Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Infiniti fx35

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Gryfino
    Jeździ
    Jeep Grand Cherokee 4.7, 1999, grafit
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Infiniti fx35

    Witam, potrzebuje opinii na temat tego Infiniti. Sprawdzilem juz carfax, wyjechal w jednym kawalku z Kanady. Wlasciciel troche kreci przez telefon... Obserwuje aukcje od miesiaca, cena byla zmieniana juz kilka razy. Moze to jakis sliski temat. Stan wydaje sie wzorowy. Cena chyba wysoka jak na ten rocznik. Nie znam sie na tej marce. To ma byc moje pierwse Infiniti, nie chcialbym sie sparzyc na starcie Jakies sugestie? Pozdrawiam
    http://allegro.pl/show_item.php?item...66278#imglayer

  2. #2
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Gryfino
    Jeździ
    Jeep Grand Cherokee 4.7, 1999, grafit
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Za bledy w pisowni z gory przepraszam

  3. #3
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Cena jest dosc niska... Na tych zdjeciach nic nie widac... No moze, ze opony sa srednie (przy tej cenie te 3tys na opony do przezycia). Popros o lepsze zdjecia, szczegolnie wnetrza i spod maski. Zapytaj na jakim oleju jezdzi auto i jak dlugo je ma. To, ze przyjechal z Kanady caly nie swiadczy o tym, ze w Europie nic sie nie dzialo. Zapytaj jak ma przerobione swialta na EU?? Nie widze cofania i przeciwmgielnego. To podstawa (przerobka swiatel ok 700-800zl). Na tych fotach wyglada ok. Przebieg jak nie bylo LPG tez akceptowalny. Super sprawa, ze z Kanady wiec ma licznik w km/h. Kolor jak moj, szkoda, ze nie ma sport pakietu. Ogolnie cena bardzo atrakcyjna, wiec warto sie pofatygowac i obejrzec auto

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    W ogłoszeniu jest: Dwa tryby jazdy: ciągły napęd 4x4 lub napęd tylny ... ?

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Gryfino
    Jeździ
    Jeep Grand Cherokee 4.7, 1999, grafit
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Z fatygowaniem to troche gorzej, jestem ze szczecina do goscia mam 800km!! Chce jechac na weekend, wole zeby to byl wyjazd na pewniaka i powrot Infiniti A mi sie wydawalo ze ma przerobione lampy... Ponoc nie jezdzil na gazie. Opony letnie ponoc juz smietnik, zimowe nowe z zeszlego roku. Jest drugim wlasnicielem w kraju. Jezdzil nim dwa lata. Auto wyjechalo z Kanady w 2009. Znalazlem jeszcze inne fotki z poprzedniej aukcji z wyzsza cena:
    http://otomoto.pl/infiniti-inny-infi...C34911892.html

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar zajac01
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Sulejówek
    Jeździ
    INFINITI FX35 2004 RWD BiFuel 20''
    Postów
    507
    Podziękował
    32
    Otrzymał podziękowanie 34 raz/y

    Domy?lnie

    Jak na 2 stówki przebiegu, to ma całkiem przyzwoity fotel kierowcy.

  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Gryfino
    Jeździ
    Jeep Grand Cherokee 4.7, 1999, grafit
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    No wlasnie, stan ogolny jest bym powiedzial ''kolekcjonerski'' Fotel kierowcy nie zmeczony. Zmartwilem sie tylko ta przerobka lamp... Zapomnialem ze w EU jest troche inaczej. Wydaje mi sie ze pierwszy wlasciciel w kraju raczej to zrobil, prawie 6 lat z krzywo swiecacymi lampami przednimi jezdzic to troche lipa... Teraz z innej beczki, czy na montaz butli lpg w kole jest wystarczajaco miejsca?

  8. #8
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Lampy przednie zostaja. Sa US swiecace prosto wprawdzie (nie w prawo jak u nas), ale mieszcza sie w normie. Chodzi o kierunki tylne (nie czerwone a pomaranczowe, to ma na pewno przerobione), ale i brak swiatla przeciwmgielnego i cofania (u nas mus, w US nie). Fotel jest troche styrany, tylko tego nei widac na tym zdjeciu (zn sie ja widze ). Kierownica ok. Ogolnie wyglada bardzo fajnie. Jedz i sprawdz auto w jakims warsztacie koniecznie (nei zebys kupil z obrocona panewka i zalanego motodoktorem). Suma sumarum mi sie podoba i cena dobra
    Co do butli przeszukaj forum. Mozna butle 80L jak ja mam z podniesieneim podlogi w miejscu kola, lub tylko w miejscu kola ok 60L... Bylo na forum poszukaj.
    Pozdro

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar zajac01
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Sulejówek
    Jeździ
    INFINITI FX35 2004 RWD BiFuel 20''
    Postów
    507
    Podziękował
    32
    Otrzymał podziękowanie 34 raz/y

    Domy?lnie

    Kierownica ok bo wypastowana i świeci się jak psu... orzeszki też tak miałem po zakupie i przez jakiś czas WTF, czemu non stop ręka brudna?
    A odnośnie tylnych lamp to tak jak korzeń mówi, miej to na uwadze. Ja miałem nie przerobione i pomimo, że gość jeździł jakieś 4 lata w Polsce, to mi się udało tylko 3 msce i straciłem dowód rejestracyjny. Lampy do przeróbki, ponad 6 stówek w plecy na przeróbkę. Jeśli w tym są oryginały, to zawsze jakiś argument do urwania ceny.

  10. #10
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Gryfino
    Jeździ
    Jeep Grand Cherokee 4.7, 1999, grafit
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wlasnie jestem po rozmowie, lampy przod przerobione, brakuje spryskiwaczy, tyl nie ruszane. Mam nadzieje ze da sie przerobic tak zeby bylo ladnie bez dokladania lampy pod spodem zderzaka... Olej 5w30, wymienione ostatnio lozyska na przodzie. Fotel kierowcy ma jakies ryski ale to jest do wyciagniecia, nie jest zdeptany jak w wiekszosci przypadkow... Cene juz urwalem sporo przez telefon. Opony letnie na jeden sezon. Napedy sprawne. Wszystko teoretycznie Jestem zdecydowany na 99%, musze tyko nagrac jakis warsztat w okolicy. Martwi mnie tylko ta cena, na necie sa duzo tansze, nie wiem czy cena nie przerasta troche wartosci samochodu....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Infiniti fx35 by kmn
    By kmn in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16th-May-2015, 20:01
  2. Infiniti FX35
    By Roman1111 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17th-January-2015, 12:46
  3. Kickdown w Infiniti Fx35
    By dexsterek in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25th-August-2013, 21:24
  4. infiniti fx35
    By grzesiek in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28th-September-2012, 01:40

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •