Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Szukam Infiniti FX35 I / Prośba o ocenę

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Vectra C
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Szukam Infiniti FX35 I / Prośba o ocenę

    Witam, noszę się z zakupem Infiniti FX35 I generacji. Maksymalnie na samochód mogę przeznaczyć 50 tys. zł i jak na razie zainteresowałem się tymi egzemplarzami:

    http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-35-gaz-C35295973.html
    http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-35-C35828589.html
    http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-35-C35789755.html (jakieś tanie?)
    http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-fx35...C33983491.html (w tym podobają mi się kolory - czarny na zew. i jasny w srodku)

    http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-infi...C35272827.html (ten już widziałem gdzieś na forum, ale niestety niezbyt dużo).

    Chciałbym prosić o rady dot. kupna samochodu, jak i opinii na temat powyższych (może już niektóre z nich widzieliście, lub wiecie coś o nich więcej). Oczywiście oferty sprzedaży także mile widziane.


    Z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2
    Trochę już ogarniam Avatar Jurcyś
    Do??czy?
    Jan 2015
    Mieszka w
    Olecko
    Jeździ
    Fx 35 2005 grafit
    Postów
    93
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ja niedoświadczony szukacz samochodu tej marki to mogę sie wypowiedzieć co do drugiego linku, bo pisałem ostatnio do nich zapytanie to ostrzegam ze jest to zwykły najzwyklejszy przekręt. Ma to nawet swoją nazwę, jest on opisany na Allegro jak i w całym necie aprzekręt Nigeryjski.

    Jak chcecie to mogę jutro wstawić treść maili jakie dostałem żeby było ostrzeżenie dla przyszłych poszukiwaczy. Bedzie tez można porównać czy lecą formułką kopiuj/wklej

  3. #3
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Do kazdego zalatw VIN, to podstawa...
    1. Chyba malowany tyl, ale nei prorokuje... Golas, ale wyglada calkiem znosnie...
    2. "Samochód jest niezwykle bogato wyposazony" ta jasne Golas ma tylko navi z opci i dostep bezkluczykowy... Wyglada spoko i cena bardzo niska jak na polifta. Czujniki dokladane... Dla mnie to kolejna sciema naciagacza... Brak nr telefonu w ogloszeniu... Odpusc bo okazji nei ma
    3. Brak zdjec srodka... Ogolnie malo widac. Ok, ale za ta cene... Nie prorokuje, ale przy tym przelocie i kiepsko np ustawionym LPG moga byc problemy... Bez weryfikacji stanu panewek i gladzi bym sie chyab nie zdecydowal... Nie ma FX za taka cene, wiec nawet jak przyjdzie Ci zrobic silnik (+-10k zl), to i tak spoko oferta.. Ja bym z ciekawosci podjechal
    4. Podoba mi sie najbardziej... Tylko, ze to komis i kolejny golas (chociaz ma navi)... Oczywiscie "gole" fx i tak ma wszystko co potrzebne do zycia No moze ciezko byloby mi sie przestawic na wyciaganie kluczyka z kieszeni
    5. Nie komentuje... Jedz i kupuj bo za takie pieniadze to smiech... Przelot spory, ale jak w poprzednim nawet wliczajac koszty nowego silnika dobra opcja... W USA tez mocnego dzwona nie bylo... Cena no smiech
    Kazde FX mocno trzeba obejrzec... Doprowadzanie auta do ladu kosztuje bardzo duzo (wiem co mowie )... Zadecyduj czy szukasz bazy do zrobiebnia dobrego auta (spoko opcja bo wiesz co masz), czy szukasz naprawde ladnego auta... Tylko budzet 50kzl na ladnego fx i pakiet startowy to w mojej opini malo...

    Powodzenia
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  4. #4
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    Dodam tylko do ogloszenia numer 2 ze jak jest brak nu,meru telefonu to na kazde Twoje pytanie jest odpowiedz łamana polszczyzna ze wplac zalicze a auto podstwaia ci pod dom - Korzen dobrze prawi odrazu odpusc
    50tys za I gen przedlift to spokojnie mu wystarczy

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Vectra C
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki za ostrzeżenie dot. 2 samochodu.

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Do kazdego zalatw VIN, to podstawa...
    1. Chyba malowany tyl, ale nei prorokuje... Golas, ale wyglada calkiem znosnie...
    2. "Samochód jest niezwykle bogato wyposazony" ta jasne Golas ma tylko navi z opci i dostep bezkluczykowy... Wyglada spoko i cena bardzo niska jak na polifta. Czujniki dokladane... Dla mnie to kolejna sciema naciagacza... Brak nr telefonu w ogloszeniu... Odpusc bo okazji nei ma
    3. Brak zdjec srodka... Ogolnie malo widac. Ok, ale za ta cene... Nie prorokuje, ale przy tym przelocie i kiepsko np ustawionym LPG moga byc problemy... Bez weryfikacji stanu panewek i gladzi bym sie chyab nie zdecydowal... Nie ma FX za taka cene, wiec nawet jak przyjdzie Ci zrobic silnik (+-10k zl), to i tak spoko oferta.. Ja bym z ciekawosci podjechal
    4. Podoba mi sie najbardziej... Tylko, ze to komis i kolejny golas (chociaz ma navi)... Oczywiscie "gole" fx i tak ma wszystko co potrzebne do zycia No moze ciezko byloby mi sie przestawic na wyciaganie kluczyka z kieszeni
    5. Nie komentuje... Jedz i kupuj bo za takie pieniadze to smiech... Przelot spory, ale jak w poprzednim nawet wliczajac koszty nowego silnika dobra opcja... W USA tez mocnego dzwona nie bylo... Cena no smiech
    Kazde FX mocno trzeba obejrzec... Doprowadzanie auta do ladu kosztuje bardzo duzo (wiem co mowie )... Zadecyduj czy szukasz bazy do zrobiebnia dobrego auta (spoko opcja bo wiesz co masz), czy szukasz naprawde ladnego auta... Tylko budzet 50kzl na ladnego fx i pakiet startowy to w mojej opini malo...

    Powodzenia

    Odnosnie 5, bardzo duzo, tzn. ile? 20 tys?

    PS. Co do tych bąbli na nawigacji, da radę to jakoś naprawić?

  6. #6
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    daleko nie masz - przejedz się do tej 5.
    Zrób rundę - sprawdź czy nie przerywa tj nie gubi zapłonu, czy nie szumią koła, piasty to bolączka tego auta - duże ciężkie koła ,
    co było walone w US to widać na fotach - co dostał w PL to już inna bajka.

    wysiedziane fotele to też nic strasznego ten typ tak ma
    pęcherze na desce rozdzielczej również - choć tu naprawa jest droższa i ogranicza się do obszycia konsoli skórą ew wymiany na używkę.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Vectra C
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki za rady, przejadę się może w ten weekend zobaczyć numer 5. Napiszę jak będę coś wiedział więcej.

  8. #8
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Bable tylko obszycie... Koszt 1300-1500zl i masz piekna skore z przeszyciami na desce... Auto napbiera zupelnie innego charakteru
    Co do kosztow, wymiana motoru powinna zamknac sie w 10tys zl... Olej w skrzyni "po bozemu" kupujac olej z ASO 1500-2000zl, opony jak trzeba 3tys zl komplet, oleje filtry nie mowie... Ja tam na pewno sprawdzilbym kompresje, zrzucil miske i ocenil stan panewek/gladzi... Do tego czyszczenie smoka i miski... Do tego jakies "nieprzewidziane" koszta jak piasta, geometria itp.. Ale to jak w kazdym aucie... Wiesz ja sie nie wypowiadam, bo ja robie wszystko Wymiane silnika mam juz za soba, ale tez kupilem auto z zalozeniem doprowadzenia go do stany bdb... Tyle, ze wydalem duzo wiecej niz liczylem (liczylem 5-10kzl, wydalem juz chyba z 25 ale nei wiem bo po 15 przestalem liczyc... Ale to wszystko zalezy co kupisz... Ja auto robie pod siebie, wiec "przy okazji" robei wszystko (np wymieniam uszczelniacz walu, to przy okazji uszczelnienia skrzyni, regeneruje wal itd...).. Koszta sa spore, bo ludzie auta nie znaja i roboty przez AWD tez troche jest... Ale jezeli pytasz, czy za 20tys doprowadzisz auto do ladu?? Jezeli kupisz takiego za 35tys i wlozysz w niego 15tys, to moim zdaniem za te sumaryczne 50tys zl pierrwszej generacji w takim stanie nie kupisz... A noz motor jest w dobrym stanie i ew zrobisz rozrzad (~3tys), porobisz drobiazgio i auto bedzie kosztowalo zaledwie 40tys 10 masz w kieszeni na wszelki JA tam bym jechal obejrzec za ta cene na pewno
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  9. #9
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Vectra C
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Niestety numer 5 został sprzedany w czwartek.

    Mógłby mi ktoś sprawdzić ten samochód? http://autoauto.pl/pl/16675/Infiniti...9&i=2&perPage=

    Na bezwypadkowy.net jest raport tego samochodu, ale nie mogę tam założyć konta.


    Planuje dzisiaj zobaczyć właśnie tego z autoauto i tego:

    http://otomoto.pl/infiniti-fx-i-C35716885.html - do tego kupilem raport i wszystko czyste. Dodatkowo pierwszy raz został wystawiony na sprzedaż, a ten z autoauto widnieje w raportach juz od 2011.

    Jakieś sugestie? Może ktoś zarzuci innymi linkami?


    Dzięki za pomoc.

  10. #10
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Pierwszy kolor moim zdaniem sredni.... Ale co kto lubi... Tez golasek, ale wyglada ok... Zalatw VIN...
    Granatowy tez ze zdjec spoko... Tylko tez golasek... Nawet nie ma bezkluczykowego dostepu... Ale tym juz bym sie nei kierowal... Ma LPG, wiec pomiar kompresi bym zrobil obowiazkowo (warsztat neizalezny komus tu za przeglad z pomiarem komprechy krzyknal ok 200zl w Krakowie)... Tez zalatw VIN to moze sie uda ustalic w jakim stanie przyjechalo na kontynent...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Infiniti M35h 2012 JN1Ey1AP9CM910309 prośba ocenę auta
    By Robak in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 20th-February-2017, 16:53
  2. Kupno FX35, prośba o ocenę egzemplarza
    By smola in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 5th-June-2016, 20:18
  3. FX35 prośba o ocenę
    By Radek in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15th-December-2013, 00:45
  4. FX 35 Prośba o Ocenę.
    By Tomson in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30th-October-2013, 08:08
  5. prośba o ocenę:
    By uerbe in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 8th-September-2012, 12:13

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •