Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 38

Temat: Hamulce do M37S

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Fele ładne, ale jak pomyśle, jak będą wyglądać ranty po pol roku, to mi się słabo robi

  2. #12
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2014
    Mieszka w
    Koszalin
    Jeździ
    INFINITI M37S
    Postów
    50
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ranty okrojone od krawężników, czy od soli? Staram się uważać ale i tak już swoje 20" porysowałem w kilku miejscach, odnawiam srebrnym markerem

  3. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Krawężniki ... letnie opony mam z takim rantem zabezpieczającym felgi i sprawdza się to świetnie, ale zimowe już nie i obcierki czasami mi się zdarzają. Ja dwoje felgi wszystkie regenerowałem w tym roku i 2 razy już przytarłem, ale jeszcze ich nie oglądałem, żeby serce mi nie krwawiło.

  4. #14
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2014
    Mieszka w
    Koszalin
    Jeździ
    INFINITI M37S
    Postów
    50
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam jakie polecacie klocki hamulcowe do M37S , bo lada moment bede miał do wymiany cały komplet oryginalnych infiniti po przejechaniu 17 tys.km od lipca 2014 i zastanawiam się czy znowusz zakładać oryginały czy sprawdzić jakieś inne. Tarcze hamulcowe mam jeszcze w dobrym stanie. Dzięki za podpowiedż i pozdrawiam. Szerokości!

  5. #15
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć, długo się nie odzywałeś Fajnie, że nadal jesteś z nami. Co do klocków, to jeżeli po 17 tkm seryjne nadają się do wymiany, to musisz nieźle cisnąć. Mi bez kompresora starczały na dwa razy dłużej. Wg. mnie jeżeli OEM Ci wystarczają, to możesz przy nich zostać, ew. na przód założyć Forodo DS 2500. Tu teoretycznie masz nr części: https://www.stillen.com/brakes/brake...initi-m37.html
    Upewnij się przed zakupem, że pasować do Twoich hamulców.

  6. #16
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2014
    Mieszka w
    Koszalin
    Jeździ
    INFINITI M37S
    Postów
    50
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam chyba rozładował mi się akumulator, auto nie chce odpalić i daje 5 sygnałów dzwiękowych. Jutro spróbuje z 2 kompletem kluczyków może coś z immobilajzerem, ale juz kilka dni wcześniej słabo kręcił.
    Dzisiaj próbowałem odpalić na kable z małym 1.4 autkiem ale nie dało rady tylko dzwięk ttrrrrtttt. Fure zostawiłem na parkingu w pracy więc coś będe kombinował w ostateczności może serwis AA wezwę aby odpalił, prostownik w domu mam więc aby tylko odpalić. Pedał hamulca też zblokował się poszedł w dół, może mieliście podobnie czy cos wiecie?

  7. #17
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Zaju1 Zobacz post
    Witam chyba rozładował mi się akumulator, auto nie chce odpalić i daje 5 sygnałów dzwiękowych. Jutro spróbuje z 2 kompletem kluczyków może coś z immobilajzerem, ale juz kilka dni wcześniej słabo kręcił. Dzisiaj próbowałem odpalić na kable z małym 1.4 autkiem ale nie dało rady tylko dzwięk ttrrrrtttt. Fure zostawiłem na parkingu w pracy więc coś będe kombinował w ostateczności może serwis AA wezwę aby odpalił, prostownik w domu mam więc aby tylko odpalić. Pedał hamulca też zblokował się poszedł w dół, może mieliście podobnie czy cos wiecie?
    Typowe objawy...
    Z auta 1.4 powinieneś odpalić (ja odpalałem nawet FX30d z Gulietty 1.4) - podepnij jumpy (grube !) i niech to 1.4 pochodzi na podwyższonych obrotach ok. 10~15 min żeby Tój aku się choć trochę podładował, dopiero potem kręć (dlatego miałeś trrrrrttt), druga metoda - pożycz od kogoś booster...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  8. #18
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2014
    Mieszka w
    Koszalin
    Jeździ
    INFINITI M37S
    Postów
    50
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Podłączony do kumpla 300C na 5 minutek i poszedł, już podłaczony pod prostownik po 11 godzinach ładowania powinno być git. Dzięki latamy dalej , pozdrawiam!

  9. #19
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2014
    Mieszka w
    Koszalin
    Jeździ
    INFINITI M37S
    Postów
    50
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    12507483_1019720054755034_4006967832471510036_n.jpg Witam pojawia mi się teraz taki komunikat i 5 sygnałów dżwiękowych, z głośniczka na tyle auta. Czy mogą być do wymiany juz baterie w kluczyku?

  10. #20
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2014
    Mieszka w
    Koszalin
    Jeździ
    INFINITI M37S
    Postów
    50
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Bo drugi kluczyk z tego co wiem to trzeba skonfigurować w serwisie, i czy jak wymienie baterie w 1 komplecie, to mogę mieć póżniej problemy z odpalenie czy będzie się normalnie łączył? Na serwisie 1 kwietnia pełny serwis zaznaczone było że wymieniali, albo się nie chciało Chyba że coś się porąbało po rozładowaniu akku.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Grabba - M37S Premium
    By grabba in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 412
    Ostatni post / autor: 3rd-December-2016, 13:20
  2. [M35] Dywaniki M37S
    By imnowak in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14th-November-2014, 00:03
  3. Nowy nabytek Infiniti M37S
    By Zaju1 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 7th-July-2014, 00:48
  4. Tarcze M37S, FX50, FX37S
    By grabba in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30th-October-2013, 20:58

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •