narzędzia i inne gadżety ( z żabą do 3T włącznie- nóweczka sztuczka jeszcze nie smigana :P )
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #259
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Irek skoro masz II komplety - bo 21 standard i 21 śmigła to wyważ sobie i sam je zakładaj. Roboty na 30 minut /+ 2 papierosy i 2 piwa/
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  10. #260
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2010
    Mieszka w
    Kleszczów
    Jeździ
    FX 30d 2010
    Postów
    36
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć Irek mam pytanie,czy miałeś oznakowane koła letnie(prawe lewe przód tył) mam zamiar zrobić przekładę ,a nie wiem czy czujniki ciśnienia są przyporządkowane do danego koła. Pozdrawiam Vania

Strona 26 z 222 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676126 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Ile najszybciej jechaliście swoim Infiniti ?
    By misiektoja in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 30th-May-2019, 15:11
  2. Co byś zmienił w swoim INFINITI
    By mzie in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 5th-May-2019, 19:14
  3. Czy ktoś czyścił silnik w swoim infie?
    By Arti in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10th-August-2014, 17:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •