Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Obejrzenie starszego Mercedesa Poznań...

  1. #1
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie Obejrzenie starszego Mercedesa Poznań...

    Drodzy forumowicze... Jakoś tak ostatnio mnie znowu wzięło na youngtimera Oczywiście, tylko Mercedes wchodzi w grę... Znalazłem interesujące mnie auto, niestety jest w Poznaniu. Czy ktos znający sie na mechanice z okolic Poznania mógłby go dla mnie obejrzeć?? Oczywiście zapłacę badz PLN lub alko walutą Chodzi o C124 230CE z 1987r... Na forach w124 już się zarejestrowałem, ale jakos z Poznania nie ma chętnych żeby podjechać i zobaczyć dla mnie to auto... Jeżeli ktoś z was byłby w stanie zrobić dla mnie przysługę, będę wdzięczny...
    Pozdrawiam
    korzen

  2. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    To jeszcze podaj linka Krzychu

  3. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    mnie trochę korci na jakiegoś sl w okolcach 1992 z hardtopem itp kawał fajnej fury za niewielkie pięniądze. Im wiekszy silnik tym wiekszy fun
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #4
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Ja szukam czegoś innego... Miał byc SEC, ale nie stać mnei chwilowo na to auto... Za sensowny trzeba dać 25-30tyś i utrzymanie swoje kosztuje. Chce C124, bo sa tanie i czesci wręcz za grosze. Od razu mówie, że auto jest baardzo tanie. Szukam czegoś do remontu. Wyposażenie i silnik nie mają większego znaczenia. Ma być pierwsza seria, dobra kolorystyka (zielony, zloty, błękitny) i ASB. No i jak najbliżej oryginału. Zero tuningu czy LPG (ke jetronic zle to znosi).
    http://olx.pl/oferta/pilnie-sprzedam...5-ID5CxHd.html
    Kolorystyka dla mnie boska Co do auta to rozbita przednia szyba (kamyk), do zrobienia uklad zaplonowy (czasem wypada zaplon na pierwszym garku), do wymiany swiatla i kierunki (na takie jak wyjechal z fabryki), zerwana linka recznego. Pozniej blacharka i malowanie, ale ot za rok 2... Mam wiecej fotek, na ktorych widac wady jak cos

    SIR mowisz o R129?? Nie patrz na auta za parenascie czy 20tys... Uwierz mi... Za R124 cabrio trza dac 23-25 i to z motorem 2.0... Co dopiero za R129. Był ładny do wzięcia u nas na forum, ale coś 60tys. Tani mercedes Cie zrujnuje... Tak czy inaczej Mercedesy (szczególnie te starsze) to wyjątkowe auta...

  5. #5
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    kiedyś na spocie youngtimerów ogladalismy z areckim (Athens) takei SL i zgodziliśmy się, że to na prawde ładne auto. Może konsola nie powala tak samo jak zegary ale buda - linia kozak.

    ten np fajny
    http://olx.pl/oferta/mercedes-benz-r...tml#eccb296d74

    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar zajac01
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Sulejówek
    Jeździ
    INFINITI FX35 2004 RWD BiFuel 20''
    Postów
    507
    Podziękował
    32
    Otrzymał podziękowanie 34 raz/y

    Domy?lnie

    U mnie pod firmą latem czasem przyjeżdża sl roadster, odpowiednik gulwinga. Srebrny, z czerwona tapicerką. Tablice oczywiście zabytkowe. Taki cukierek że zawsze napatrzeć się nie moge...

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar badyl
    Do??czy?
    Jun 2012
    Mieszka w
    Boleslawiec
    Jeździ
    MB C63
    Postów
    476
    Podziękował
    44
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Ojciec sprzedaje C124 ale cos za 14tys ale bardzo ladna sztuka Posiada tez 123 coupe zlota na zabytku, bardzo fajne auto na letnie wypady na "biwak"
    POZDRAWIAM MICHAŁ

  8. #8
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    SIR a ten ?
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-5...C34006683.html
    czy nie ta buda interesuje - tutaj fajny silnik
    Ostatnio edytowane przez LOKTONG ; 30th-July-2014 o 14:39

  9. #9
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Krzychu dolicz naprawe, plus akcyze i koszta rejestarcji... Zreszta, to nie to czego bym chcial.. Ja chce PRAWDZIWEGO Mercedesa

    SIR ten R129 piekny... Wprawdzie "tylko" 3.2 i 6 garow, ale za to koszta utrzymania (przynajmniej motoru) beda na rozsadnym poziomie.

    Badyl rok temu myślałem o c123, ale znalezc cos w dobrej cenie to jak szukanie igły w stogu sina. C124 mi się podoba i wszystkie graty są dostępne od ręki. Do tego to auto, które w razie potrzeby może być używane na codzień. 14tys to dla mnie zdecydowanie za drogo. Juz mi dzwonili z klubu W124, bo jest perełka klubowa (stan bdb, 5lat ostatni właściciel, wcześniej też x lat w klubie z pełną historią) za 13tys... Jest tez 3.2 za 10tys klubowy, ale to juz polift i mi się nie podoba

  10. #10
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Krzychu tak jak Korzeń prawi, drogo a poza tym to nie to samo. Nie zależy mi na szpanerskim aucie które wyglada na droższe niż jest - to raczej nie mój styl.
    Po prostu ma być fajny klasyk.
    Poza tym to i tak teoretyczne dywagacje więc chill mogę sobie pooglądać piękne oferty a puki co muszę ogarnąć volvo bo najwyższa pora.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Witam forumowiczów, Poznań
    By MelGibson in forum Dopiero dołączyłeś? Przywitaj się !
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12th-February-2017, 19:44
  2. Lakiernik godny polecenia - Poznań?
    By Grucha in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 7th-February-2017, 17:18
  3. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 6th-September-2016, 22:55

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •