Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Zmiana nawigacji na Europę

Hybrid View

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2014
    Mieszka w
    Włocławek
    Jeździ
    Infiniti FX35 rok 2011 biały
    Postów
    11
    Podziękował
    11
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Zmiana nawigacji na Europę

    Witam
    Jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Mam FX35 z navi ze us a chciałbym mieć PL i Euro. Jakie mam opcje?

  2. #2
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Katowicach
    Jeździ
    Białym Fx35 z 2006
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Witam chcial bym sie podlaczyc do tematu szukalem ale nie znalazlem prostej odpowiedzi, czy majac fx35 z USA wkladam poprostu jakies mapy i funguje czy trzeba to jakos przerobic ? Koles powiedzial mi jeden ze to kwestia zmiany anteny i bedzie smigalo w europie bez problemu,oczywiscie bedac urodzonym sceptykiem i majac poczucie fantazji jakos to do mnie nie dotarlo bo co ma antena z sama navi ? I z tad moje pytanie co tu zrobic by dzialalo mam to nowe radio tzn po lifcie , Pozdrawiam i sorry pisze z tableta .

  3. #3
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Jak masz polifta, to masz navi z hdd. Wtedy sie da... Do przedlifta (navi na dvd) nie ma na dzien dzisiejszy map... I raczej nie bedzie... Poszukaj na forum bo bylo juz o tym...
    Koles jakis dziwny, moze rano tabletki nie wzial albo cos?? Antena gps odbiera sygnal z satelity wiec co za roznica gdzie jestes? To kwestia map...

  4. #4
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2006, czarny
    Postów
    126
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Jak masz polifta, to masz navi z hdd. Wtedy sie da... Do przedlifta (navi na dvd) nie ma na dzien dzisiejszy map... I raczej nie bedzie... Poszukaj na forum bo bylo juz o tym...
    Koles jakis dziwny, moze rano tabletki nie wzial albo cos?? Antena gps odbiera sygnal z satelity wiec co za roznica gdzie jestes? To kwestia map...
    Ja mam polifta, ale mam napęd navi pod siedzeniem pasażera. Wsadziłem płytę Ren.Car.Navi.Comm.Europe.v32.1.2012 pojawia się napis LOADING a następnie ERROR DISC.

    Czy wg Ciebie powinienem mieć dysk? Tzn. jak się wówczas odbywa wgrywanie mapy?

  5. #5
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Witam, udało mi się nagrać i odpalić najnowsze mapy na Europę i Polskę a mianowicie Carminat Navigation 32.1. Mapy są datowane na 2012-2013 i podobno nie ma już nowszych (renault/nissan przestało już aktualizować ten system map). Nawigacja co mnie zdziwiło jest bardzo dokładna, pokazuje wszystkie zjazdy, wyświetla boczny ekran z informacją na jaki pas zjechać i za ile metrów). Są wszystkie ulice natomiast nie ma chyba numerów domów. Należy ściągnąć nawi z linka poniżej, wypalić na DVD+R DL z prędkością 2,4x (niekoniecznie musi być markowa, ja kupiłem w Auchan). Jest do tego jeszcze płyta CD z aktualizacją oprogramowania, można włożyć do czytnika pod pasażerem (ja nie zauważyłem zmian). Następnie wsuwamy dvd z mapami właśnie do czytnika pod fotelem pasażera i cieszymy się w miarę aktualnymi mapami na Polskę i Europę. Pozdroo

    !!!Mapy Polska!!!!

  6. #6
    Trochę już ogarniam Avatar nero113
    Do??czy?
    Aug 2015
    Mieszka w
    3miasto
    Jeździ
    Infiniti FX 45 '08, Fiat 125p '81, Mitsubishi Galant V6 24 '98
    Postów
    95
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Potwierdzam, działa. Jedyny i największy zarazem minus to brak możliwości wpisania adresu pod który chciałoby się jechać. Trzeba wybrać punkt docelowy na mapie - wtedy śmiga.

  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2006 CZARNY
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam
    Mi się nie udało zgrałem i nie chce odpalić...
    Szkoda

  8. #8
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Pany Polift czy II gen? Bo błędów w tej dyskusji tyle ze ho ho.
    Do Polifta spróbuj mapę na DVD carminat. Czasem polowicznie działa. Zmiana anteny nic nie daje. Twoj wrodzony sceptycyzm tu akurat się sprawdził.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #9
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Katowicach
    Jeździ
    Białym Fx35 z 2006
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Pany Polift czy II gen? Bo błędów w tej dyskusji tyle ze ho ho.
    Do Polifta spróbuj mapę na DVD carminat. Czasem polowicznie działa. Zmiana anteny nic nie daje. Twoj wrodzony sceptycyzm tu akurat się sprawdził.
    1 Generacja polift

  10. #10
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    u mnie w polifcie dokładnie nie działał Carminat ale u kolegi Gizmo jakoś w miarę.
    Połowicznie bo trzeba było wskazać miejsce docelowe na mapie - kliknąć kieruj tutaj i jako tako mapka kieruje.

    Jak dla ozdoby i ruchu na desce może być ale użytkowo - nie polecam .
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Jaka wersje nawigacji posiadam - jak sprawdzić?
    By bobofruit in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 7th-June-2015, 18:33
  2. Nawigacja na HDD zmiana na Europę!!
    By smola71 in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16th-July-2014, 20:49
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11th-April-2011, 20:00
  4. opcja w nawigacji
    By linkintiger in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11th-October-2010, 19:54

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •