Poka? wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Alfa Romeo Gtv- ViluC36

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX 37S 2008 Platinum Graphite
    Postów
    17
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Alfa Romeo Gtv- ViluC36

    Gdy Infiniti sobie spokojnie odpoczywa ja ruszam na trasę swoim drugim potworkiem. Alfa Gtv samochód który za bardzo przystępną cenę zrobi Ci taką frajdę jak cały harem pięknych orientalnych księżniczek. Samochód cholernie niepraktyczny (bagażnik 115litrów!), mało zwrotny, ciasny i twardy ale za to go kocham. Krótko o silniku 2,0 TS czyli konstrukcja sprawdzona i znana z innych modeli Alfy. 150koni i 180nm do tego ta mała stajnia lubi wysokie obroty. Zawieszenie Eibach amortyzatory+sprężyny -30mm samochód idzie jak przyklejony.

    Kilka fotek







    No i mały filmik zaraz po wymianie wydechu i przebudowie dolotu.


  2. #2
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Siemasz

    jak z trwałościa 100% włocha?alfy no cóż nie grzeszą trwałością-taka o nich opinia.

    ogólnie autko ładne,na filmie widac że rzeczywiscie trzyma się drogi jak przyklejone.

    Mnie np cholernie podoba sie Brera.

    btw

    w kumplach trochę strachu zasialeś heh
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  3. #3
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Dlaczego wlasciciele Alfy nie mowia sobie "czesc" ?? bo rano juz sie widzieli w service
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  4. #4
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX 37S 2008 Platinum Graphite
    Postów
    17
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Tak tak stare dobre stereotypy rozsiane przez właścicieli Passatów i Golfów Powiem tak Alfa spartoliła sobie opinie w latach 80 gdzie alfastudy rdzewiały zanim zjechały z taśmy produkcyjnej a ruszać trzeba było z 3biegu bo jedynka i dwójka przestawała istnieć przy montażu skrzyni biegów w fabryce. Potem jednak Alfa wprowadziła znaczący postęp świetne silniki V6 i diesle 2,4 które na głowe biją bezawaryjnością Vagowskie TDI. Jedyny mankament to zawieszenie jest cholernie delikatne ale już seryjna Alfa daje dużo frajdy z jazdy. Ja swoją kupiłem w stanie agonalnym przepalała olej, zawias powybijany, lakier poprzepalany, zapuszczone wnętrze ale i tak łoiem skórę wszystkim w wieśwagenach i przegazowanych calibrach. Zadam wam pytanie który silnik wytrzymałby piłowanie do 6,9k obr. ze śladową ilością oleju? Bo mój TS to wytrzymał Po 2latach nie żałuje że ją kupiłem i stopniowo doprowadzam ją do stanu używalności. Dziś Alfa to mocno zaawansowane technologicznie konstrukcje ( 1,7Turbo lekki i mocny), świetny napęd na 4koła co można zobaczyć w Brerze czy 159 no i design. Pojechałem ze znajomym oglądać kombi dla niego koniecznie chciał E90 bo od początku jeździł BMW, ale namówiłem go na jazdę próbną 159 2,4JTD cały czas mu się gęba cieszy jak ma gdzieś jechać nią

  5. #5
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    BMW kombi ma skrót E61
    Co do Alfy - podobaly mi się w srodeczku od modelu 156. Znowu 166 miała fajny mocny benzynowy silniczek. Design mają rzeczywiście rewelacyjny.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  6. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX 37S 2008 Platinum Graphite
    Postów
    17
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    E61 to seria 5 E90 to seria 3 a on właśnie trójeczki szukał

  7. #7
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    A to przepraszam
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Podobne w?tki

  1. Baby Ferrari by Alfa Romeo
    By Mors in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6th-December-2016, 19:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18th-November-2016, 16:37
  3. Alfa 159
    By sirtrojan in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14th-September-2012, 22:02
  4. ViluC36- FX37S
    By ViluC36 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 2nd-June-2010, 14:13

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •